Darček pre 11-ročné dievča na narodeniny

17. feb 2023

Ahojte žienky, priatelova neter bude narodeniny a chceli by sme jej kúpiť nejaký darček ale vobec nemáme inšpiráciu. Vieme len, že oblubuje Harryho Pottera ale tam moc nápadov nemáme lebo ona už všetko má - má lego, prútik, sovu, knihy ...proste všetko 🙂
čo ste vy kupovali svojim dceram/neterkam na 11 narodeniny ? ďakujem

lucik194
17. feb 2023

bezdratove sluchadla, bezdratovy reprak
karticka do DM kde si kupi kozmetiku aku chce

vybrala si rifle derave, sveter

hlavne jej nekupujet ziadne oblecenie, ziadnu knihu, lebo sa netrafite do vkusu

cimage
17. feb 2023

Dala som neteri na 11 narodeniny voucher do DMka. Tiez ma rada Harryho, ale asi vsetko ma. Aj na vianoce dostala dalsie harry lego. Minule som jej kupila pyzamo a ponozky HP. V tomto veku je tazke sa trafit do vkusu. Ja by som to oblecenie nenosila co nosia terajsie skolacky, takze tazko by sa mi to aj kupovalo.

deti95060810
17. feb 2023

poukážku do kníhkupectva, batoh, kabelku, peňaženku , kozmetiku, ..... e...

barbora19911
17. feb 2023

Jak tá doba ide do predu, naša generácia si kupovala v 11 hračky este (aspoň v mojom okolí kamošky) a najväčši darček bol pre mňa vstup do Tatralandie alebo do trampolínoveho centra 😃 ja som ani nechyrovala o nejakej kozmetike 😃

vikusjk
17. feb 2023

@barbora19911 presne 😅 a to este ja sa cudujem, ked citam, ze tie kocky letia na HP, moja na nom ficala, ked mala 6 🙈 teraz uz len popove skupiny, potrhane rifle, tie sirocizne, co su teraz in, vstupenky na koncerty a podobne.

zorkahorka
17. feb 2023

Peniaze v obalke.to ti uz zacina pomaly puberta,hocico neoblecie a pod ...

krankenschwester
17. feb 2023

Moja mala 11.r predminulý rok a presne vtedy ešte tiež letela na HP.
Dostala HP batoh(ten nosí rada ešte aj teraz ),HP drigovicu,HP tortu a veľkú knihu Ginesove rekordy.
Neviem akú sumu chcete minút, ale vo Viedni je do marca HP výstava. Dcéra dostala lístky na Vianoce a veľmi sa jej páčilo.

gionella
9. mar 2023

Najlepsie je v takom prípade darovať zážitok…listky do kina, vstupenky na koncerty, poukaz na lezenie, Dedoles voucher, poukážku do kníhkupectva atd

shop_predaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adima3377
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prasiatko30
26. apr 2023

U nas letia a funko postavicky - vybrala by som postavicky z HP a mozno nejaku knihu, alebo nieco na oblecenie po poradeni s matkou ak uz teda nechcete rozpravat priamo s neterou - najlahsie by nolo zobrat dievca na nakup do jej obluneneho dhopu a nech si vyberie