Hravá literatúra pre 5. ročník - pracovný zošit

adzy
1. feb 2024

Dobrý deň prosím nemá niekto odpovede budem veľmi vďačná dcéra má toho veľa urobiť a je integrovaná a úprimne ani ja to moc neviem ďakujem

gabika99
1. feb 2024

@adzy ahoj, to je vydavateľstvo aitec alebo tik tak? Zaeviduj sa bezplatne na ich stránke a nájdeš tam aj odpovede aj online učebnice.

kacena4
1. feb 2024

no to je blba vyhovorka ze ma toho vela a je integrovaná.... to akoze moze byt hlupa? kedze chcete odpovede opisovat... 5r je lahky co budete robit v 7r.?? to uz neda, treba sa priebezne ucit a naučiť sa pracovat s kompenzacnymi pomockami, pojmovymi mapami nie opisovat

adzy
autor
1. feb 2024

@kacena4 doteraz sme tak robyli však ale bola chorá a nemáme šancu to všetko dobehnúť veľa strán dali urobiť

adzy
autor
1. feb 2024

@gabika99 je to taktic neviem ako kde sa to registruje...vyskúšam a ďakujem za tip

adzy
autor
1. feb 2024

@kacena4 a ešte keď niečo vie vieme tak píšeme normálne ale keď niečo nevieme tak odpíšeme áno je to o dosť ťažšie ako sme mali mi kedysi aspoň je na takej škole ktorú volajú hardwar je toho veľa a mne je jej ľúto že to nedáva a plače...

kacena4
1. feb 2024

@adzy ucivo nie je narocnejsie ako volakedy, a osnovy su rovnake pre vsetky skoly, je jedno aka to je skola... za mna ak sa to nenauci tak jej to bude chybat. nemusi robit vsetko nech si vypracuje z kazdeho cvicenia 2-5 prikladov a ak to vie nech ide na dalsie ide o to aby sa to naucila nie opisala