Hľadám kamarátku pre 15-ročnú sestru

19. aug 2023

Ahojte, moja mladšia sestra hľadá kamarátku,
Info o sestre: má 15 rokov, z okolia Topoľčany/Partizánske, INFJ/INFP, rada kreslí, číta, má rada jazyky

Čo musíš spĺňať:
Byť najlepšie z okolia Topoľčany/Partizánske
Mať podobné záujmy, ideálne spĺňať aspoň jednu z nich
Byť milá alebo mať podobné MBTI type
Mať podobný vek, kľudne aj staršia/ o rok, dva mladšia

Nemusí všetko spĺňať ale bolo by to ideálne keby aspoň väčšinu

Stačí sa ozvať, napíšem prvá😊

lomlsomi
19. aug 2023

nemyslím si, že je reálne byť niečo medzi infp a infj, to sú totálne iné typy tho. každopádne ja som entj a mám s infj a infp jednu z najlepších kompatibilít.
mám 14, nie som z okolia, som z ba, ale bolo by super sa spoznať!!

lomlsomi
19. aug 2023

@lomlsomi na modrom koníku nebývam až tak active, tak ideálne ak by sa dalo, potom písať na instagram @_saenergy

lomlsomi
19. aug 2023

@lomlsomi (neviem, či sa entj ráta za podobný typ, ale s infp mám spoločné te-fi a s infj ni-se, takže yeah ✌️

lomlsomi
19. aug 2023

even tho nie som z okolia ig že nikoho lepšieho tu nenájdeš :D ak by si aj našla niekoho v jej veku, tak predpokladám, že nebude poznať mbti vôbec alebo maximálne bude poznať 16personalities a nič viac

simona20201309
19. aug 2023

Preboha co sú tie skratky?????
Inak... tvoja sestra ma nejakú diagnózu, že jej ty hľadáš kamošku? Chodí do školy, má susedov, možno navštevuje nejaký krúžok....
Nebude lepšie nájsť príčinu prečo tvoja sestra nemá kamarátky???

simona20201309
19. aug 2023

Vygooglila som si to
To od kedy sa takto delia osobnosti? Nedávno som končila VS kde som mala biekolko semestrov z psychológie ale takéto označenie osobnosti počujem prvý krát
Takže zo 4 typov sú už 16🤔😆🙄
Asi nutné pre dnešnú mladez

svetlanka111
19. aug 2023

Och skoro som odpadla z tych skratiek..no mam dost..uz som realne stara a prestavam sa cudovat ked coraz viac a viac deti nema kamaratov😢siete nam vela dali ale vela vela vzali

autor
19. aug 2023

@simona20201309 nikde som nenapísala, že nemá kamarátky 🙂

missviolet
19. aug 2023

@svetlanka111 tie skratky su uplne normalny test osobnosti pochádzajúci od praktizujucich psychológov. takze toto je zalezitost vseobecneho rozhladu a nie ze ,,siete dali - vzali" ;)

matogato16661
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlanka111
19. aug 2023

@missviolet ved hej ale teraz ruku na srdce prejdi dozadu 20r ked si sa ty chcela s niekym zoznamit tiez by si takto zacala?

lomlsomi
21. aug 2023

tak tu sú riadne zakomplexované osoby, pozerám

siminick
12. apr 2024

Ahoj ešte hladate kamaratku?