Lyžiarsky výcvik - 7. ročník

11. jan 2022

Prosím už ste dostali niekto info/alebo neviete, či a za akých podmienok budú prebiehať lyžiarske výcviky pre žiakov 7.rocnika?

kabinka11
11. jan 2022

Dcéra je 7. výcvik im zrušili. Staršia dcéra na strednej škole, výcvik v režime OP.

autor
11. jan 2022

@kabinka11 to by som bola ochotná zaplatiť každé ráno test. Z ich triedy je očkované 1 dieťa, prekonané 1 dieťa. Takže asi nič 😔

patka06
11. jan 2022

Lyžiarske ani tento rok nie sú, zrušilo ich ministerstvom školstva

evkamotka
11. jan 2022

Lenže op nezahŕňa testovaných. Op, nie otp

kabinka11
11. jan 2022

Práveže idú v režime očkovaný, prekonaný a v deň nástupu treba negatívny antigen. Dcéra je veľmi sklamaná, lebo to nespĺňa.

autor
11. jan 2022

@evkamotka ja viem, že OP, preto píšem, že ak by bolo OTP som ochotná zaplatiť test

pininka1
11. jan 2022

Nasi maju chodit aspon tak ze kazdy den vycestuju, spat tam nebudu, maju ist aj 7 aj 8 rocnik, ale kolko deti to bude splnat a ake budu dovtedy podmienky nevieme.

patka06
11. jan 2022

No u nás vyhlásili, že nebude vôbec ...deti sú sklamané, my máme na sneh ďaleko tak by si to veľmi užili.

sterea
11. jan 2022

Nám povedali , že nebude.

autor
11. jan 2022

@pininka1 u nás by to tiež bolo možné, bez spania, nakoľko sme v lyžiarskej oblasti. A teda, podmienky zatiaľ neviete? OP u nás neprichádza do úvahy

luliu
11. jan 2022

Vleky su len pre OP, takže OTP je nereálne

autor
11. jan 2022

@luliu nádej zomiera posledná....ešte možno zmenia 😀

luliu
11. jan 2022

Nezmenia, u nás už 5-6 ročníku, čo mali ísť v januári zrušili, ministerstvo nedovolilo. Dcéra, siedmacka, má ísť vo februári a neverím, že ich pustia.

autor
12. jan 2022

@luliu neviem, podľa mňa pôjdu do režimu OTP. My sme blízko hraníc z pl, takže chodíme lyžovať a tiež aquaparky tam. Tam je všetko otvorené aj reštaurácie

katulienkax
12. jan 2022

Lebo my slovaci sme somari na cele s vladou. Deti maju zakaz sportovania, o 10 rokov tu budeme mat tucne deti a podakujeme sa vypasenemu Mikasovi. Pre deti covid nie je velka hrozba, je to jasne vydieranie na ockovanie deti experimentom ktory ocividne nefunguje a umieraju aj ockovani na covid

pininka1
12. jan 2022

Zatial neviem nic, ale nasa triedna velmi chcela,tak snad

autor
12. jan 2022

@katulienkax akurát som čítala, že poliaci rušia dph na potraviny, a o 8% znižujú na pohonné hmoty. Takže, my budeme nákupi robiť iba tam. Normálne v poľských obchodoch nachádzam slovenské produkty za nižšiu cenu ako u nás.

matkaleskova
12. jan 2022

Myslim si, ze tak ako minuly rok, nebude mozne zriadit lyziarsky vycvik hlavne kvoli opatreniam. Je to velka skoda, ze deti prichadzaju o taketo zazitky

autor
22. jan 2022

Takze, u nás lyžiarsky bude. Zmenili sa podmienky, môže byť v režime OTP. Čakáme posledné usmernenie, najokkot nevieme, či budú dochádzať každý deň, alebo budú aj spat. U nás ostatnych sa nič nezmenilo?

pininka1
22. jan 2022

Aj u nas bude, budu dochadzat, cakaju este na presne instrukcie od ministerstva ohladom platieb, ale aspon takto.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz