Dejepis 9. ročník

30. aug 2024

Baby, koľko hodín dejepisu majú týždenne vaši deviataci? Moja tri, trochu ma to prekvapilo... Myslela som, ze v deviatke sa dava prednosť iným predmetom, ako chémia, fyzika. Tam ma jednu hodinu.

ovaaa
30. aug 2024

DEJ 2, FYZ 1, CHE 2

lenus81
30. aug 2024

Dnes dcére nabehol rozvrh a má dve hodiny

luliu
30. aug 2024

Dcéra mala minulý rok 2h

patka06
30. aug 2024

Dejepis 2 hodiny
Chémia, fyzika 1 hodina

draculla
30. aug 2024

Myslim, ze je to dost individualne, moj syn mal dve hodiny dejepisu, za to dali prednost matematika. Mal 6 hodin do tyzdna, pripravovali sa na monitor a prijmacky

autor
30. aug 2024

Ďakujem pekne za odpovede. No aj sa mi to zdá zvláštne, mohli namiesto jednej hodiny DJ dat niečo iné...

tortelinka
30. aug 2024

Kedysi pred pár rokmi to bolo povinné,potom už nie a niektoré školy pri tomto systéme ostali

kacena4
30. aug 2024

2 su povinne ale v 9r. mas 5 disponibilnych t.j. moze sa skola rozhodnúť co da a vasa evidentne pridala dej. pytajte sa z akeho dovodu. ako rodicia to viete ovplyvniť napr pridat sjl a mat ako priprava na testovanie.

terina25
30. aug 2024

Aj moj syn ma 3 hodiny . 2 hodiny ma za sebou v jeden den. Aj dcera tak mala. Vraj kvoli tomu,ze sa prebera 2 svet.vojna,tak maju dvojhodinovku a potom iny den este 1 hodinu

adkala
30. aug 2024

Áno, dali Vám to asi tak preto, lebo v deviatke sa preberajú svetové vojny (resp. na niektorých školách mohli stihnúť prebrať prvú svetovú vojnu už v osmičke), čo je veľmi rozsiahle učivo.

autor
30. aug 2024

Ďakujem baby. Ja nebudem určite žiadať zmenu ani vysvetlenie, len to prekvapilo dcéru aj mňa. Tak som bola zvedavá, ako to majú na iných školách.

lizatko1009
31. aug 2024

Moj este nema rozvrh, lebo budu v novej budove a začnu sa ucit az 9.9. Prvy tyzden maju Očap teoreticku cast a aj praktickú, ale v 8 rocniku mali dejepis 1 hodinu

andyagoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andyagoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz