Čo na Vianoce pre 12 ročnú?

mkorinkova
5. dec 2021

Ahojte, potrebujem poradiť je mi 12 a vôbec neviem čo si mám priať na vianoce. Chcem hlavne zdravie a štastie a byť na sviatky s celou rodinou. Lenže mamina mi povedala aby som si priala aspoň 5 vecí. Mobil nechcem lebo som ho dostala na narodeniny síce starší ale dobre fungujúci. Napíšte mi prosím čo dáte svojej 12ročnej dcere kamoške alebo čo si vaše dceri prajú k vianociam (som športový typ rada behám po vonku atď. Takže by som si priala niečo športové alebo na šport. P. S hrám rada volleyball) ďakujem za všetky rady ❤❤❤😘😘😊😊😊☺☺

roja01
5. dec 2021

@mkorinkova surodenca? 😉
To je iba vtip, mozno mas vsetko, ale vzdy sa hodi pekna kniha.

mkorinkova
autor
5. dec 2021

@roja01 už mám 2 starších bratov to mi stačí 😂😂😊

kk3
5. dec 2021

Nejake termopradlo alebo oblecenie na sportovanie, sportove tenisky, smart hodinky, ktore ti pocitaju kroky aj spalene kalorie a aj tep, alebo nove korcule kedze si sportovy typ😂 ja si napriklad kazde vianoce prajem vianicne pyzamo/sveter❄

roja01
5. dec 2021

@mkorinkova ako ja...

mkorinkova
autor
5. dec 2021

@kk3 to su super priania ďakujem😘☺

mamina0078
5. dec 2021

Nejake sportove hodinky na beh, sportove oblecenie a/alebo obuv, parfem, knihu ak citas (Anna zo zeleneho domu alebo Harry Potter by ta mohol zaujimat)...

sunshine_18
5. dec 2021

Oceňujem tvoju skromnosť 😊

simona139469
5. dec 2021

Nemáš niečo extra čo by si chcela? Aj keby niečo drahšie ale napríklad len jednu vec. Nemusí to byt o počte ale i tom čo si prajes, čo by si chcela

lucik194
5. dec 2021

pennyboard?

missviolet
5. dec 2021

mozno bedrotove sluchatka? je to prakticke na korculiach, pri behu atd...

mkorinkova
autor
5. dec 2021

@lucik194 už jeden mám ale aj tak ďakujem za radu ☺☺

natyreggae
5. dec 2021

@mkorinkova nejaké pekné tenisky?😉 ja milujem obuv nikdy jej nemám dosť😂alebo nejakú kozmetiku😊

sarahh09
5. dec 2021

@mkorinkova Co tak hodinky športové s krokomerom.
Je zaujimave keď budes vedieť kolko denne krokov nabehaš.

emalka
6. dec 2021

Toto je krasny prispevok 🙂
Co tak chranice na kolena a lakte k volejbalu? Vyuzijes aj pri inom sporte.

Toto odporucam kamoskam s dcerami v tvojom veku, maju viacero sad a telu niekedy dobre padne sa on postarat hlacne ak sportujes 🙂 ale ak ti to zatial nieje blizke tak jasne 🙂 https://makeup.sk/product/587556/ alebo https://makeup.sk/product/591285/

Smart hodinky su super, neviem aky stary mas ten telefon, skus napisat model a pozriem ti co s nim bude kompatibilne. Hodinky vacsinou potrebuju vlastnu appku a moze sa stat ze vyrobca ju nepodporuje pre starsie verzie operacnych systemov a mobilov.

Izbu alebo dvoj priestor by si si nechcela okraslit? Napriklad svetielkovymi retazami https://www.bonami.sk/p/oranzova-svetelna-retaz...

nttnnt
6. dec 2021

no syn ma 13 a tiez nevie co povie ze nic :D v podstate vsetko ma a ked cosi potrebuje dostane v priebehu roka takze dostal uz bicykel v septembti(co ma akoze na jeziska) ale teda dostane este svetla nan a doplnky, novy ruksak na von, novu kalkulacku, nejake oblecko, hru na xbox a finito...a tebe ked rada behas po vonku nejake tenisky alebo tiez ruksak teraz vsetky decka chcu vans, bezdrotove sluchatka, oblecko na volejbal nejaku sportovu podprsenku ci lambadku take cosi a kratasy k tomu, loptu, nejaku kozmetiku alebo parfem (to som vzdy chcela ja a trva to dodnes :D), retiazku s priveskom toho co mas rada co ta vystihuje(alebo pandoru), oblecenie do skoly-skoda ze ja nemam dceru ja by som vedela pokupovat kadecoho :DD