Ako zbaliť spolužiačku, ktorá má nechce?

matko_harich
10. mar 2022

Dobrý deň mám 12 a chcel by som chodiť s jedným dievčaťom (spolužiačkou) som do nej intenzívne od prvého ročníka.Na prvom stupni som sa spraval ako retard ale inak na druhom stupni som v pohode a som aj obľúbený v partii.V piatom bola do mňa ale boli sme mladší a potom začal covid. Problém je ten že ona ma už nechce a robí si s každého s kamarátkou srandu. Ako ju mám normálne zbaliť tak aby sa z toho nesmiala trieda dva roky.

martul
10. mar 2022

@matko_harich Milý Maťko, 1. máš dvanásť 2. nechce ťa. Kašli na to. Choď von s kamošmi užívaj si mladosť.

annarozvodska
12. mar 2022

@martul marta toto je od teba velmi nezdvorile a nepekne na to ze ten chlapec ma iba dvanast rokov.

eva_krenjugova
12. mar 2022

@matko_harich kamo mas 12.. zbalíš ju a čo? budes ju držať za ruku a pisat jej každé ráno srdiečka? to neni vzťah a ani tá nechce. nechaj to tak proste.

loliki
12. mar 2022

@matko_harich Je milé riešiť takéto problémy. Hádam ti celý svet závidí, že nemáš väčšie problémy ako toto, detskú lásku. 🙂 Žiaden covid, žiadna vojna, páni, on je zaľúbený až po uši a rieši lásku. Krásne! Napíš jej list, že ju ľúbiš a keď budeš veľký a ak ona súhlasí, vezmeš ju za ženu. 😉

martul
13. mar 2022

@martul vážne? A čo je n zdvorile madam dokonalá?! Veď on sám napísal, že ho nechce. Ja som mu napísala nech si užíva život. To je nezdvorile?! A predstav si Maťko mi na moju odpoveď dal lajk, takže asi je s mojím komentárom ok.
Čo mu mám napísať? Nech za ňou behá, dvorí jej? A skončí to tak že si z neho bude robiť srandu a raní ho to ešte viac ako teraz keď ho ,,len nechce"? @annarozvodska

iwesska
13. mar 2022

Najhorsie co mozes spravit,je vtierat sa niekomu,kto ta nechce. Toto opakujem stale aj svojmu synovi,ktory je podobne stary ako ty. Pouc sa z toho.Ked ta bude chciet,pride aj sama😉