Mám 17 a som stále panna

9. apr 2022

Stále som panna a mám 17, cítim sa trápne, nikdy som nikoho nemala a pochybujem, že v blízkej dobe budem mať. Cítim sa potom menejcenne medzi ostatnými, čo mám podľa vás robiť? Vyspať sa z hocikým? Ja už neviem, som zúfalá.

dskjhfdlkdjhl
9. apr 2022

Zapracuj na svojom sebavedomi. Strata panenstva Ti sebavedmie nedoda, to musi prist z ineho konca.

madeline1
9. apr 2022

V 17 máš na to ešte čas, nemusíš sa ponáhľať.

rora
9. apr 2022

Po "vyspaní s hocikym" by ti trapne nebolo? Vsak to je otrasné....

anabel2341
9. apr 2022

Ja by som ďakovala bohu akú mám dcéru mám kamarátky ktoré mali 13-14 a už som neboli panny .. keď to príde tak to príde nech je to hlavne s lásky nie pretože všetci už mali sex aja nie buď na seba hrdá ! Ja keď počujem na zastávke sa rozprávajú 14 ročne že im mešká že si robili tehotenské testy že do nich pustil ich 30 ročný frajer tak mi je až zle..
*my

yoxinka
9. apr 2022

Bola som panna do 25 rokov. Prvý sex som mala po svadbe. Môj manžel je jediný chlap s ktorým som sex mala. Obaja sme to takto chceli a podľa toho sme sa zariadili. Sme spolu 15 rokov, máme tri deti a podľa toho, čo tu denne čítam, máme mimoriadne pestrý a mimoriadne aktívny sexuálny život doteraz.

iwesska
9. apr 2022

A odkial sa ostatni dozvedia,ci si s niekym nieco mala? To si ukazujete blany medzi sebou,ci? 🤨 Ked chces byt "in" tak povedz,ze uz nie si a pockaj si na toho praveho.

jaskolka
9. apr 2022

V 17 si zúfalá, lebo si panna? Kde sa ponáhľas? Ja skor nechápem, že v 17 už panna nie je

atomiclena
9. apr 2022

Bud rada, že si, za stratu panenstva nedostaneš medailu, urob to tak s tým, pri kom budeš cítiť vo vnútri v srdci, ze je to ono. Je to niečo, čo už nevieš vrátiť späť. My dospelé ženy, ktore sme pochybili a v mladosti si skôr užili a zurovali ver tomu, že dnes si lameme hlavu nad tým, koľko zbytočných noci, sexu a zblíženi sme mali . Ti muži sú nám teraz ľahostajní a dali by sme všetko za to, aby sa nas ti muži nikdy nedotkli. Už to nikdy nevrátis späť. Mysli na to, nech to nieje hocikto, môžeš mať na to krásne spomienky, ale aj nemusíš, je to na tebe.

atomiclena
9. apr 2022

Ja som mala vtedy 16, a keby som to vedela vrátiť späť, svoje panenstvo by som venovala niekomu koho ľúbim, a bolo by mi jedno či mám 20 alebo 25.

zmrzlinka2021
9. apr 2022

Prepac, ale vyspis sa s niekym a budes sa citit ze si "viac"?
Ako zena ktora je panna je menej hodnotna?
A vies o tom, ze ta hocikedy prefikne aj posledny ozran v dedine?

ysseba
9. apr 2022

Na Tvojom mieste by som bola zúfalá zo svojho sebavedomia ako z toho, že som panna. To fakt nemáš v sebe kúsok sebalásky keď sa chceš vyspať s hocikým, len aby si sa necítila menejcenne pred ostatnými? Myslím, že máš úplne iný problém ako to, že si panna.

svetlana16
9. apr 2022

Menej cenna?? To je práve naopak... Ty si cenná a veľmi.... Nevies si ani predstaviť ako si to vážia chlapi, nebudeš "tuctova"... Mas 17 to mas naozaj kopec času ešte.... Aj tvoji rodičia môžu byť hrdí na to, že si zodpovedná sama k sebe a a aj ty sama na seba buď hrdá a maj sa rada, nájdeš správneho chlap(c)a a bude príležitosť aj na vášnivú lásku 😉 ceň si to, toto sa nedá nikdy vrátiť späť....

