Imatrikulácia na strednej škole

kofa77
1. nov 2023

Co si obliekaju na takuto udalost chlapci? Ja som to na ss nezazila, ani nikoho nepoznam, kto to absolvoval, tak patram, co by bolo vhodne, co uz by bolo prilis, resp. nevhodne. Vdaka

lindous
1. nov 2023

akou formou tú imatrikuláciu majú? nadávno tu bola téma o tom a z komentov bolo vidno, že každý to mal úplne inak... my sme to mali napr. čisto zábavné a neformálne, ale kočky spomínali aj slávnostnú večeru...

kofa77
autor
1. nov 2023

@lindous jaaj, to neviem, idem zistit.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kofa77
autor
1. nov 2023

No vyzera to na nieco slavnostnejsie, ma to byt v jednej slusnej restauracii, kde sa konaju aj oslavy a svatby. Ale zas aj tam to mozu mat inou formou, to uz syn netusi🤦‍♀️

lindous
1. nov 2023

Tak keď to majú v reštike, asi to bude niečo formálnejšie a nebudú tam blbnúť ako my v telocvični 😅😂, myslim, že tmavé rifle a košeľa nič nepokazia 😊

januska12323
1. nov 2023

Stačí sa normálne obliecť.

tosomja
1. nov 2023

My sme mali ale to pred veeeela rokmi v telocvični. Normálne ples, dievčatá šaty, chlapci nohavice, košele. A v jedálni obed slávnostný.

macekovam
2. nov 2023

@kofa77 na vysokej sú slávnostné.. Na strednej. Sme mali zábavné.. Spomínam si ze nám dávali jest horčicu s kečupom zmiešaným a podobne hlúposti.. To bola len sranda... Teda aspoň pre tých tretiakov