Mám 13 a som zaľúbený do spolužiačky

boris6996
Včera o 17:57

Dobrý večer mám 13 rokov a som zaľúbený do spolužiačky no neviem či ma chce. Neviem ako sa jej to mám spýtať bojím sa odmietnutia. Často mám o nej aj sny že sa s ňou bozkávam atď a niekedy sa mi aj sníva ako spolu máme s*x. Neviem čo mám robiť poraďte mi prosím. A ešte prosím vás nepíšte žiadne komentáre že mám ešte čas atď. Ďakujem.

stellarstar
Včera o 18:00

@boris6996 ešte je len štvrtok 🤔

rozculena
Včera o 18:01

@stellarstar ale aké číslo si dal do nicku😂
nie sú nejaké jesenné prázdniny alebo čo?

boris6996
autor
Včera o 18:03
bessie12
Včera o 18:04

@boris6996 nevyžiadaná rada, ale áno. Máš na to ešte času habadej. Tam sa radšej venuj skole. Keď budeš na to pripravený, tak to príde nejako "samo" a možno z toho bude aj vzťah.

boris6996
autor
Včera o 18:04

@rozculena Nie žiadne prázdniny nemáme prosím o radu

boris6996
autor
Včera o 18:04

@bessie12 Ok ďakujem

boris6996
autor
Včera o 18:05

@bessie12 Ale ja kvôli nej neviem spať chcel by som sa jej aspoň prihovoriť ale neviem ako a čo jej povedať

stellarstar
Včera o 18:05

@boris6996 choď sa spať a mysli na učenie sa 😉

viestta
Včera o 18:06

@boris6996 ked sa bojis odmietnutia, tak bud ticho. Ked mas odvahu oslov ju, najhorsie co sa moze stat, ze ta odmietne. Vzdy je to bud alebo.
A nemasturbuj tolko, venuj sa radsej sportu a skole

bessie12
Včera o 18:07

@boris6996 fakt sa s tym nemáš kam ponáhľať. Prvý vážnejší vzťah som mala od 16tky, ale aj tak sme sa rozišli. A potom prišiel ďalší a ďalší... taky stály a vážny vzťah mám až teraz a to uz mam 30tku na krku.

bessie12
Včera o 18:11

@boris6996 prihovoriť sa jej môžeš, ale nič o vzťahu jej nehovor. Ešte ju môžeš vyplašiť. Spoznávajte sa, choďte spolu do kina či na zmrzlinu / kofolu do mesta alebo len tak sa niekam prejsť. Ale netlač na ňu. Nechaj to všetko plynúť. A po čase, hoc aj pár rokov, sa uvidí či sa k sebe hodíte. Všetko má svoj čas. Aj vzťahy. Ako sa vraví ,,pomaly ďalej zájdeš."

jaja20
Včera o 18:11

@boris6996 V tvojom veku je úplne normálne, že tebou lomcujú hormóny. Každý z nás si tým prešiel, niekto aj takto intenzívne ako ty.
Nepýtaj sa jej hneď narovinu, skús na to ísť jemnejšou formou, napríklad sa prihlás do rovnakého krúžku ako ona alebo si k nej sadni na obede alebo sa k nej pridaj, keď pôjde domov zo školy a takto zistíš, či aj ona k tebe prechováva nejaké sympatie.

boris6996
autor
Včera o 18:12

@bessie12 ďakujem