Je zdravotná tažká škola?

neelllkkkaaa129
1. feb 2024

Ahojte, chcela by som ísť na zdravotnú školu odbor praktická sestra, veľa ľudí mi hovorí aby som tam nešla že je tam veľmi veľa učenia a že to je tažká škola. Je to naozaj tak náročný odbor?

deti95060810
1. feb 2024

ale prosím ťa... dcéra chodí ale troška na iný odbor. je prváčka a mala priemer na včerajšom vysv. 1,3
tr. uč. povedala že pr. triedy bol 1,19 a takmer celej triede vypisovala "prospel s vyznamenaním "...
neučí sa vôbec nič.

huxy
1. feb 2024

@deti95060810 tak neviem či existuje škola, že sa neuci vôbec nič, ale ok. Neviem síce, aký je to iný odbor na zdravotke?
K odboru praktická sestra. Netvrdím že je to úplne ťažká škola. Dá sa zvládnuť určite. Ale samozrejme že sa treba aj učiť.

deti95060810
1. feb 2024

@huxy na zdravotke máš rôzne odbory... laborant, výživa, masér, sestra...

bianka1
1. feb 2024

moja dcera chodila učenie mali dosť ,dokonca jedna spolužiačka musela 1.ročník opakovať,,

gemerka17
1. feb 2024

Je to ako každá iná stredná odborna škola, od toho ľahšie máš už len 3 rocnu ucnovku. Ťažšie je gymnázium. Nič čo by priemerný žiak nevedel dostudovat, len sa treba občas do tých učebníc aj pozrieť. Urcite to nie sú hodiny za knihami.

macekovam
1. feb 2024

@neelllkkkaaa129 podľa mňa je to v pohode... Keď budeš chcieť pracovať pôjdeš ďalej študovať... A budeš sestra... Môže to byť pre niekoho ťažké ak pôjde s 3 alebo 4... Musíš sa dane predmety učiť... Ale určite sa dá.. Aké máš známky? Vieš sa pripraviť do školy systematicky?

neelllkkkaaa129
autor
1. feb 2024

@macekovam minuly rok same 1, tento polrok tri 2 na vysvecku, nejak vela sa neucim skola mi ide

trema
1. feb 2024

Ked sa budes ucit tak to zvladnes

veva011
1. feb 2024

@neelllkkkaaa129 ja som chodila na zdravotku, pokiaľ si nemala na vysvedčení horšie ako 2 tak sa nemáš čoho obávať a učenie zvládneš.

macekovam
1. feb 2024

@veva011 aj keby mala horšie ako dvojky.. Ale by sa učila tak by to zvládla.. Zasa si nehovorme...

huxy
1. feb 2024

@deti95060810 tak to som nevedela, lebo nie na každej zdravotke maju tieto odbory.