Aktivity na oslavu pre 13-ročné dievča

lindakmetova
21. apr 2024

Ahojte dcéra má na budúcu sobotu narodeniny a nemá nápad na niake aktivity pre takéto dievcata niake napady ?

pribinak
21. apr 2024

Aktivity poradiť neviem. Mam trošičku staršieho syna, už oslavy doma nechce

Ale viem poradiť: nejaké sa píše s “j”

taksomtu
21. apr 2024

@lindakmetova ja mám vymyslené len pre podstatne mladšie vekové kategórie, tu by som sa im už bála miešať do toho, že budem trápna 😅. A dcéra nemá nejaké nápady, čo ich zaujíma/baví? Mňa napríklad napadlo kino, len my sme z dediny,tak my by sme im museli zorganizovať hromadný odvoz a dovoz, podľa toho, koľko by ich bolo...

lindakmetova
autor
21. apr 2024

@taksomtu bude mať 2 kamarátky a skôr tie letné športy bude to vonku

anketkarka
21. apr 2024

@lindakmetova pre tak veľké chceš oranizovať aktivity Ty, či dcéra??? Nápad nemám, lebo to už pubertiaci nepotrebujú zabaviť a organizovať. Bolo by to pre nich trápne. Ako všetko 😆

taksomtu
21. apr 2024

@lindakmetova nechala by som to plne v ich réžii, samé si vymyslia najlepší program 🙂

prasiatko30
21. apr 2024

Kino a doma olovrant so sfuknutim sviecky. Nasim takym velkym staci pripravit jedlo a tortu ostatne si uz nareziruju sami

januska12323
21. apr 2024

Stačí zohnať občerstvenie a tortu a vyhodiť ich na dvor. Zábavu si vymyslia za pochodu.

veronika1754
21. apr 2024

@lindakmetova u nás v tomto veku na oslavach boli fajn spoločenské hry (monopoly, twister...), plus vonku volejbal, benbinton, prípadne aj hudba tanec, záleží odpovahy, dcéry v tomto veku chceli ešte doma oslavu, teda väčšinou to bolo tak že dve hodinky doma sa zabavili apotom išli niekam von, no my nemáme dom, ak bybol tak by určite ani nechceli ísť 😁