Dáva mi ignor?

vendelinsuc
23. okt 2023

Potrebujem s niečím pomôcť. Páči sa mi jedno dievča tí ktorí čítali moju včerajšiu diskusiu vedia. Dnes počas školy má bohužiaľ videla objímať sa s chlapcom. Nejak po tom už sa mi začala vyhýbať a ani mi neodpisuje na spravy. Neviem možno nemá čas alebo nechce so mnou pokecať ale neviem. Snáď to nie je preto čo videla.Bol by som rád za váš každý názor a radu. Ďakujem vám veľmi pekne.

bronkax
23. okt 2023

Ani sa nečudujem 🤔

dzulli1980
23. okt 2023

No neviem ... muži sa nezvyknú len tak objímať, či?
@vendelinsuc

domkakvet
23. okt 2023

@vendelinsuc tiez mi je divne dvaja chlapy sa obimat.

viestta
23. okt 2023

Ano, ignoruje ta. Len nechapem preco sa tomu cudujes. Ma pravo ta ignorovat aj bez dovodu

vendelinsuc
autor
24. okt 2023

@domkakvet a čom by to malo byť divné, keď sa objímajú dievčatá tá to je v poriadku ale keď sa chlapci obijmu sú hneď za teplých.

domkakvet
24. okt 2023

@vendelinsuc nemusia byt, ale je to ine ako u dievcat a mozno ta ignoruje aj pre nieco ine.

mikadooo
24. okt 2023

@vendelinsuc nečítala som tvoju predošlú diskusiu, ale dievčatá rady robia "drámu". Možno nie je žiaden dôvod na to, prečo ťa ignoruje. Len aby ti dala pocítiť, že je vzácna alebo čo (nejaké vysvetlenie si samozrejme vymyslí). Zajtra možno zas bude všetko v poriadku 🤷. Tiež som robila podobné pukoviny.

letfenixa
24. okt 2023

Objímat.

hapkova
24. okt 2023

zalezi, ake objatie to bolo 😀 ak to bolo romanticke objatie, tak sa jej akoze absolutne necudujem, ze ta teraz ignoruje 😀