Kde kúpim vetrovku na 180 cm a 55 kg vážiaceho syna?

erickatt
24. sep 2014

Moje male odrastene ma 180cm a 55 kg, kde mam pre neho kupit vetrovku na zimu? Ked mu je vsetko siroke? A v rozumnej cene lebo M mu je kratke a L siroke

adeala
24. sep 2014

@erickatt predpokladám, že pri tejto výške už je dosť starý a mohol by si vybrať bundu podľa svojho vkusu sám? 🙂

erickatt
autor
24. sep 2014

Nejde o to, aj by si vybral to nechavam na neho adi tak od 8rokov ale a po obchodoch s nim chodim ja kedze sameho bych ho neposlala, len sme skudali uz aj sportove aj simby a nic, taj chcem poradit kde kto kupuhe lebo chlapa dostat do vela obchodou je problem

bikina
24. sep 2014

Kolega kupoval zvacsa veci cez http://www.long.sk mozno im skuste napisat, ci nepoznaju nejaky vhodny obchod. Maju tam sice veci od 190cm, ale principialne riesia rovnaky problem ako vy...

adeala
25. sep 2014

@erickatt tak ho zober napr. do Maxu alebo do Galérie do Tesca a tam si snáď aj niečo vyberie 🙂 skúste aj nešportové obchody.. Ja mám takého chlapa a min. rok sme kúpili v CaA.

simca06022011
25. sep 2014

@erickatt ak chce bundu nic ine mu neostane, iba chodit po obchodoch... v beznej sume odporucime iba bezne obchody ako tu uz pisali, pripadne Spencer (ale neviem ci daco pre 15rocneho bude :/) , skuste aj kabaty v nejakom sportovom prevedeni, tie byvaju zuzene, dlhe a trochu tvarovane aj na chlapov. Treba iba skusat, mozno vyskusat viac strihov a typov bund. My takto nakupujeme 2x do roka, ale na 192cm a vzdy najdeme v priebehu pol dna najneskor a niekolko bund naraz. Opytajte sa predavaciek a tvarte sa pri pytani, akoze tam planujete minut cely majland (potom vas budu spokojnejsie obskakovat :P )

tinkax
25. sep 2014

skusat ? my mame problem pri vyske 172 cm ma 50 kg, je tenky jak sliz a na nho uz nie su ziadne velkosti, bud panske co je velke jak vreco,gate siroke v pase ,a uz detske velkosti su male, ja neviem kde tie mamicky nakupuju ale podarilo sa mi tu na MK kupit nohavice aj bundu vo velkosti junior, tu v Ba v nakup.centrach nemaju NIC na jeho postavu 😠 on tiez ze sam si chce vybrat ale ma smolu vsetko je velkee a v detskom malee, tak neviem ale mna nebavi prejst sto obchodov a nic nenajst

emily76
25. sep 2014

@erickatt skuste kenvelo

erickatt
autor
25. sep 2014

Pokusim sa, len at ho nevlacim po 100 obchodoch.jak pravy chlap to neznasa, len nechcem dat za vetrovku 100ecok a ob zas z nej do dalsej zimy vyrastie.

sylvia225
25. sep 2014

my máme zatiaľ 154cm a 30 kg, ale ako vidím, že to bude problém nadlho .... ach jo. krásny chlapec, ale všetko na ňom visí neskutočne, tiež chodím a hľadám úzke strihy. Tato má 186cm, tak snáď nebude mať ešte viac, lebo to je fakt asi problém vybrať, teda kúpiť niečo na vysokého, ale s pásom o 4 čísla menšie

erickatt
autor
25. sep 2014

@tinkax ze aj slim velkost je mu siroka... no tricko sa strati a na rifliach opasok , noha 45.ale na jar som natrafila ze rifle zo 50 za 9 ecok a nekup to.

inka04
25. sep 2014

CaA ma uzke strihy...

erickatt
autor
25. sep 2014

Pokusim sa, len at ho nevlacim po 100 obchodoch.jak pravy chlap to neznasa, len nechcem dat za vetrovku 100ecok a ob zas z nej do dalsej zimy vyrastie.

tinkax
25. sep 2014

@erickatt veru siroka, ja som nepochodila nikde, ani Ca A, skor v rakusku maju co viem od znamych a tam nechodime, a este problem ze nenosi rifle 😖 iba sportove nohavice s vackami, takze asi tak, musi vyrast a zmohutniet a potom moze preberat 🙂

erickatt
autor
25. sep 2014

@tinkax aspin ze rifle chce, a zacali sme spolu chodit cvicit at nabere aj svali

sasuke6345
1. okt 2014

Zdravím, mám tu v ponuke pánsku zimnú khaki bundu , ktorá by chlapcovi mohla byť dobrá, je šitá tak, že nevisí na štíhlejšej postave, ponúkam za 5eur.

natiko79
27. okt 2014

ja som kupovala v exisporte pánsku velkosť xxs mali aj väččšie čísla len to som chcela že bola úzučka pre štíhleho a chalana ,ja som ju normálne obliekla ale už nezapla

loxa
27. okt 2014

@adela jedna vec je vybrat si ktora sa mu paci , druha vec je zohladnit, ci mu v nej bude teplo , ci mu naozaj dobre sedi..kolkatak je chlapec..ked ma 55kg..8-9 ?? takeho asi sameho do obchodu nespoles na bundu 😀

martul
5. nov 2014

@erickatt Ahoj no moc ti neporadím, len ťa plne chápem môj syn má 14 rokov a má 53 kg a 182 výšku, takže to je čištá katastrofa, čo mu je dobré na dĺžku je mu zase moc široké. Len dookola chodíme z obchodu do obchodu, už som bola aj v takom stave že hoc aj drahšiu, len nech vyzerá v nej normálne. Zatiaľ sme nenašli. Mimochodom nohu má 45, ja mám tiež 181 cm, muž 187, tak len s hrôzou čakám dokedy bude rásť.
Ak niečo nájdeš daj vedieť, pôjdem aj na koniec sveta.