Losovali sme si v triede vianočné darčeky (Secret Santa)

terezarakovska
11. dec 2023

Mám 13 a v triede sme si losovali, že kto dá komu darček na "vianočný večierok". V škole to máme tak, že my vieme , že kto si koho vylosoval. A ja s mojím "šťastím" som si vyžrebovala spolužiaka, ktorý sa mi páči. Netuším čo mu kúpiť... Peňažný limit nemáme presne určený (triedna nám povedala, že nech to hlavne poteší) ale cca 10€. Rozmýšľala som aj nad tým, že by som mu tam okrem darčekov, vyrobila nejaký pozdrav a tam mu aj napísala, že sa mi páči ale neviem... Približne viem jeho záujmy ale nič z toho neviem kúpiť..Budem veľmi vďačná za každú radu na darček.😊

vanilkovazmrzka
12. dec 2023

My ale vobec nepozname jeho zaujmy 🙂 musis trochu upresnit, co ma rad

lululilien
12. dec 2023

Ja by som mu dala ponožky fusakle. Do 10€ sa zmestíš. A ak by som mu chcela naznačiť že sa mi páči, tak by som mu vybrala so zalaskovaným motívom.

zuzanka.zuzu
12. dec 2023

@lululilien toto 13r chalan určite ocení a hlavne pochopí 😂😂😂 ponožky so srdiečkami 🙈 kks trapnejsie vyznanie niekto ešte nepridá? napr. zložiť básničku?

uglybetty1234
12. dec 2023

Ja by som mu dala listok do kina s dovetkom ,, budem ta tam cakat 🙂 “

andreatytler
12. dec 2023

@terezarakovska Tie darceky si budete otvarat uz tam na vecierku pred vsetkymi? Lebo ak ano, tak mu urcite nedavaj nic kde by bolo pisane ze sa ti paci, lebo budes mat tak vyznanie v priamom prenose pred velkym publikom. Daj mu hlavne nieco co ho potesi a co vyuzije. Chlapi su pragmaticke stvorenia. Ale tie ponozky urcite nie. Ked uz oblecenie, tak tricko.

mirkava
12. dec 2023

@terezarakovska ak mu napises pozdrav a on to necíti rovnako, zarobíš sa na pekný "pruser". Deti sú v dnešnej dobe veľmi "kruté ".

koniarova
12. dec 2023

Čo ho zaujíma?

ibatanecnica
12. dec 2023

neviem či by chalan ocenil ale napr. taká šálka s fotkou napr. aj celej triedy, bude na pamiatku. Ja by som mu nedávala nič, čo by vyjadrovalo čo k nemu cítiš, že sa ti páči. Ak to nie je obojstranné, nemusí to dobre vypáliť a strápniš sa.

ibatanecnica
12. dec 2023

@zuzanka.zuzu som si predstavila ešte tých, ako sa volajú? čo pod oknami ti na balalajke zahrajú na romantickú nôtu 😂

prasiatko30
12. dec 2023

Ja by som ti neradila kupit munejaky darcek kde by bolo vidno, ze si do neho zalubena. Skor mu daruj nieco kamaratske, vtipne - pri secret santa ide skor o tu srandu ako o to aby si sa 💯 % trafil do jeho vkusu a aby si vyuzila prilezitost na vyjadrenie citov. A ptom v 13 rokoch je vacsina chalanov este na uplne inej urovni ako baby a frajerky a nejake lubostne afery su este dost mimo nich. Aby si potom neskoncila tak, ze sa ti bude vyhybat

syslik81
12. dec 2023

nemiesala by som tajne odkazy k secret santovi ... ziadne fusakle , odkazy a listkz... proste si daj zalezata zisti co ma rad a daj mu nieco co ho naozaj potesi .. uz to je prvy krok ako zaujat ...zvysok si nechaj na inokedy

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzubb007
12. dec 2023

@zuzanka.zuzu veru a k tomu vysmech celej triedy, nikde by som nepisala, ze sa ti paci ani ine vyznanie, ak bude chciet casom sa date dokopy ak nie tak nie len nerobit traposiny puberta je tazky vek

elenka.k
12. dec 2023

svietiace šnúrky, led kábel do nabíjačky, USB v nejakom tvare, náramok ,
ak chceš prejaviť city, tak skús s nejakým citátom, básničkou k tomu

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@vanilkovazmrzka má rád hlavne športy (plávanie a futbal)

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@andreatytler áno, pred všetkými si ich budeme dávať

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@mirkava viem, ale ten spolužiak je dosť citlivý

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@ibatanecnica dobrý nápad, ďakujem

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@prasiatko30 ale práve preto sa mi páči, lebo je na inej "inteligenčnej hodnote" ako ostatní spolužiaci

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@monsterablue je to moje meno, ale nevadí mi keby sa o tom dozvedel niekto z triedy. Ale pochybujem, že niekto z triedy by chodil na Modrý koník, každý si z toho robí srandu.

prasiatko30
12. dec 2023

@terezarakovska kazdy si z toho robi srandu lebo sem chodia? 🤔

A k tomu, ze je na inej inteligencnej hodnote - tak mozno ano a mozno prave preto by sa mu nepacilo stat sa centrom posmechu celej triedy. Ale vsak niektore kroky musi clovek podnikut aby vedel co je ok a co nie a v buducnosti sa z toho ponaucil - to mas hop nebo trop.

terezarakovska
autor
12. dec 2023

@prasiatko30 myslela som to tak, že každý si robí srandu z portálu Modrý koník nie zo mňa.
A k tomu zvyšku čo ste napísali, ja si myslím presne to isté a preto neviem, že čo spraviť...

elenka.k
13. dec 2023

to sme baby dopadli, robia si srandu - deti - a ak otehotnejú potom sa tu budú trepať,
... a pýtať si rady

mk1111111111
13. dec 2023

Ale, ked si z MK robia srandu, tak na stranku chodia

ketrint
13. dec 2023

@terezarakovska to je dosť vysoký limit na to, že nezarábate. My v práci sme mali limit 5€, proste symbolicky drobnosť. A dopadlo to super 🙂

12katka21
14. dec 2023

@terezarakovska kup listok, alebo dva do kina. Mozno sa podari a pozve teba 🙂