Akú školskú tašku nosia stredoškoláci?

3. máj 2024

Ahojte, aké školské tašky nosia stredoškoláci ? Mám dvojičky chlapca aj dievča a pôjdu na strednú. Samozrejme budú si vyberať sami ale chcem trošku usmerniť konečný výber

simsalabim
3. máj 2024

Moja ma Dakine campus, chcela poriadny ruksak, nie taky latkovy Vans a pod.

zitaje
3. máj 2024

Moja má Lenovo ruksak na laptop...

andrea78
3. máj 2024

Studentsky batoh Topgal

veva011
3. máj 2024

Nejaku značkovú- Nike, Adidas, Converse, Vans .. príde mi že väčšina iba po takých siaha

katica06
3. máj 2024

Batoh zn Vans

danielahamar
3. máj 2024

Tiež ma študentský topgal, kupovala som ho min. rok a to je už 4r. na strednej, vždy mal topgal, odkedy začal chodiť do školy

elenajezova
4. máj 2024

Batoh zn. Vans

bylinka25
4. máj 2024

Oni už väčšinou nosia školské batohy.

zuzanka2588
5. máj 2024

Batoh Vans

katuskapd
5. máj 2024

Študentský batoh od Topgal,ma jednofarebný tmavomodry.

mane01
6. máj 2024

Moj ma Topgal, ale vobec ho nenosí, nosi miesto neho obycajny sportovy ruksak, lebo si vacsinu knih nechava v skole a nosi len zosity. Tak mozno lepsie pockat s kupou a chvilku vydrzat so starym batohom…potom si decka lepsie vyberu…

tilly
6. máj 2024

Moji majú od prvého ročníka klasické ruksaky, nike, harley, under armour, vans, Ralph Lauren, hilfiger apod. Menia to ako ženy kabelky 🤣🤣.
Pre nich bolo dôležité, aby boli tie ruksaky dosť veľké, nech sa tam vojde aj mikina po ceste zo školy, nech majú predné vrecko na kľúčik a čip a isic kartu, aby neboli skryté zipsy, to sa malému vždy zavadilo a nevedel otvoriť zips, takže musia byť také tie odhalené zipsy a musí to samozrejme dobre vyzerať 😅. Čakám, o chvíľku bude niekto chcieť kožený 🙊.
Topgal apod by moji nenosili ani na prvom stupni 🤷‍♀️

tilly
6. máj 2024

V synovej škole frcia tieto. V rôznych farbách

martinkah
6. máj 2024

Dakine Campus 25, na odporúčania tu z MK, je perfektný a vyzerá stále ako nový

simsalabim
6. máj 2024

@martinkah presne, na dakine campus 25 neda dcera dopustit. Vlaci ho so sebou aj na vylety. Skvele je oddelene izolacne vrecko na desiatu aj priecinok na notebook, na okuliare a pod. ma kopec vychytavok a zda sa mi velmi solidny a neznicitelny.