Mám 16 rokov a milujem 51 ročného chlapa

emo_samara
16. jan 2017

Takže ahoj. Mam 16 rokov a som deviatačka na zakladnej škole. Zamilovala som sa do nášho riaditeľa,ktorý ma 51.
Všetci mi hovoria,že to nemá zmysel. Ale..
Ja vidím ako po mne pokukuje a provokuje ma svojím telom. Chce aby som na neho dostávala chute na každom rohu.
Dokonca na mňa žmurká a usmieva sa tak zvodne. Pozerá mi na prsia a na zadok
Čo si o tom myslíte?

lorela
16. jan 2017

Že ťa nahlasujem adminovi, to si o tom myslím 😘

sibalka21
16. jan 2017

😂😂😂😂😂😂

moni244
16. jan 2017
jana_eyre
16. jan 2017

Predstavila som si riaditela na mojej strednej, akoby mohol provokovat svojim telom 16r cucoriedky 😂😂 bol to obtlstly stary chlap s mastnymi vlasmi a cervenou pletou..

moni244
16. jan 2017

@jana_eyre tak dievcatko este nevidelo pevneho, mladeho chlapa

kamilka1986
16. jan 2017

Ježiši kriste neviem či sa mám smiať alebo plakať 😕

maca1984
16. jan 2017

čo si o tom myslím? že by si sa mala najprv naučit slušne sa vyjadrovať..To poprvé
Po druhé-toto nie je Bravo ani forum typu-stavila som sa so spolužiakom že sem napíšem...a ako posledné=ak si si myslela,že tu z toho padneme do kolien,tak ta možem ubezpečiť,že sa tak nestane 🙂
Co si o tom myslis? ;P

0silvia0
16. jan 2017

zamyslela som sa, ako chlap provokuje telom... ešte k tomu v školskom prostredí... no neprišla som na to, mňa žiadny chlap telom asi ešte neprovokoval:sunglassaes:
a teraz vážne, myslím si, že si dosť namýšľaš

majba
16. jan 2017

@emo_samara panenky... asi máš priveľa hormónov. Treba ich najlepšie športom vybehat. A nájsť si mladší kolektív. 😲

ladynaamah
16. jan 2017

@emo-samara v profile máš, že si z Turzovky. Pokiaľ viem tam je na zakladnej škole riaditeľka Mgr, Šupolova....Takže nemárni drahocenný čas mamičiek

maca1984
16. jan 2017

Je očividné,že dievča chce byt len stredobodom pozornosti,,, 5 minut slavy

ludka140281
16. jan 2017

keby mi to povedala moja dcera,,,tak ju asi vezmem k psychologovi....prepáč,no myslím,že v tvojom veku ešte vela nevieš o láske či milovaní....najdi si chlapca primerane k tvojmu veku,zálubám a uvidíš,že si sa mýlila,ked si si myslela,že onen pán po tebe pokukoval inak....pán riaditel bude asi veselá kopa a určite by nechcel,aby si sa don zalubila...skus mladšieho chalana ku sebe a ked dospeješ a uvidiš tento článok,potom uváž či to bolo naozaj ono 🙂 držím prsty,nech nájdeš čo hladáš

janulik2008
16. jan 2017

@jana_eyre ona pise ze je na zakladnej skole :D
nahodou my sme mali fesaka riaditela sportoval(hral futbal) myslim ze keby sa nestalo to co sa stalo ... tak by ta skola bola super ako ked tam bol riaditelom. Bohuxial trz tam uz nie je ... a mal 40 a nie 51 :D
a k veci myslim ze si slecna vymysla

cristi
16. jan 2017

lepsiu zabavku si si ozaj uz nevedla najst ako vypisovat taketo hluposti...co, nuda?

pillipilli
16. jan 2017

To ja fakt neskutocna sranda vypisovat sem chujoviny!!!! ADMIIIINNNNNNNNN..... Decka ti tu vyvadzaju ...

eludka
16. jan 2017

na to, ako sa slovenski chlapi o seba staraju..., 😀 a chod do fitka, tam uvidis krajsich 😉

emo_samara
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sibalka21
16. jan 2017

@emo_samara mas 16 a si na zakladnej?? no niekde asi nastala chyba.... a ocividne niesi asi psychicky uplne v poriadku....

alaguema
16. jan 2017

Keanu Reeves išiel učiť??? 😀

tibor77
16. jan 2017

Tak dievča školník ti dal asi príliš silnú trávu,nemýl si ho aj keď má na sebe kravatu 😅 😅 😅

pillipilli
16. jan 2017

tibor77 niesi tam ty ten riaditel😝

tibor77
16. jan 2017

@pillipilli Bohužiaľ ešte nemám takú funkciu hoci ako vidím tú dnešnú mládež asi by som prvý deň zdrhol....cez okno 😝 😝 😝

dankolia
16. jan 2017

Paneboze deti zlate trafi ma slak tam sa uc a ne tu pis gluposti booze to je chore

pillipilli
16. jan 2017

No ak by si ich provokoval telom ....

snehuuulienka
16. jan 2017

Aj ja som sa potesila,ze Ty si ten sexi riaditel💘

tibor77
16. jan 2017

Ja na verejnosti provokujem len pohľadom... 😝 😂 Tak to nie,musím Vás sklamať,ale ďakujem 😉 👍

stano4000
16. jan 2017

@emo_samara v tvojom veku je to normalne. kazdy z nas sa raz za cas zamiluje do nejakeho starsieho cloveka ku ktoremu vzhliada.

napriklad na slovensku je kopec vyholenych, hlupych deciek, ktory sa zamilovali do magiana.

neboj sa nic, prejde ta to, daj si pivko, cigaretku, porozpravaj sa o tom s kamoskami, na fejsbucik daj nejaky statustek, na twitrik nejaky prispevcek, na instagramik nejake selficko...

pohodicka...

denae
16. jan 2017

@emo_samara nuž, čo keby si tak počúvla tých všetkých🙂 lebo to naozaj nemá zmysel, celá táto tvoja fantasmagória🙂

snehuuulienka
16. jan 2017

@emo_samara co si o tom myslim?ze si vela namyslas.....no ale vzhladom k Tvojmu veku je to ok.....ak by to tak naozaj bolo,Tvoj riaditel by toho riskoval dost vela....a coby z toho on mal?este nam napis,ze je zenaty a ma uz dospele deti...👍

dankabodvanka
16. jan 2017

@emo_samara Dievča zlaté, koľko jointov si vykurila? Alebo sa musíš veľmi nudiť, keď také trapošiny si tu vymýšľaš 👎