Dcéru neprijali ani na jednu strednú skolu

sillygilly
16. máj 2024

Dobry den
Chceme podat odvolanie ale nevieme či urobila prijimačky a iba nemali dosť miest, prijimali 12 ziakov na odbor a povedali len že ju neprijali tak nevieme teraz že čo, može niekto poradit čo dalej ked ani odvolanie nebude fungovat

deti95060810
16. máj 2024

píšeš to troška chaoticky...
so všetkými otázkami je najlepšie sa obrátiť na vášho kariérneho poradcu na vašej zš
počkaj na všetky výsledky zo škôl kde dcéra bola na prijímačkách - niektorých prijali aj na 2-3 školy - musia sa do istého termínu rozhodnúť a potom sa miesta posúvajú...

januska12323
16. máj 2024

Ako môžete nevedieť či spravila prijímačky? Na edupage alebo poštou vám príde rozhodnutie a potom sa odvoláte. Keď len zavolali, že je neprijatá čakajte na oficiálne vyjadrenie.

sillygilly
autor
16. máj 2024

@januska12323 este nedoslo postov

sillygilly
autor
16. máj 2024

@deti95060810 to co je ze karierny poradca

deti95060810
16. máj 2024

@sillygilly na každej zš je kariérny poradca... isto aj na vašej.
s ním ste mali sedenia ohľadom prihlášok na sš.

rakywanda
16. máj 2024

@sillygilly u nás sa to volá výchovná poradkyňa

alex49
16. máj 2024

Počkaj na písomné vyjadrenie. Ak dcéra nespravila prijímačky, tak ju nezoberú ani na odvolanie. Ak spravila prijímačky, ale nezobrali ju pre nedostatok miesta, tak podate odvolanie a budete čakať na vyjadrenie

macekovam
16. máj 2024

poradie sa bude posuvat.. nie vsetci tam nastupia

cicinkova
16. máj 2024

@sillygilly rozhodnutie stredných škôl či prijali alebo neprijali bude 17.5. je to zo zákona skôr sa nevijadria

kacena4
16. máj 2024

@rakywanda vychovna proradkyna je ine - riesi vychovne problemy, karierny poradca riesi stredne skoly

betulinka1
17. máj 2024

@sillygilly to sa hlásila iba na jednu SŠ, kde beru iba 12 žiakov?

libusak
17. máj 2024

Na stranke skoly je cely zoznam spolu s kodmi a tam pisu spravil/spravil ale pre nedostatok miesta nepriaty/nespravil

rakywanda
17. máj 2024

@kacena4 u nás to rieši učiteľka, ktorá sa takto podpisuje v komunikácii s nami, rodičmi.

zazka666
18. máj 2024

@sillygilly posielali včera na edupage. A synovi to povedali ,aj v škole , teda v ZDŠ. Na strednú školu môžte aj volať

zuzanockamt
18. máj 2024

@kacena4 Na mnohých ZŠ je to jedna osoba a rieši oboje.

darinaslay
18. máj 2024

treba sa ucit

ka_ty2
18. máj 2024

@darinaslay odpoved hodna Nobelovej ceny 🙈 a bez stipky empatie a vnimania reality...

metoyou4
18. máj 2024

@sillygilly pozri si cez Edupage,zadaj do kolónky kde ti to prišlo rodné číslo a tam budeš mať napísané či ju neprijali pre nedostatok miesta a keď ti príde poštou,zanes osobne odvolanie

metoyou4
18. máj 2024

@darinaslay človek bez kúska citu a takto si tu žijeme na tomto Slovensku.

ghoul_
19. máj 2024

@sillygilly zavolaj do tej školy

darinaslay
20. máj 2024

@ka_ty2 sama som 2hacka na strednej, a co akoze ocakavaju ze ked sa nebudu ucit tak ich zoberu vsade ? :D treva si vstupid do svedomia tiez.

darinaslay
20. máj 2024

@metoyou4 sama som 2hacka na strednej, a co akoze ocakavaju ze ked sa nebudu ucit tak ich zoberu vsade ? :D treva si vstupid do svedomia tiez.

metoyou4
21. máj 2024

@darinaslay a čo tu chceš akože radiť?čo teraz keď si druhacka na strednej? Pôjdeš na výšku,neprijmú ťa ,lebo zoberú ešte lepších ako ty a ľudia ti ešte naložia,že si sa mala učiť .Ešte si mladá na to,aby si vedela,čo je to starosť a strach o dieťa .Sama som bola ako ty v tvojom veku,len som ľudom sekala a posmievala sa.No trúba som bola,teraz všetko ľutujem a zmenila som sa.

darinaslay
22. máj 2024

@metoyou4 mne je u uplne u rici co ty tu trepees, proste sa ucte a nebudete tu pisat hovadiny ze nikdu ju neprijali, sadni na rit a uc sa, bola som prva na prijmackach a preto bo som sa ucila, grip brain

metoyou4
22. máj 2024

@darinaslay no vidím,že sa moc neučíš ,keď tu neustále vypisuješ

zooeynka
22. máj 2024

@darinaslay tieto tvoje kecy ospravedlnuje iba tvoj nizky vek....

libusak
23. máj 2024

Zaobrali vas po odvolani?

darinaslay
Dnes o 11:48

@metoyou4 nahodou same jednotky ale sak ok chod sa starat o deti

darinaslay
Dnes o 11:49

@zooeynka oki dakujem, za tvoj komentar 😂😂😂😂