katkati
9. apr 2022

Píšeš, akoby to bolo nenormálne. Opak je pravdou. To si vôbec neuvedomujes? Sexu si ešte užiješ dosť. Kamarátky aj ty, by ste sa teraz mali venovať úplne iným veciam. Užívať si, to áno, ale je toľko alternatív.

mimi3008
9. apr 2022

To co je za chora doba toto? 17 rocne dievca, ktore ani neprekrocilo prah dospelosti, je zufale, ze je "este stale"panna...???

maminkadeticiek
9. apr 2022

@mimi3008 Aka doba?No taka chora,ze dnes sexuju 13 rocne deti.Nevymyslam si,je to FAKT.

atomiclena
9. apr 2022

@mimi3008 to tu bolo aj predtým desať rokov dozadu, to sa stáva keď zlyhá výchova, a mama si myslí, že tieto veci a dobrému názoru na sex sa dočíta v časopisoch ci dozvie u kamarátky. Tu chýba rozhovor s maminou

lavinis
9. apr 2022

Ved to je uplne normalne byt v 17 panna!

dusankomoj
9. apr 2022

Môžem ťa uistiť na 100%,že to či si,alebo niesi panna nieje vidieť!!! Nemusíš sa cítiť menejcenne. Nič nemusíš siliť a hlavne,keď sa niekto priamo opýta,tak nikomu nemusíš nič vysvetľovať. Je to tvoje rozhodnutie😉

kakakina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasona
9. apr 2022

Buď rada

malinka158
9. apr 2022

Ja som bola panna do 23 rokov a vobec to nelutujem. Moj prvy bol uz terajsi manzel. Nechapem kam sa ponahlas.

blaazi
9. apr 2022

Jej veď to je skvelé 🙂 ešte Ťa čakajú krásne veci. nič nestratíš. môj prvý bol manžel, mala som 28. a je to skvelé stratiť panenstvo s niekým, kto aj pred svedkami povie, že Ťa bude milovať a ctiť. Neľutujem, že to prišlo po svadbe.

tetapetra
9. apr 2022

@maminkadeticiek to tu bolo aj pred 20timi rokmi 🤣

kat_
9. apr 2022

menejcenna budes akurat potom, co sa vyspis s hocikym, len aby bolo... vaz si sama seba a pockaj, kym stretnes niekoho, kto za to stoji, fakt... raz si podakujes

maminkadeticiek
9. apr 2022

@tetapetra Hej tak mozno v nejakej osade.

tetapetra
9. apr 2022

@maminkadeticiek ale hovby v osade. Vždy to tak bolo. Vždy boli hviezdy, ktoré začali skoro. A teraz sú z nich uvedomele matky 🤣, ktoré by v živote nič také nespravili 😀 By ma zaujímalo koľko máš rokov,keď si taká veľká moralistka

caroline_
9. apr 2022

Ja som mala prvý sex v 14 rokoch. Už sme manželia,sme spolu 10 rokov. Bol môj prvý a jediný. Vždy sme sa chránili,nikdy som nebola tehotná. Takže asi by som úplne neodcudzovala baby čo mali prvý sex skôr. Hlavné je,aby to urobili bez nátlaku. Ja to neľutujem, ale viem,že keby chvíĺu počkám,nič by sa nestalo.

loliki
9. apr 2022

To je úplne v poriadku. Tak to má byť a nemusíš na tom nič meniť. Ak ťa raz niekto požiada o ruku, tak môžeš začať rozmýšľať o zmene.

matkav21
9. apr 2022

nie si o nič menej, skôr naopak....neboj sa taká chvíľa príde, keď budeš mat partnera s ktorým si budeš istá že to aj naozaj chces a nielen preto aby si sa s takou vecou mohla pochváliť...a treba myslieť aj na takú vec, že vzdy keď máš sex môžeš otehotnieť aj napriek ochrane, aj keď je tá šanca nízka, no predsa si schopná niest zodpovednosť ak by náhodou?

0silvia0
9. apr 2022

Ak sa s hocikym vyspis, tak to hodis na nejaku socialnu siet ze "uz" a potom ziskas akoze hodnotu? A od koho?