Čo dať učiteľkám na strednej škole?

11. máj 2024

Syn maturuje a chce dat 4 ucitelkam nejaky darcek. Len nevie co. Nieco co potesi a urcite to vyuziju.Nejake napady?Lebo mna nic okrem kvetin,sladkosti nenapada..Alebo ak su tu nejake ucitelky. Co Vas potesilo a bolo to nezabudnutelne pre Vas?…

nela01
11. máj 2024

Pamatam si ze sme sa cela trieda dohodli a zhodli dat tr.ucitelke cennejsi dar vyzistili sme co radsej nosi nausnice, retiazku alebo hodinky.Poskladali sme sa na zlate nausnice.Kazdy prispel kolko chcel.Chceli sme aj inym ucitelkam ale zhodli sme sa ze dame len triednej ta nas viedla cele 4 roky.Samozrejme ze 4 ucitelkam by sme taky cenny dar nekupovali kazdej.Davam len inspiraciu ako sme to spravili my 🙂

janickacrazy
11. máj 2024

Hlavne nie nejaké hrnčeky a magnetky a podobné somariny, lebo tých majú veľa. Podľa mna káva je top, ale tak tá zase nie je nezabudnuteľná, ale aspon sa využije. Zlaté náušnice a podobné mne osobne príde úplne cez čiaru, ale tak dnes je to v móde asi.

madeincssr
11. máj 2024

A dat vyskladat z kvalitnych veci (kvalitny drink - napr.sekt/privlastkove vino, sladke, slane, luxusnejsie lahodky...) darcekovy kos? Prip. ten kos kupit nejaky kvalitny, napadity (napr. retro piknikovy), aby zostal na pamiatku?

miiichaelaaa
11. máj 2024

Poukážka na nákup knihy, voucher (keď pozná učiteľku bližšie a vie, čo má rada), kvalitné vínko a čokoláda, balíček s kozmetikou (ale do toho by som išla iba vtedy, keby som vedela akú značku kozmetiky používa).

kiki68
11. máj 2024

Poukazky napr so knihkupectva potesia

basullinka
11. máj 2024

Mne na narodeniny zaspievali žiaci moju najobľúbenejšiu pesničku, cela trieda a spolu. Bol to jeden z najkrajších zážitkov ake mam 😊

daniela2202
11. máj 2024

Predsa knihy

camelie12
11. máj 2024

Mna ako ucitelku by potesil kvalitny caj alebo kvalitna slovenska cokolada 👍

A ak by ste chceli dat drahsi dar, tak napr. darcekova poukazka do welness (ak ma take rada).

Ale uuuuplne najviac by ma potesil rucne vyrobeny darcek vsetkymi detmi z triedy.
Kludne aj nejaky vacsi plagát, kde by sa kazdy/a podpisal/a, dali zopar spolocnych fotiek a napisali, v com som ich pozitivne ovplyvnila a za co mi dakuju (teda v prípade ze by to tak naozaj citili) ❤️ To by som bola velmi vdacna, potesena a dojata 🥰
Drzim palce pri dobrom vybere!

tortelinka
11. máj 2024

Neviem či chcete drobnosť alebo niečo drahšie,ja učím a nemám rada darčeky lapače prachu. určite poteší dobrý čaj,ja som ako top darček dostala melón a ananás.bolo to milé, zjedol sa

ingrid56
11. máj 2024

Ja na konci školského roka kúpim niečo pekné v manufaktúre ( darčeková soľ do kúpeľa , nejaký sprcháčik bylinkový alebo s ružou + ndjaký kvalitný bylinkový čaj , raz sme dali domáci sicílsky oliváč v malej fľaštičke a pre mňa majú také darčeky, ktoré sa dajú využiť v domqcbosti oveľa väčšiu hodnotu 🙂

nika23t
11. máj 2024

Jahody v čokoláde v kytici, alebo ako darcekovy box. Je to drahšie, ale chutné...

marca12
11. máj 2024

Ja by som dala darcekove poukazky napr.do DM drogerie,knihkupectva. To ocenia viac ako lapace prachu

hortenziaj
11. máj 2024

Nie som učiteľka, ale mna by potešili najviac asi tie poukážky do kníhkupectva alebo niečo obdobné

kacena4
11. máj 2024

my sme dali poukazky do knihkupectva je to supser pre ucitela

marcelka49
12. máj 2024

Pekne boxy - najdete aj na internete- v nich su napriklad cokolady, cajiky,med, nejake pero vygravirovane alebo klucenku…skuste pozriet na nete. Ja som ako ucitelka na strednej skole dostavala kyticky a napriklad domaci med;)

tortelinka
12. máj 2024

@marcelka49 len žiadne kľúčenky prosím

danielahamar
12. máj 2024

Poukážka na masáž? Welnes na 3dni? Teda podľa toho, koľko z Vás sa skladá samozrejme. Lístky do divadla?

kaktusik007
13. máj 2024

@janickacrazy pises ze nie hrnceky..... a co tak kvalitny znackovy porcelan? suprava 2 ks? to je tiez zly hrncek?

sa pytam, zrovna to so synom riesim, odchadza na bilingval jediny z triedy a ucitelku ma fakt rad... Aj ona jeho. A prave on tento porcelan navrhol 🤷🏼‍♀️

janickacrazy
13. máj 2024

@kaktusik007 no to je ťažko povedať, napríklad ja súdim podľa seba, porcelánu mám toľko, že som musela pri sťahovaní nejaký darovať/vyhodiť, lebo som to nemala kam dať a čo poznám ľudí, každý má toho plno

camelie12
13. máj 2024

@kaktusik007, to zalezi od danej osoby podla mna. Ak rada relaxuje pri knihe, ma rada caj/kavu, tak by to mohol byt dobry darcek.
Za tych viac rokov ju pravdepodobne pozna. Ak nahodou nie, nech sa skusi popytat nejakej jej spriatelenej kolegyne 😉