Mám 18 a páčia sa mi starší muži

22. jan 2022

Ahojte mam 18 a pacia sa mi omnoho starsi muzi .ono to nie je tak ze by som s nimi chcela mat vztah alebo podobne ani to neviem dobre opisat ale určite by som s niekym starsim chodiť nechcela a ani to neplanujem pride mi to divne kazdopadne neviem to oplne opisat .napríklad minuly mesiac som sa prihlasila na take ako keby doucovanie na gitaru a tam so spoznala moho učiteľa je to pre mňa hrozne divne to tu pisat ale potrebujem to zo seba dostat zo začiatku mi neprisiel vôbec pekne ani pritazlivy nič. Ale ako som ho spoznala tak som strasne stastna a vždy sa tuším na dalsiu hodinu s nim .ide asi o to ako sa spava ze je ku mne hrozne milý a vtipny a proste je to fakt dobry clovek .viem ze to mam všetko asi preto ze mam celkom nanic otca co ma nepodporuje a sprava sa ku mne hrozne ale len by som Chcela vediet ci to je iba vekom a casom to zmizne alebo to takto budem mat stále.je to dosť stresujuce keď si musím davat poor aby som sa pred učiteľom nespravala divne .

autor
22. jan 2022

Vekom* pardon za všetky chyby pisala som to pomerne rychlo

jaja20
22. jan 2022

V tomto veku je úplne normálne,že ťa priťahujú starší,skúsenejší muži,a vôbec to nemusí mať sexuálny podton. Len ti možno imponujú rozhľadenosťou a životnými skúsenosťami. A časom prídeš do štádia,že budeš vyhľadávať mladších mužov 😀 moja vlastná skúsenosť 😅

oli18
22. jan 2022

Je to tým, že ti chýba otcovská láska. Je to vedecky dokázané.

mpg
22. jan 2022

Je to tak, že každý keď stretne osobu, ktorá je k nemu milá, ústretová, chce ho niečo naučiť, vie povzbudiť, tak sa s ním rád stretne. Nerozhoduje ani vek a vzhľad. Často sa stáva, že mladé dievčatá sú zaľúbené do svojich učiteľov, len obyčajne tí učitelia sú už zadaný. Môže sa to stáť aj vtedy, keď by chcel mať takého otca.

mamina0078
22. jan 2022

Mna cely zivot pritahuju starsi muzi aspon o 6-8rokov starsi a nevymizlo to a vobec mi to nevadi a nepride mi to divne...

autor
22. jan 2022

@mamina0078 tak 8 rokov je vpohode ale mňa omnoho starsi😆

sandyan
22. jan 2022

Aj mna vzdy pritahovali starsi muzi, teraz mam priatela starsieho o 9 rokov ale kludne by som brala aj starsieho😂😂 a otca som mala aj mam, mame super vztah u mna to tym nebude,neviem..

mabenn
22. jan 2022

myslim si, ze ta pritahuje dospelost a vymenovane vlastnosti, ktore napr otec nemal...tak ako na tebe moze niekoho pritahovat tvoja mladost, chcenie sa ucit, hocico...medzi muzom a zenou to moze iskrit aj napriek vacsiemu vekovemu rozdielu, do vztahu to vobec nemusi ist, vymena tam nastat moze v zmysle ucitel-ziak, ze to nesie so sebou prijemny pocit, je bonus, nebala by som sa toho

jsbb
4. jan 2023

Mne sa zase nepáčia muzi nad 30 rokov. Starí sú vychcaní a vypočítaví a ze by mali IQ väčšie ako mladí, to tiež nie.