Mám pustiť 16-ročnú dcéru spať k teplej kamarátke?

20. nov 2022

potrebujem radu...

dcéra (16 r), sa ma ešte dávnejšie spýtala, či môže ísť spať ku svojej novej kamarátke zo strednej, je prváčka. povedala som áno, je dobré, keď bude naväzovať nové vzťahy. teraz som sa ale začala viac zaujímať, ku komu to vlastne ide spať a zistila som, že je to dcéra imigratnky z palestíny, jej otec je biely. s tým by som sa ešte zmierila, bývajú v dobrej štvrti a zdá sa, že žijú dobrý život, ale tiež som zistila, že táto jej kamarátka je teplá, konkrétne bi ako to dnešní mladí volajú. mám ju pustiť? nebude na ňu niečo skúšať? veď to je to isté, ako by som ju pustila spať k chlapcovi. tiež viem, že homosexualita nie je nákazlivá, ale nevie ju nejak ovplyvniť? nechcem jej kaziť radosť ale naozaj sa o ňu bojím.

vamajka
20. nov 2022

Mas jedinu istotu urcite neotehotnie😉. Zas sa niekto nudi?

kitycat
20. nov 2022

Sprostost je ocividne nakazliva a neliecitelna 🙄🙄😌

ckocka
20. nov 2022

Pri súčasných cenách energií je teplá kamarátka ku ktorej može ísť spať na nezaplatenie.

annamarin
20. nov 2022

Ja by som ju pustila. Nevidím v tom problém. Mna v takom veku pustili aj ku kamarátovi spať. Akože si myslíš, že keby veľmi chcu tak nenájdu inu cestu? Stačí sa "zdrzat" po skole. Takisto ked su niektori ziaci na internátoch, tak tiež si neviem predstaviť ako by to tam vyzeralo, keby aplikujeme tvoje domnienky. 😂😂

drake122
20. nov 2022

No veď predsa aj hetero baby v takomto veku experimentujú, "trénujú" na sebe aby sa nachystali na chlapcov, či čo.🤣

dzulli1980
20. nov 2022

Pusti ju ... bude mať skúsenosť ... bez následkov.

caroline_
20. nov 2022

Urcite by som pustila.

miadi
20. nov 2022

Ktera jednou skusi uz nechce jinak 😂( hlaska starej vezenkyne z jedneho sto rocneho ceskeho filmu) .

natalienka12
20. nov 2022

@miadi Tak toto si “zabila” akoby povedal Rytmus 😂😂😂 presne si na tu hlasku spomeniem aj tu scenku si pamatam, ibaze ten serial nie je 100 rocny 😂

miadi
20. nov 2022

@natalienka12 no mne sa zda ze je 😅som bola este u mami teenagerka ked to pozerala Ja som len zachytila tu cast 😁jedine co si z toho pamatam na mna dost depresivne.. ale ta herecka bola super co balila tu hlavnu postavu., este povedala “ ktora neda uschne.” Ci take nieco uplne zrnka mudrosti 🤣

natalienka12
20. nov 2022

@miadi Pritelkyne z domu smutku sa to volalo, hlavna postav bola Marta vaznena z politickych dovodov a tu lesbu hrala Simona Stašova. Mne sa najviac pacila Marta, hrala ju Ivana Chylkova top ceska herecka, stvarnila tu rolu uplne dokonale.

miadi
20. nov 2022

@natalienka12 ano Chylkova je fantasticka uz som aj zabudla ze ta hlavna postava bola ona. Moja izba bola obyvacka ja som si pri tom robila veci do skoly cele som to nekukala deptalo ma ze je politicky vezen ze take existovalo., ale ked ju ta lesba balila to ma zaujalo 😆a tie jej hlasky sa mi vpalili do pamate 😆

kassandra25
20. nov 2022

Ked po nicom inom netuzis a inak nedas, tak svoju vlastnu dceru si tam pusti. Potom, ked sa nieco stane s nezvratnymi nasledkami, aby si uz dopredu mala tych najlepsich detektivov , kriminalistov a psychologov poruke! Mysli nato. Ps: stranka mk vsetko istí.

