Mám 18 rokov a neviem sa zmestiť do kože

28. aug 2021

Ahojte, bude to znieť možno trošku zvláštne, ale mám pocit, akoby mi cez prázdniny doslova preplo. Mám 18 rokov a vždy som bola extrovert a mala rada spoločnosť ľudí, kde sa tancovalo a dobre zabávalo, ale to čo sa so mnou deje cez prázdniny je extrém. V jednom kuse myslím len na nejaké párty a kde môžem stretnúť ľudí atď... Robím dokonca veci, ktoré som nikdy predtým nerobila. Neviem sa zmestiť do kože, no najhoršie je, že ak večer mám byť len doma, cítim sa doslova nekomfortne,nervózne a podráždene. Mám pocit akokeby mi život už končil (možno to bude tým ako nás zavreli na rok doma a snažím sa si to vynahradiť) Mám pocit, že mi fakt preplo, tak len sa chcem opýtať, či sa cíti po tejto korona pauze niekto tiež tak nevybúrene alebo či máte nejaké rady ako sa dať naspäť do normálu haha

karhu
28. aug 2021

si mlada, zdrava, je leto😎..je to normalne, ze tebou certi siju💃🌞🍹
v tvojom veku som na tom bola rovnako, uzi si to😇

mimka1402
28. aug 2021

Ja som silný introvert a tiež som mala také stavy skrz korony, šla som nedávno na jeden festival na 5h a už ma to razom prešlo a som vďačná za svoj kľud.😂

kaktus87
28. aug 2021

Som na tom rovnako, je to normálne 😃

lija22
28. aug 2021

dobre robis! zi zabavaj sa uzivaj.ked mas volny vecer a neni do coho pichnut vyuzi to na skraslenie, masky, zabaly na vlasy, pretiahni telo..krasny zivot

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
29. aug 2021

Však sa chod zabávať, čo je na tom?

andrea_prestastna
29. aug 2021

Uzivaaaaj budes mat naco spominat... Ja sa dodnes natom bavim a nelutujem nic