Falošné kamarátky

lucia851
21. aug 2020

Ahoj bavili by ste sa s takými akože kamarátkami ktoré vás ani von nezavola ju ani nenapíšu ani ne zavolajú a pritom sa tvária že sú kamošky?

dskjhfdlkdjhl
21. aug 2020

@lucia851 A ako vyzera to, ze sa tvaria, ze su kamosky?

cervenaruza123
21. aug 2020

@lucia851 Ide aj o to, co znamena, ze nezavolaju von ci sa neozvu. Kazdy clovek sa inak casto chce stretavat, niekedy len to moze ukoncit kamaratstvo, ze jeden potrebuje viac stretnuti a druhy menej. Vseobecne ale by som nepovazovala za kamosky tie, ktore mi nevyhovuju, z akychkolvek dovodov. Kamaratstvo je totiz o tom, ze si rozumiete a je vam spolu fajn, ze mate podobne konicky, kamaratstvo ulahcuje zivot. Nemalo by byt na obtiaz a plne starosti.

nyusika
21. aug 2020

A kedy sa s nimi akože chceš baviť, keď ťa nikam nevolajú a napíšete si ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asia83
21. aug 2020

@lucia851 Áno. Nič od nikoho nečakajte. Proste buďte milá, dobrá a srdečná. Ku komukoľvek. Nemôžete nikoho prinútiť, aby vás mal rád. Môžete mu to iba dovoliť. 😉

miskooo1987
21. aug 2020

@lucia851 a ty si ich von zavolala?

lucia851
autor
22. aug 2020

@miskooo1987 ja chcem s nimi chodiť von, len oni seru na mňa

h2
22. aug 2020

@lucia851 A čo pre to robíš, aby si s nimi chodila von? Ty ich von voláš? Alebo len čakáš, či Ťa zavolajú?

lucia851
autor
22. aug 2020

@h2 ja im píšem alebo volám ci idú von a len samé vyhovorkx

stanulienkat
22. aug 2020

Toto je forum pre deti? 😂😂😂😂

h2
22. aug 2020

@lucia851 A bez Teba chodia von? Alebo nechodia nikam? Lebo ja mám momentálne okolo seba veľa tínedžerov, ktorí nechodia nikam, nestretávajú sa s nikým a komunikujú s celým svetom len cez internet.

lucia851
autor
22. aug 2020

@h2 áno bezo mňa oni dve spolu ale ano. Ja už nie som tínedžerka ale dospelá žena

dskjhfdlkdjhl
22. aug 2020

@lucia851 No, a ako sa prejavuje to, ze sa tvaria ako kamaratky? Lebo podla toho, co pises, Ty sa im natiskas a ony zaujem nemaju, takze sa ani netvaria ako kamosky (aspon podla toho, co si doteraz napisala). Skor to vyzera tak, ze Ty by si zaujem mala, ale ony nie.

lucia851
autor
22. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl oni mi len vypisujú alebo vyvolávajú keď niečo potrebujú, inak na mňa seru preto hovorím ze sú falošné obidve

dskjhfdlkdjhl
22. aug 2020

@lucia851 No, tak na ne kasli a najdi si kamosky, ktore ta budu poznat aj vtedy, ked nebudu nieco potrebovat.

kittykat22
22. aug 2020

@lucia851 a aky ma zmysel otvarat diskusiu, ked vies aka je situacia. Kasli na nich a najdi si nove 🤷‍♀️

alexandraalexandrova
22. aug 2020

Nie, nebavila. mala som jednu taku "kamosku". Chvilu mi trvalo kym som pochopila ze som dobra len ak nieco potrebuje, chce sa vykecat alebo potrebuje aby ju niekto lutoval ci obdivoval, ale ja som jej bola ukradnuta...nikdy sa ma nespytala ako sa mam, ak som jej o tom chcela porozpravat, skakala mi do reci a hovorila len o sebe...proste nezaujem o mna, moje dieta ( ja som sa vzdy pytala aj na jej deti ako sa maju a tak). Ukoncila som to a nelutujem. Nemam dovod stracat cas s niekym komu na mne nezalezi...

h2
22. aug 2020

@lucia851 Ach, prepáč, neviem, prečo som si myslela, že nie si dospelá. Tak sa na nich vykašli. Keď budú niečo potrebovať, tak im povedz, že nemôžeš. Toto fakt nie sú kamarátky.

eliska13
22. aug 2020

@lucia851 tak to nie sú kamarátky, ale vyciciavacky, ktoré Ťa poznajú len, keď niečo potrebuju

bublinkai
22. aug 2020

@lucia851 ...akože kamarátstvo s výhodami, či zas som ja Tá čo nechápe 😍

lucia851
autor
22. aug 2020

@alexandraalexandrova presne toto zažívam a už dlho uvažujem že sa vykašlem na obidve.

melindaaaa
22. aug 2020

Nevera

bublinkai
23. aug 2020

@lucia851 ... otrasné. A už vieš aj ako sa ich zbavíš? ...akože pojdeš náhodne do obchodu a tam na ne narazíš a oni, že hihihi hahaha a Ty, že " to ako sa chováte?" ...mažem Vás obe nadobro!🙈🙊🙉😵🙄

bublinkai
23. aug 2020

@melindaaaa ... Tvoj koment Tu bol akože k čomu prosim Ťa?????????????? ... že nevera, to čo zas ďalšia čo prišla z " Marsu"?

alexandraalexandrova
23. aug 2020

@lucia851 ved sa vykasli...co stratis? Nic...

melindaaaa
23. aug 2020

@bublinkai- no miesto hladacika, som to napisala sem🤷‍♀️. Boooze- ja netravim cas na tomto fore natolko, aby som sa nepomylila🤦‍♀️. Ale vopred sa ospravedlnujem, tym mamickam, ktore maju tolko casu, a zaoberaju sa nepodstatnymi komentarmi/ ktore zjavne, nepatria do temy, a kazdeho by to mohlo napadnut, ze to je omyl✌️/- lebo ten koment bol naozaj od veci

bublinkai
24. aug 2020

@melindaaaa ... veď preto!!! !!! !!! !!! !!! !!! 🐱

lucia851
autor
24. aug 2020

@alexandraalexandrova už som sa po dneskajsku na nich vykaslala

kassandra25
24. aug 2020

@lucia851 vies, ono je to bohuzial tak, ze teba za tv.chrbtom ohovaraju, smeju sa alebo aj zavidia. Ale tvaria sa ti do ksichtu, ze je vsetko ok, aj navonok. Pritom ony dve su si kamosky dobre a rozumeju si, maju spolocne zaujmy. Od teba nieco potrebuju, tak sa ti ozvu. Ale pozor, uz nie si pre nich natolko dobra, aby aj teba zavolali budto na navstevu alebo s nimi von. Takze, tebe nezostava nic ine, iba tiez mat voci nim obranny stit a nevolat ich, uz aj keby chceli, nemat cas atd a ked nieco potrebuju, nejde to zrazu. Skus sa poobzerat po niekom inom a na ne uplne zabudni.

lucia851
autor
25. aug 2020

@kassandra25 ahoj dobre si to napísala, kašlem na ne ja mam aj iné kamarátky aj jednu z ktorou si super rozumiem.