Dokončenie strednej školy online

jeminije
20. feb 2024

Ahojte mám len základné vzdelanie, už 4 roky nechodím do školy.
Je nejaká možnosť si dokončiť strednú školu online? Mala by som záujem (kaderníčka/vizážistka).

januska12323
20. feb 2024

A prax si predstavuješ tiež online? Dá sa externe ak to škola ponúka. Hľadaj konkrétne školy.

kacena4
20. feb 2024

tazko si spravis uckovnku online, na prax musis fyzicky dochadzat

vanilkovazmrzka
20. feb 2024

Do skoly sa nechodi online. Pekne sa prihlas a odstuduj si to ako kazdy.

petronelag
20. feb 2024

@jeminije On line by sa to určite nedalo, lebo oni sa učia teoriu a za tým ide prax, dokonca aj na kurz- kaderníčka alebo vizážistka musí tam byť predpísaný počet hodín.

chica007
20. feb 2024

Na kazdej skole mozes poziadat o individualny studijny plan, ten udeluje riaditel kvoli zlemu zdravotnemu stavu pripadne z podobnych zavaznych veci. Je to na riaditelovi danej strednej skoly. Na konci kazdeho polroka prides na komisionalne preskusanie, cize bude komisia aspon troch ucitelov z daneho predmetu a ti ta preskusaju. Ci sa to da aj u kaderniciek tak to je asi take ako poziadat o home office ked pracujes ako sofer autobusu....So zakladnym vzdelanim to v zivote bude tazke, urcite aj robotnicke uciliste je lepsie ako len zakladna skola. Na trhu prace je viac ako 95 percent uchadzacov s ukoncenym aspon ucilistom. Ak si ma zamestnavatel vybrat medzi tebou len so zakladnou skolou a dalsou zenou, co ma vzdelanie tak si urcite vyberie tu so vzdelanim.