Aký darček pre dcéru na 18. narodeniny?

28. feb 2023

Baby poradte. Co pre dceru k 18ke? 😍
Indicie: sperky nenosi, ma priatela 🧐

denden77
28. feb 2023

€ na vikend/dovolenku s frajerom 😁

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
28. feb 2023

Nejaký malý darček- asi vieš co ma rada 😊
A potom nejaký welness pobyt by som im kupila

anjelok
28. feb 2023

Vodicak

vava_1994
28. feb 2023

Kvetinky a peniaze alebo kupit nejaky pobyt na sk/čr😊

emma2782
28. feb 2023

Veľa závisí od toho čo ju zaujíma 🙂
Má rada módu =poukážka do obľúbeného obchodu s oblečením
Rada sa líči= poukážka do DMky
Má hobby = poukážka do obchodu, kt. je nato špecializovaný
A teda ako už radili, wellness, výlet, pobyt 🙂

jamimo
28. feb 2023

vreckové na výlet, dovolenku. Môžeš ísť s ňou na babskú jazdu, Praha, Rím, Paríž...

sunshine_18
28. feb 2023

@jamimo no už vidím ako by sa potešila 18 ročná baba výletu s maminkou.. Nehovorím, že to je zlý nápad ale myslím, že by viac ocenila taky výlet s priateľom..

jamimo
28. feb 2023

@sunshine_18 vreckové na výlet, dovolenku= môže ísť s frajerom. A výlet s mamou? Veď to je to, čo ich môže ešte viac zblížiť, raňajky v Paríži, prechádzky uličkami... aj to môže mať svoje čaro. Ak majú pekný vzťah, dcéra môže mať krásnu spomienku na celý život.

janinah
1. mar 2023

Moje dcéry chceli na 18. Letenky do ich vysnených miest aj ich dostali.
Ja som a dcérou bola v Paríži aj v Petrohrade.len my dve a bol to super prežitý spoločný čas.Dcera má už svoju rodinu.ale .máme spomienky a to nám už nikto nikdy nevezme.Tych frajerov ešte budeeee...mama je len jedna .

danica2711
1. mar 2023

to fakt?! My, čo sme tvoju dcéru v živote ani len nevideli, máme poradiť darček tebe, čo by si ju mala poznať najlepšie na svete?

hrabovo
1. mar 2023

Vodicak, hodinky také poriadne-klasické, peniažky na dáky výlet, letenku, poprípade neviem ako ste na tom finančne, prispieť ku kúpe autíčka (stačí dáke ojazdené, mini, na začiatky), ak už má vodicak. Tetovanie, lístky na koncert obľúbenej kapely, dáke športové vybavenie, zážitkový darček, wellness,....

yanni
1. mar 2023

Moooooje nervy, ved sa jej spytaj, co by si priala, po com tuzi, co by ju potesilo. Mozno budes milo prekvapena.

eva8
5. mar 2023

To fakt sa dávajú také drahé darčeky?

rewix
11. mar 2023

otvorene dvere