Hrajú sa vaše deti s playstation?

29. dec 2022

Ahojte, poprosim odpovede len k teme. Tie ci ste kupili deckam PS5, hraju sa vam s tym deti? Alebo vyhodene peniaze? Dik

onedaynick
29. dec 2022

ano.

drake122
29. dec 2022

Ak nie deti, otecko sa bude hrať určite

h2
29. dec 2022

Mám 11 ročného, síce nemá PS5, ale "len" PS4, ale áno, hrá sa s tým veľa. Aj synovi spolužiaci, hrávajú na tom spolu, po sieti.

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus02
29. dec 2022

Dcéra staršia hra, ma PS4 ,mladšiu to nebaví .

yanni
29. dec 2022

Nasi chalani mali stvorku (16,15,takmer 13 rokov) a predali sme to. Hrali sa zo zaciatku a potom to zapadalo prachom. Ziadne podobne hluposti uz v nasom dome nemaju miesto.

dominika7990
29. dec 2022

My sme si to kúpili pre seba, ale viac hrajú deti ako my 😂 (6-3,5r)

zuzula507
29. dec 2022

Syn dostal na 7 narodeniny PS5 tatik vybral ja som nebola za, no muz ma presviedcal ze taka je doma, ze ja si oddychnem aspon, on sa zabavi ze sa nevyhneme tomu..Je pravda ze synovi kamarati to mali a odkedy si to u nich zahral velmi to chcel , my to mame doma cca mesiac a posledne dni sa prave zlostim ze za tym sedi az privelmi casto.Dnes prisiel kamarat ze pojdu vonku si zahrat hokej bavilo ich to asi 15 minut a uz prisli za mnou ci by radsej nemohli ist hrat playko no co vam poviem.Takze za nas sa vyuziva az velmi velmi casto, ak sa synovi v hre nedari krici dost to preziva tak ja verim ze je to len obdobie a tym ze je to cerstve a ze ho to prejde ak nie isto to stopnem teda vyrazne obmedzim.No a ked je muz doma toho to bavi dost 🙈 som si minule akurar vravela ze aspon viem preco to synovi kupil 😁 ja som tomu zatial neprisla na chut

autor
29. dec 2022

Dievcata dakujem vam za ochotu a odpovede, ale rozhodli sme sa, ze to predsa len nekupime. Ja som bola od zaciatku uplne proti, ale zvysku sa podarilo ma na chvilu nalomit. Ale iba na chvilu😃

slavomira236
29. dec 2022

Môj tiež chcel PS od Ježiška aj konzolu nintendo tu už pýtal 3rok teraz mal 9rokov tak nakoniec som kupilA to nintendo a hraje od vianoc každý deň aj dcérka skoro 6rocna nintendo som radšej vzala že s tým neblokuje telku jedze máme len jednu a môže si ho vziať kdekolvek ale v budúcnosti určite bude pýtať zas to Playko keďže skoro všetci spolužiaci doma maju

michaelamichelle
29. dec 2022

Playko je super. Záleží ale, že aké hry deťom zaobstaráš. Nie je všetko len o krvavých stlielačkach. Dajú sa zohnať tiež logické, dobrodružné, no zároveň zábavne a rozvojové hry. Napr. taká Overcooked je pecková videohra! Zabávame sa na tom všetci v rodine… je to pre všetky vekové kategórie. Dospelí ľudia sa na tom bavia, a deti to učí okrem iného logickému mysleniu či pohotovosti. Motivuje ich to tiež byť stále lepšími a mať cieľ, keďže ako kuchári musia spĺňať určite požiadavky. Taktiež Unravel je bezpochyby vynikajúca hra na rozvoj. Je to o takom klbku, ktoré musí hráč rozmotávať a namotávať, aby sa dostal ďalej. A to dokáže jedine tak, že musí vyriešiť úlohy. Čiže kúpu by som ešte naozaj zvážila, no skôr si ale predtým premysli, aké videohry chceš nechať deti hrať. 🙂

kittykat22
29. dec 2022

preco si sa rozhodla, ze playko nekupis? 😀 ved to je super. Podla mna playko urcite lepsie ako PC hry. Syn hrava od 4r 🙂

autor
29. dec 2022

@michaelamichelle
@kittykat22 mozno niekedy kupime, momentalne som rada, ze dcera uznala, ze aj nintendo sedi uz dlhu dobu nepovsimnute v sufliku.

