Hotelovka v Nitre verzus v Piešťanoch

ketty80
3. máj 2017

Ahojte mamicky - nemamicky!!!! Dcerku cakaju skusky na hotelovu akademiu v Nitre a v Piestanoch ......Poradte nam prosim, ktoru skolu si ma vybrat, nevie sa rozhodnut a obe skoly su vyborne... Urcite by bola na internate....Mate niekto skusenosti, ci uz od znamych ,ktori tam maju deti alebo tam chodili? Prosime poradte nam 🙂

ellissaa
3. máj 2017

Zdravím ja mám osobné skúsenosti s HA Piešťany vyšla som ju pred 3 rokmi a za mňa je to jednoznačne naj škola, som rada, že som tam študovala...asi cca 5 rokov je tam nový riaditeľ, ktorý sa snaží viesť školu dopredu....študenti na tejto škole môžu získať výborné skúsenosti....môžu sa zúčastniť rôznych súťaží a podujatí...podľa mňa má táto škola široký zámer...takže sa z nej môže človek veľmi dobre uplatniť hneď po škole, ale takisto zvládne aj štúdium na VŠ.....výborná škola👍

mimi27712
3. máj 2017

Ja som chodila na HA Nitra, tiež som mala dilemu či Nitra alebo Piešťany, podľa mna obe sú výborne školy, ja som sa rozhodla kvôli mestu. Nitra sa mi páci viac ako Piešťany. Tiež som bývala na intraku, vraj teraz je perfektne prerobený, dokonca je tam bazén pre študentov.

sony123
5. máj 2017

@ketty80 ja som absolvovala hotelku v Nitre, ale maturovala som este v roku 2000, na skole som bola spokojna, Na VS som sa sice vybrala uz inym smerom, ale hotelka mi dala urcite vela, ked sme mali stretavku, popozerali sme skolu po rokoch, naozaj je pekne prerobena, ma urcite svoju kvalitu, uroven, so spoluziakmi a s ucitelmi som nikdy problem nemala, dobre nas pripravili z cudzich jazykov, mali sme tri CJ, rozne praxe aj mimo skoly, kopec srandy. Vybrala som si hotelku v Nitre, lebo do 19-tich som byvala v Nitre. Piestanska je tiez dobra, vela stastia pri vybere a nech ti dcerku prijmu.

ketty80
autor
5. máj 2017

@sony123 dakujem pekne....verim, ze sa spravne rozhodne ,ja osobne som skor za Nitru, ale nechcem ju nahovarat na nieco, co si ja myslim, ze bude pre nu lepsie....mne je Nitra sympatickejsie mesto ako Piestany ...Vela spravilo aj to,ked sme tam spolu bolu na DOD, ked som videla poprerabanu skolu a samozrejme aj internat....dakujeme

bona_dea
5. máj 2017

prečo, preboha, hotelovka? 😀 žartujem samozrejme, chápem, že niekto má možno k tomu naozaj vzťah. Ja mám vyštudovanú, bohužiaľ 😀, tiež, síce v inom meste, ale pre mňa to bolo 5 rokov príšerného utrpenia po všetkých možných stánkach, a jedno zo zatiaľ najhorších rozhodnutí v živote.

Dievčine držím palce a odporúčam Nitru. O piešťanskej škole kolujú nie veľmi milé historky, obzvlášt nie také, ktoré by chcela počuť mamina mladej slečny, ktorá tam bude ešte aj na internáte.

sony123
6. máj 2017

@ketty80 Nitra je určite krajšia 🙂