Čo k narodeninám pre 12-ročného chlapca?

xhuhux
19. sep 2022

Ahojte
Čo by ste mi prosím poradili pre 12r chlapca k narodeninám?
O Tom že mobil Pc a také veci má písať nebudem , nebaví ho šport ani podobné veci .
Učí sa fantastický čiže neviem či niečo spojené so vzdelávaním alebo tak.
Peniaze keď dostane dá sestre čiže ani to nie .
Fakt neviem že čo mu kúpiť 😄 je to moje krsna
Ďakujem za rady

marci77
19. sep 2022

@xhuhux
ja som 11 rocnemu predplatila
https://www.smartbooks.sk/
nasa skola nekupila licenciu, tak som to riesila individualne, to je aplikacia, co skusa ziaka dovtedy kym dane ucivo nevie
je tam moznost sa dohodnut s viacerymi rodicmi a kupit si licenciu spolu, ak sa najde 10rodicov, ten rocny poplatok vychadza okolo 24eur, ak 15rodicov, tak 18eur na rok
alebo individualne za 90eur na rok

moj sa potesil minule tricku minecraft, co nasiel v tescu, takym new era siltovkam, co vsetci nosia v skole

potom hernu mysku a klavesnicu si vybral, ked sme boli zase v takom obchode
a tachometer na bicykel si tiez vybral a tvaril sa, ze sa velmi potesil

alebo ak ma nejakeho oblubeneho youtubera, vacsinou sa da kupit nejaky merch, nejaka mikina a pod.

alebo nejaka encyklopedia
alebo zazitok?? napr. jump arena
vylet?

vikusjk
19. sep 2022

@xhuhux a opytat sa ho, co by si prial, nechces?

wade
19. sep 2022

Predplat mu Spotify na rok 🙂

luccija
19. sep 2022

@xhuhux znackove tricko, siltovku, mozno chce nejaku hru na PC z Brlohu, spytala by som sa sestry, alebo synovca.Tenisky?

pinkgirl
19. sep 2022

Úniková hra (escape room) nejaká tematická pre neho ako HP, laser aréna - kupón na hru s kamošmi, lezecká stena - kupón na lekciu lezenia.

andreaj24
19. sep 2022

Tá unikova hra je super nápad. Mám 11 ročného syna,tiež nesportovca a tu je jeho pár tipov,čomu by sa on potešil: 3D pero a náplne, maľovanie podľa čísel-obraz, lego , 3D puzzle Eiffelova veža, rubikova kocka, prenosný reprak, slúchadlá.

mata1001
19. sep 2022

Mikina, tricko od oblubeneho youtubera, reprak JBL, sluchadla, lopta, spolocenska hra nejaka, kniha od Williamsa, ked drahsie tak kolobezka, hra do ps alebo xbox, rubikova kocka, dedoles ponozky,

podmostom
19. sep 2022

@xhuhux a on nechce nič? Môj si stále nejaké doplnky k PC, mobilu vymýšľa. Tričká, šiltovky od YouTuberov obľúbených tiež potešia. Knihy s tematikou čo má rád. Predplatné časopisu zázračná planéta sme raz dali.