kittykat22
29. dec 2022

nintendo teda nechce ani syn. Hra len playko. Najlepsie bude, ked pojdete niekde kde playko maju a uvidis sama. Mozno ich to nechyti a ty usetris 🙂 Inak playko okrem logiky hodne rozvyja anglictinu. Ked mas pocit zmaru :D ze hra, aspon sa mozes utesit 😀

autor
29. dec 2022

@kittykat22 aj to je dobry napad👍

kittykat22
29. dec 2022

inak ked budes kupovat - neviem ktore. Ale to posledne je jeden model na disky a druhy bez diskov. Bolo by lepsie na disky - daju sa tam hrat starsie hry a kupovat ich napr. z druhej ruky.
Keby naaaaaahodou si chcela 🙂

autor
29. dec 2022

@kittykat22 vdaka!

mima1988m
29. dec 2022

Playko je naozaj super, ked potrebujem chvilku kludu. Hraju to vsetci. Synovia 4r. a 7r., Otec a dokonca obcas aj ja. Zalezi moc od hier, ktore si vyberete. U nas sa hraju iba 4 stale dookola.

kittykat22
29. dec 2022

@mima1988m co hrate?

mima1988m
29. dec 2022

@kittykat22 minecraft, crash bandicoot, paradise a tu poslednu neviem nazov. Muz ma este svoje hry. Jedneho dna prisiel domov s PS3 a hrami.. ze si kupil cez bazar..

kittykat22
29. dec 2022

@mima1988m hrame to iste. Zozen si Untitled goose game a stiahni Fall guys 😅 Neolutujes

vikiki29
29. dec 2022

Teraz sme kúpili dcére 7r. na Vianoce Xbox. super zábava pre všetkých aj pre ňu aj pre nás 😁

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzula507
30. dec 2022

@sheila121 to zaskočilo aj mňa, v 3 rokoch by ma to ani nenapadlo kupovať pre dieťa

taga
30. dec 2022

Ja teda tiez cumim, ze 4rocne deti hraju playko.?? Ja mam vycitky, ze kukaju moc na telku, ale teda playko? Anglictina a logika je fajn naplast, ale taky zaklad zavislosti davat tomu dietatu v takom nizkom veku, nikdy

saxana000
30. dec 2022

Dcera 6r. ma len emulator PS1 na starom notebooku. Ma tam stare hry crash bandicoot levi kral dalmatinov herkulesa Tarzana..zatial jej to uplne staci..vyuzivame ked je dlhsie chora a uz sa velmi nudi.vela hier ma v mojom starom mobile ten jej bravam do cakarne k doktorovi alebo do auta na dlhsie cesty..inak by pri tom presedela aj pol dna.
Mozno ked bude starsia zvazim kupit nieco modernejsie zatial urcite nie.

lenkakravcova
30. dec 2022

Ak máte doma nevyužívané nintendo, tak je ďalšia konzola zbytočná.

lucinka1988
1. jan 2023

kúpili sme teraz PS7, takmer 5 ročný sa hrá a veľmi rád, smaozrejme eliminujem čas, ktorý tam strávi, ale teda- využité na 100%, manžel tiež rád hrá a dokonca veľakrát aj ja a ním večer.
Pre nevyžiadané komentáre- ja deti rozumne začleňujem do digitálneho sveta a dnešnej doby, nebránim im v tom, ale strážim. čas aj mieru.Cez to všetko starší syn denne veľa číta, hrá sa logické hry, puzzle, spoločenské hry, každý deň sme vonku, všetko možné vie, pomáha mi v domácnosti a áno, max pol hod za deň hra aj playko. Výčitky nemám, ba práve naopak😉

mima1988m
1. jan 2023

@taga Ja tiez cumim, ked ludia komentuju to o kom a com nic nevedia.
Maly 4r. ma casove hranice. Vas chce telku, moj nie. Pri tych reklamach som veru aj dost rada.
Vas asi pozera denne..moj hra max 2-3× do tyzdna.
Tiez je autista a som rada, ze vobec nieco ho bavy.
Dalsie playko mal manzel este skor ako sa mladsi narodil a zacali sa deti bavit prvy krat az pred pol rokom.

Damy skor ako zacnete sa pohorsovat, porozmyslajte ci ta vasa telka neni väcie zlo .

taga
1. jan 2023

@mima1988m no, zas, ked ste specificky pripad a viete, ze mate dieta s diagnozou a toto je jedna z mala veci, co ho zabavi, preco sa pozastavujete nad komentami, ktore sa vas nemaju tykat? Hovorime o beznych detoch, ktore by mali cas travit kreativne, idealne vonku a za seba mozem povedat, ze nasi maju program pestry a bavi ich asi milion veci.. cize v tomto ponimani, stale hovorim, ze hry akehokolvek druhu su horsie ako telka, ktoru dieta chvilu sleduje, chvilu ma na haku a robi nieco uplne ine..