Mám 11 rokov a chcem mať frajera

agatliskova
4. apr 2022

Dobrý deň, viem že v mojom veku je na frajera extrémne skoro, ale chcela by som si niekoho konečne nájsť. Hľadám si frajer už tri mesiace ale každý ma ignoruje. Akože niekto sa mi už aj páči ale uplne ma ignoruje. Baví sa len s takou kravou z triedy. Vlastne úplne s každým z triedy ale len mňa ignoruje. Peosím ako ai niekoho nájdem?

liljana
4. apr 2022

Nemate nejaku skolku v okoli? Mozete spolu chodit na ihrisko.

sisa_s
4. apr 2022

A co chces v 11 robit s frajerom? Ved tvoji spoluziaci su este deti preboha

dievcacitajucelist
4. apr 2022

@agatliskova To už skončilo vyučovanie? Alebo chodíš "pozaškolu" ....radšej sa uč, lebo budeš hlúpa ako tupelo......

jaskolka
4. apr 2022

Ze máš ešte furu času.Keď budeš staršia, možno ho nebudeš musieť urputne hľadať, ale nájde si ta sam
Tak o 4-5rokiv je úplne v pohode

lypka
4. apr 2022

@agatliskova Nie čo máš robiť ty, ale tvoji rodičia a to obmedziť internet.

janai1
4. apr 2022

Počkaj zo 6-7 rokov ešte 😉

pribinak
4. apr 2022

Ty nie si v škole? To píšeš počas vyučovania?

agatliskova
autor
4. apr 2022

@dievcacitajucelist nie nechodím poza školu mám dobré známky len teraz som chorá

dievcacitajucelist
4. apr 2022

@agatliskova tak lež...daj si čaj...čítaj knihu...pozri si rozprávku....

54tinka54
4. apr 2022

@agatliskova a načo by ti bol frajer? 🙂

h2
4. apr 2022

Agátka, rozlúč sa, už si nahlásená.

sherynkamalinka
4. apr 2022

ale musím ťa pochváliť, že gramatiku ovládaš lepšie, ako niektoré tety na tomto fóre

iwesska
4. apr 2022

Len dufam,ze nie si spoluziacka mojho syna🙈 Radsej si pozicaj knizky z kniznice a doma si citaj. V tvojom veku je to lepsie ako chlap😁

vikusjk
4. apr 2022

@agatliskova prečo tak veľmi chceš frajera, ak sama píšeš, že vieš, že v tvojom veku je to ešte extrémne skoro?

danielahamar
4. apr 2022

@agatliskova čo by som ja dala zato, keby moje deti v 11 rokoch písali takto pekne a skoro bez chýb😉😀

oli18
4. apr 2022

Agatka ma 30 a chce rozprudit diskusiu pre pobavenie 🤣🤣🤣

july0
4. apr 2022

@liljana 😂😂

agatliskova
autor
5. apr 2022

@iwesska Ok asi pravda💗 radšej sa na frajera vykašlem🥰

simca06022011
5. apr 2022

😂 samozrejme, a to ti tu uverime, ze 11r s taktouto vecou uteka na MK :D idem sa opytat tej mojej ked pride zo skoly, ci vobec vie co je to MK...
Ak predsa, tak chod si citat, alebo si pozri telku a uzivaj ze si doma :D

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agatliskova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonkozuzcak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana000
22. dec 2022

V tvojom veku sme to riesili listockami typu chces so mnou chodit? Cez prestavku sa so mnou rozisiel a bolo po laske..

mikadooo
22. dec 2022

@agatliskova tá krava z triedy má frajera? Alebo sa len baví s chalanmi z triedy? Musíš nájsť niečo, čo chalanov zaujme. Chvíľu počúvaj cez prestávku o čom sa chalani bavia 🤷. Mňa napadajú Pc hry. Ak budeš mať čo povedať do diskusie (alebo aj sa pýtať na nejaké vylepšenia), môžeš začať komunikovať. Ale ak 11 ročného chalana ideš tlačiť do toho, že chceš, aby bol tvoj frajer, tak sa nečudujem, že každý zdupká 😂. Chalani nechcú mať v 11 frajerku, chcú ísť hrať futbal, komp alebo len tak čumieť videá obľúbených influencerov na mobile 😉.

micusa2222
5. mar 2023

@dievcacitajucelist už je to hlúpe...

zuzinka888
5. mar 2023

Popros maminku nech ti kupi Kena.😃

kristian1313
5. júl 2024

@agatliskova v akom okolí bývaš