Hodia sa biele šaty na stužkovú?

29. jan 2023

ahojte, plánuje sa stužková a moja dcéra chce mať biele šaty, ale tie, ktoré si vybrala sú originál svadobné šaty, sú pekné ale, na stužkovú sa mi akosi nehodia .
Neviem, chcem aby sa dobre cítila ale, zase svadobné šaty na stužkovú?

zuzka0605
29. jan 2023

urcite nie

autor
29. jan 2023

nemám nič proti bielej, ale keby neboli originál svadobné

kaktusik007
29. jan 2023

daj fotku - su saty a saty 🤷🏼‍♀️

zuzka102
29. jan 2023

Daj fotku, potom ti budeme vediet lepšie povedať, či sa hodia alebo nie.
Lebo veľa dnešných akože svadobných ako svadobné ani nevyzerajú..

nika_val
29. jan 2023

Na mojej stužkovej (juuj už zopar rokov tomu je..6)
Mala jedna baba tiež original svadobne ale take tie veľke ešte aj z tou obručou proste aby ta sukna bola široká a ešte aj korunku mala..
No nebolo to najpodarenejšie vtedy..
Ale ako píšu vyššie je rozdiel taketo šaty ako opisujem a nejake pekne splývavé 🙂
Hoď foto lepšie sa da poradit potom

autor
29. jan 2023

také chce a to presne tieto

autor
29. jan 2023

našla na internete

syslik81
29. jan 2023

tak tie sa rozhodne nehodia

nika_val
29. jan 2023

Za mňa to nie je až taka zla volba.. ako asi by som ešte hladala iné ale ak by som nenašla tak tieto nie su take zle

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuskamala1
29. jan 2023

Podla mna ano, ale nie biele ale ivory.

autor
29. jan 2023

@syslik81 tiež si myslím, ja som jej chcela dať tie čo som mala ja :D mala som šaty v kráľovskej modrej farbe a skúšala ich a vyzerala super, ale odmietla to, lebo vraj je veľmi tmavá a nepáčia sa jej a vraj chce zažiariť,

@nika_val tak viem, že tá sukňa nie je taká gigantická, že by to boli extrémne svadobné, ale neviem...

10zabka
29. jan 2023

za mňa sú to svadobné, príliš veľa krajky...

babovka2321
29. jan 2023

Spoluziacka mala biele, ale ziadna cipka, vyzerala super ako lesna vila. V svadobnych satach nezaziari, bude tak maximalne tercom posmechu a suskania.

autor
29. jan 2023

@babovka2321 zhodou okolností som aj ja mala spolužiačku s bielymi šatami a každý si o nej šuškal a každý sa pýtal, prečo biele?... a keby bolo menej čipky tak dobre, ale asi až príliš vadobné

autor
29. jan 2023

ja som jej skúsila navrhnúť , že by sme jej dali ušiť také jemné modré

niečo na takýto štýl, lebo viem, že má rada fantasy/elfky...

10zabka
29. jan 2023

tie sú krásne 😍

marhulka13
29. jan 2023

Ja som mala tiež biele šaty na mojej stužkovej, tiež boli svadobné, ale nie široké. A to som mala stuzkovu 20 rokov dozadu .Podľa mňa sú krásne tie co chce tvoja dcera

autor
29. jan 2023

@10zabka také niečo sme chceli jej dať, aj sa jej páčili ale ona sa dosť upla na tie ,,svadobné" a neviem, nechcem aby si o nej šuškali ako o mojej spolužiačke

autor
29. jan 2023

@marhulka13 tak to ano, a tie šaty sú krásne ale možno keby menej čipky, i ked ešte máme čas, možno nájde niečo iné ale už asi 2 mesiace sa drží týchto bielych

mistymay33
29. jan 2023

Je uplne jedno, co ti povedia zeny z MK ci sa hodia alebo mehodia, hadam sa nebudes riadit podla nich. Je to stuzkova tvojej dcery, ona a jedine ona sa ma rozhodnut co si oblecie, co chce v tento vynimocny den na sebe mat a v com sa bude citit dobre. Nepodsuvaj jej tvoje nazory, tvoje zelania a nedavaj najavo tvoje sklamanie ked si vyberie nieco, co nie je podla tvojich predstav. Je to den tvojej dcery a jedine co by ma zaujimalo je, ako sa ona bude citit a nie co povedia ine zeny.

gejb
29. jan 2023

Tieto biele sú krásne. Stačí to trochu rozbiť doplnkami. Dať lodičky a náušnice v inej farbe..napr. modrej alebo aj zlatej

autor
29. jan 2023

@mistymay33 tak keby názor nezmení tak jej kupime tie biele, len moja spolužiačka potom aj plakala na stužkovej čo si o nej šuškali rodičia ostatných, aj učitelia...tak nechcem aby sa to stalo jej, lebo je taká citlivejšia

veronikaszabova
29. jan 2023

Mne sa jej vyber paci a nechapem, co by si mali o nej suskat. Tie saty nie su vyslovene svadobne. Nadherne su. Hlavne sa velmi nemontuj do vyberu, aby nebola sklamana, ze ma na sebe nieco, co vobec nechcela.

autor
29. jan 2023

@veronikaszabova o spolužiačke čo mala na mojej si šuškali veci ako ,,to čo má? to sa nehodí/na stužkovú svadobné?...."

ešte chce vraj niekde popozerať, ale tak ked nič nenájde tak jej kupime ale dúfam, že šuškať si nebudú :(

milanemila
29. jan 2023

Podla mna sa hodia, skor vyzeraju ako spolocenske nie uplne svadobne. Aj strih je pekny dievcensky ale nie nejako vyzivavy. Ja by som ich kludne dcere na stuzkovu kupila.
Je to jej den, ked sa jej pacia, tak by som vobec neriesila co si niekto bude alebo nebude suskat. Skor mi pride primitivne od ucastnikov stuzkovej (vacsinou rodicia) ohovarat dievcata podla toho, ake maju saty 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

zuzka102
29. jan 2023

Pekne sú tie šaty, ale áno, vyzerajú ako svadobné, je tam dosť čipky plus biela farba. Keby boli inej farby, kludne svetlej, pastelovej, len nie bielej, hneď by to inak vyzeralo. Alebo teda biele, no menej čipky. Skúste ešte nejaké iné popozerať, možno dcéru záujme niečo ďalšie. Inak, ta druha foto co si dala, sú nádherné, ako víla, také rozprávkové.

terezka1947
29. jan 2023

Kľudne môžu byť tie biele,vôbec nepôsobia ako vyslovene svadobné. Tie druhé,modré,tie sú nadherne..

sono2
29. jan 2023

No a čo do kolu nech si dá čo sa jej páči.
Prečo si nemôže dať skoro dospelá žena to čo chce?
Sú pekné.
Moja 6 ročná dcéra má tiež svoj vlastný vkus a myslím si že si nebude nechávať kecat do oblečenia v 16tke.
Nie sú vulgárne, a ani nie svadobné.
Bude hviezda!

autor
29. jan 2023

@milanemila ved toto tiež nechápem prečo by to takto niekto komentoval, ale tak ľudia sú všelijaký a ja chcem aby bola šťastná a nie sa trápila kvôli blbým rečiam