natalienka12
20. nov 2022

@miadi Bohuzial fungovalo a bolo to strasne…ludia boli vazneni za take trestne ciny ako podvracanie republiky, opustenie republiky a podobne. A napriek tomu, vraj cca 20 % ludi este s nostalgiou smuti za tymto rezimom. Nepochopitelne!

niekto2hy
20. nov 2022

Ked zije je tepla,keby bola mrtva,tak je studena.😎

svetlonos
20. nov 2022

@natalienka12
smutia len ti, ktori tu tvrdost rezimu az tak nezazili. Neboli väzneni a pod. Niektori by ho snad sj radi vratili - ved kazdy mal pracu, socialne istoty a lgbt sa nepropagovalo verejne (aj ked dnes je to v niektorych pripadoch uz skor na psychiatra)
Ja spominam s usmevom, mala som 6 a co to si pamatam. No tie obmedzenia v cestovani boli blbe. A par ludi, ktori zazili vezenie su vsetko ine, len nie stastni z toho rezimu 😕

alanko20
20. nov 2022

@ckocka 🤣🤣🤣🤣

natalienka12
20. nov 2022

@svetlonos Tak tak…k tomu rezimu este ma napadol jeden vtip, vola sa 5 zlatych pravidiel zitia v socializme. 1. Nemysli 2. Ak myslis, nehovor 3. Ak hovoris, nepis 4. Ak pises, tak sa nepodpisuj 5. Ak hovoris, pises a podpisujes, tak potom sa necuduj!!!

natalala
20. nov 2022

Ja by som svoje dieta nepustila spat k tebe domov

tannja
20. nov 2022

@natalienka12 😊😊 ani stara nebola ta vazenkyna. Bola to Simona Stašová a v tom seriali este bola pomerne mlada😊

natalienka12
20. nov 2022

@tannja Ja som nepovedala, ze bola stara. 😂

mandzula
20. nov 2022

Nevidim v tom ziadny problem.

maca1984
20. nov 2022

Chvalabohu že je teplá. Keby bola studená, potom by som považovala za divné pustiť ju spať k mrtvole.

lindusss2016
20. nov 2022

Ako konkretne si sa zmierovala s tym, ze je to dcera imigrantky z palestiny? 🤦 Nerozumiem, ako by ju toto mohlo ohrozit... Maximalne si tam vypocuje nrjake kulturne vsuvky, co je skor plus ako minus. A ze je to lesbicka alebo bi, to si sa dozvedela kde? V tomto veku baby medzi sebou bezne experimentuju. Urcite by som ju pustila, mozno sa budu bozkavat, mozno dojde k nejakym dotykom, ale urcite neotehotnie. A mozno si len dobre pokecaju a zabavia sa...

svetlonos
20. nov 2022

Pusti, gulu na nohu jej nedas. Ked bude chciet riesit kamosku inak, nezabranis tomu. Tiez by som nebola nadsena, hlavne v dnesnej dobe, ked si mlady kazdy den vyberu pohlavie podla nalady 😕 Ale zase netreba ju odcudzovat na zaklade toho, ze je by. Mala som takeho kolegu, bol fajn clovek, no kedze bol zenaty, nesmierne mu to “ komplikovalo” zivot. Spolahni sa svoju dceru a hotovo 🙂

malacibulka
20. nov 2022

Zda sa ze mas predsudky voci vsetkemu - rasa, nabozenstvo, kultura, imigracia, sexualna orientacia. Dcera bude ovplyvnena - ale v dobrom. Nebude taka predpojata ako ty, a kamaratka ju obohati na kazdom z tychto levelov. Cize ano, ovplyvni ju to. Ale nie tak ako si myslis. "Neztepleje" ti. O to ti ide, co?

lenrol001
20. nov 2022

@ckocka 😁😁😁😁

simca06022011
20. nov 2022

Keby bola studená, horšie by bolo 😂 bože tieto problémy....

jaja20
20. nov 2022

Tak ju zavolaj spať k vám a budeš ich mať pod kontrolou.
Uvidíš,ako sa kamarátka správa a možno na ňu zmeníš názor a následne potom pustíš dcéru k nim.