Divný kolektív na volejbale. Nezvládam to

mkorinkova
29. sep 2023

ahojte neviem co uz mam robit hram volejbal a je tam strasne divny kolokteviv. najviac mi robi problem to ze s jednou babou som bola od zaciatku ziadne problemy medzi nami neboli a zrazu som sa dozvedela ze ked som nebola na zapase musela si obliect moj dres a hned bol problem zevraj hned na mna zacala nadavathovorila ake nestastie bude mat v tomto drese ze som strasna pica atd. atd... na treningoch ked sa mi daco nepodari zacne sa posmievat aj s druhou babou. akoze mam tam baby s ktorimy sa bavim ale vadi mi to ze mame hrat ako tim a nie ze kazda s kazdou ma dake problemy... Viem ze zenske kolektivy su take ale ja uz z toho nevladzem lebo som si toho dost blbeho presla v tom time.

andreatytler
29. sep 2023

@mkorinkova To si tam dobrovolne, alebo povinne? Lebo ak to prve, tak by som si nasla iny tim.

pribinak
29. sep 2023

@mkorinkova tréner alebo trenerka nereagujú?

mkorinkova
autor
29. sep 2023

@andreatytler no uz som skusala iny tim ale tam y som si ani nezahrala lebo trenrka stahuje baby z presova na zapasy

vler
29. sep 2023

@mkorinkova a to je aky stary kolektiv- na zs, ss alebo vs?
Tak ci onak, typicke intrigy v zenskom kolektive. Ak tam nemusis byt, najdi si iny.

mkorinkova
autor
29. sep 2023

@pribinak uz raz som s nimi riesila podobny problem ale podla mna sa to nedoriesilo takze neviem ci to bude mat daky zmysel

mkorinkova
autor
29. sep 2023

@vler hram normalne za klub

mkorinkova
autor
29. sep 2023

hlavne nechcem skoncit s volejbalom lebo milujem ten sport ale ja uz to proste psychicky nezvladam

mkorinkova
autor
29. sep 2023

@vler no sme tam baby 2010 a starsie

vler
29. sep 2023

@mkorinkova takze dospelacky?
Moznosti su stale tie iste: tolerovat, ignorovat, vydiskutovat alebo odist

pbra40
29. sep 2023

No mas dve moznostiz bud sa s tym zmierit, ze sa do teba navaza a ignorovat to, ale jej ukazat, ze si mentalne silnejsia, poriadne jej vypyskujes, nech vie, kde je jej miesto, nech sa ukludni 🙈

koniarova
29. sep 2023

Kopnúť ju do prdele a hotovo.

andreatytler
29. sep 2023

@vler 13 a starsie - toto budu podla mna stredoskolacky.
@mkorinkova Ja teda nemam prakticke skusenosti, ale myslim si ze zaklad akehokolvek kolektivneho sportu je sudrznost kolektivu. Ked to nie je, nema to zmysel. Toto by mal v prvom rade riesit trener a kapitanka druzstva a v poslednom rade aj cely kolektiv. Ak ine baby pocuju ako na teba nadava, mali by sa k tomu vyjadrit a bud ju stopnut, alebo ak su jej pripomienky na mieste, tak to prebrat s tebou. Zda sa ze vy nic z tohto nemate. Nemate timoveho ducha. Hrate kazda za seba. Mate aj nejake uspechy?

nwnw
29. sep 2023

@mkorinkova filtruj. Takychto krav este bude vela a jedine cim ju dokazes brutalne nasrat,ked budes lepsia ako ona! Skus aj beach. Mozno sa najdes tam.

mkorinkova
autor
30. sep 2023

@andreatytler mame aj nemame uspechy no sme skor jeden z tych horsich timov

andreatytler
30. sep 2023

@mkorinkova Ja by som hladala iny tim.