Chuť na jedlo

puglifeforever
11. mar 2017

Ahojte mám 14 rokov 170cm a 48 kg.Schcem mať 45 kg ale moje chudnutie sa zastavilo. Príjmam okolo 300kcal ale aj tak chudnem velmi pomalinky.Je tu nejaka pro ana ktora mi poradi?😯😯😯

moni244
11. mar 2017

Preboha, nechudni viac, este chvilu a si zrela na odbornika, to co mas za mamu, ze si nevsimla, ze dieta ma na pokraji anorexie?

puglifeforever
autor
11. mar 2017

Pro ana je super nikto ma od nej neodeli som na dobrej ceste a mame poviem ze som jedla nedovolim aby ma vykrmili😡😡😡

zuzitko74
11. mar 2017

@puglifeforever Tu si na pôde matiek, všetky by sme ťa najradšej vykŕmili

moni244
11. mar 2017

@zuzitko74 to je zbytocne pisat, to je nejaky trollz co uzod minuleho roka tu spamoval temami o mestruacii, vlozkach a podobne, teraz presiel na chudnutie

moni244
11. mar 2017
obsadenemeno
11. mar 2017

@puglifeforever kristova noho...... teba treba zamknut a odhodit kluc....daleko

juhseverzapad
11. mar 2017

@puglifeforever A jednu po papuly nechceš?

tyelde
11. mar 2017

Prečo kŕmite trolla, veď vraví že je na diéte

puglifeforever
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanulka24
11. mar 2017

Ty tela ty si zase tu. Pred par tyzdnami si 15 rocnej babe radila hladovať, hladuj aj ty. Alebo sa porozpravaj so svojim doktorom mozno ti este pomôže

obsadenemeno
11. mar 2017

@puglifeforever ako vies, ze je z dediny? A ako vies, ze je vypasena???

No to skor ty sa tu prezentujes ako hlupucke teliatko..... ja byt tvojou mamou, tak ta prehnem cez koleno a riadne vylatam. Ak je pravda, ze mas 13 rokov, ako si tu pisala predtym, tak namiesto chudnutia si nastuduj pravidla slusneho spravania, hlavne k starsim a cudzim. Urcite urobis lepsie. Lebo az dospejes, tak MOZNO pochopis, ze vyzor je dolezity len pre take nedospele stenata ako ty a ze normalny, vyzrety jedinec vie, ze z peknej, ale prazdnej misky sa nenajes.
Aj ked, podla toho, co pises, toto chces. Prazdnu misku.

puglifeforever
autor
11. mar 2017

Kto ste vy ze mi tu radite je to moke telo a u lekarky som bola ale ignorujem😂😂😂
Je to moje telo a ja 45 kg dosiahnem a vsetky ukazem
Budem dokonala
Ana mi pomoze😙😙😙

moni244
11. mar 2017

@puglifeforever tebe uz nic nepomoze

puglifeforever
autor
11. mar 2017

@moni244
Ani tebe,ani tebe.....
Je mi ta absolutne luto

obsadenemeno
11. mar 2017

@puglifeforever dokonala? Dokonala pre koho?

A tu tvoju hlupu hlavicku nenapadlo, ze "dokonalost" neexistuje? Lebo co je dokonale pre teba, bude nedokonale pre inych?
Ved pockaj, az sa ti raz nejaky chalan vysmeje ze vyzeras ako chore decko....ziadne kozy, ziaden zadok...... moja zlata, pre chalanov v tvojom veku ako kostra veru "dokonala" nebudes.......😲

mareenka
11. mar 2017

A čo tak dať si odrezať hlavu, tá by mohla mať tie 3 kilá, čo potrebuješ zhodiť😅😅😅