Edupage - prestup na strednú školu

5. sep 2024

Dobry den, potrebujem radu s Edupage. Mam dieta, ktore teraz nastupilo na strednu skolu.
V mobilnej appke sa mi podarilo odstranit pripojenie k zakladnej skole, kam uz nechodi, ale v pc pripojenie zostalo. Ked idem cez moj rodicovsky ucet a kliknem na odpojit, tak mi vyhodi hlasku, ze to nie je mozne, lebo rovnaky mail je prihlaseny do novej strednej skoly a mam kontaktovat zs. To som spravila a potvrdili mi, ze vsetkych 9takov a rodicov k 31.8 skola z Edupage odhlasila. Normalne mi cez web stranku chodia vsetky spravy, co tam skola priebezne dava, rozvrhy, ako keby tam moje dieta chodilo 😀
Cez appku som to dala prec krokom spravovat konta a krizikom dala odstranit, ale cez web tato moznost nie je, je tam iba odpojit a to sa neda. Alebo to tam je alebo sa to robi inak nevidim to?

skusihu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skusihu
5. sep 2024

Skús to synchronizovať podľa tohto návodu: https://help.edupage.org/?lang_id=2&p=u38/u39/u...

autor
5. sep 2024

@skusihu Spravila som to teraz, appka je ok, ale web sa mi nesynchronizoval ☹
Aj som sa odhlasila, znovu prihlasila a nic. Asi sa to odstranit neda ☹

simoli
5. sep 2024

myslím že musíš kontaktovať ZŠ, oni to musia zrušiť

simsalabim
5. sep 2024

Alebo skus podporu Edupage. Mne tak odstranili nieco, co mne ani skole neslo. Odpovedali za par hodin.

katica06
5. sep 2024

Počkaj pár dní ZŠ.to zruší aj tebe aj bývalý lm žiakom

autor
5. sep 2024

@simoli Skola to uz k 31,8 zrusila, vcera som ich kontaktovala, oni to u seba uz nevidia.

autor
5. sep 2024

@simsalabim Skusim im napisat, dakujem za napad.