Mám 15 rokov a ešte nikdy sa mi nepáčil žiaden chalan

5. jún 2021

Myslite si že je to normálne?
+ Mi príde že baby sú oveľa krajšie ako väčšina chalanov
A všetci v mojom vaku majú niekoho kto sa im páči aspoň od 11. Bojím sa že som divná

zuzanka.zuzu
5. jún 2021

nepríde ti čudnejšie toto riešiť ako 15ročnej v sobotu pred polnocou na modrom koňovi?

kitycat
5. jún 2021

Nevymyslaj a chod kocikovat babiky.... 🙄

autor
5. jún 2021

@zuzanka.zuzu áno ale nie menej ako to, že som fakt jediná, komu sa nikdy nikto nepáčil... A keby to napíšem na nejakú "ten" stránku tak by mi nikto nevedel odpovedať... Tu som dúfala že niekto poviete že to máte rovnako

autor
5. jún 2021

Že ste to mali rovnako*

autor
5. jún 2021

@kitycat nechápem? Prečo by som mala ísť kocikovat bábiky, mám 15 nie 7😅

kayyaa
5. jún 2021

Ano, je to uplne ok, na chlapcov mas este cas🙂 mne sa prvy chlapec pacil az ked som mala 17, nepacili sa mi dovtedy nikdy ani herci ci sportovci...a druhy sa mi pacil v 21, no a ten je uz 16rokov mojim manzelom🙂 neboj, pride to, je to ok, nie kazda potrebuje byt zalubena do x chlapov, niektorym zenam staci zalubit sa raz a do toho spravneho🙂

miadi
6. jún 2021

Mne to pride ze normalna si ty 😃a tie deti co sa im Niekto paci od 11r. A vsetci 15r co maju “ vztah”..su nenormalni (bez uražky). Tiez sa mi nikto v 15 nepacil. Si uplne ok mas cas. ( a Keby sa ti cely zivot nepacil ziadny chlap ale baby aj tak si ok a normalna)

gabika0825
6. jún 2021

Každý dospieva v inom veku. Zatiaľ by som sa tým nejak nezaoberala. Ja som v 15 síce už mala frajera s ktorým som bola do 21, ale moje kamarátky mali vzťahy a prvých frajerov až tak keď mali cez 20 rokov. Čiže je to individuálne. Možno ešte nie si dostatočne pripravená na to mat nejakého frajera a proste sa na to necítiš a neláka tá to. Ale na tom nie je nič zle. Ja keď som mala 15 tak som končila základnú školu a všetci moji spolužiaci chlapci boli ešte take deti, dievčat sa skôr hanbili. Ja som mala priateľa o 3 roky staršieho cize to bolo trosku iné. Kedysi to bolo inak, ale to je dobou. Každý dospieva v inom veku. Ešte to môže byt tak že si viac vyvinutá mentálne na svoj vek a skratka chalani v tvojej vekovej kategórii ti neprídu nejak zaujímavý práve preto lebo sú to ešte take deti. Dám ti radu. Nerieš chalanov a vzťahy. To rieš keď sa na to budeš cítiť a príde to samé. Na to máš ešte kopec kopec času. Nemusíš si pripadať nejak divná to je blbosť. Za to že kamarátky majú tak ty mat nemusíš. To nie je povinnosť. Zdokonaľuj sa v nejakých činnostiach, uč sa, športuj, maluj, chod von s kamarátkami na kofolu alebo do prírody hrať nejaký volejbal alebo niečo. To boli činnosti čo som robila v tvojom veku.

andy1789
6. jún 2021

Neviem prečo tu z teba robia niektoré čudnú a divnú. Vôbec to nie je zvláśne ani divné, každý dospieva inokedy, možno sa ti začnú páčiť neskôr a možno, že aj nikdy. To druhé je už ale vec sexuality. Takže môžeš byť kľudne aj inak orientovaná, ale aj to je úplne v poriadku a normálne. Niesi divná, neboj sa ničoho ☺️

andy1789
6. jún 2021

možno ťa uteší, že som v tvojom veku a moja najlepšia kamarátka je asexuálka, čo znamená, že ju žiadne pohlavie nepriťahuje, nijak. je to bežný jav, ktorý sa niekedy deje. nechcem tým povedať, že si inak orientovaná, ale môže to byť aj to, takisto to môže byť aj tým, že proste ešte nechceš mať, možno budeš chcieť časom. kto vie

elisebah91
6. jún 2021

Aj ja ta potesim..mne sa tiez nepacili chalani dako , tvojom veku, ako platonicky ano ale inak....dokonca som si myslela, ze co sa mi ma na nom pacit...vyhuknuty, mutujuci, strapaty, spoteny...ze bleee...mas svoj cas...vsetko pride, uzivaj a vychutnavaj si ine veci, ktore ti toto obdobie prinasa....vylety v grupe, opekacky atd...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mladena
7. jún 2021

Ja ti neviem, mne sa teda páčil vždy nejaký chlapec už aj v škôlke 😀
ale v tvojom veku je ešte sexualita stále vo vývoji, môže byť prirodzené obdobie, že si viac rozumieš s dievčatami, možno nejakú obdivuješ a pripadá ti pekná, chcela by si sa niekomu podobať a pod.
ja som si lepila plagáty žien na steny, nie mužov 🙂

patusikk
20. jún 2021

Jooooj tak to ti závidím ja som sa od 8 rokoch trápila kvôili chlapcom ktorí o mňa nezakopli... :D buď fakt rada, že sa netrápiš a neriešiš zbytočnosti...úplne v pohode by bolo aj keby si ich začala v 20 riešiť... uživaj si tú sladkú slobodu a ešte to detstvo