Ako si písať s chalanom?

kristina3791
6. feb 2021

Ahojte moj spoluziak z kruzku na ktory sme kedysi chodili ale teraz uz nie uz sa nestretavame sa mi celkom paci ale ked som mu napisala neodpisoval pretoze vraj nechodi na socialne siete.

solange7
6. feb 2021

@kristina3791 tak mu zavolaj. Spytaj sa ho ako sa ma a pokecajte si cez telefon. Problem solved.

karhu
6. feb 2021

keby chcel komunikovat, tak to robi...ved ta uz odbil, je jasne, ze zaujem nema

lennaa
6. feb 2021

Keby chcel tak si cestu najde, toto je evidentne, ze nechce a treba sa s tym asi len zmierit.

marcellka32
6. feb 2021

A odkiaľ teda vieš že nechodí na soc siete? Napíš mu sms, to nie je soc siet, ak sa neozve, nemá záujem...chlapec čo bude chcieť byť s tebou ti bude volať, písať...

thewitch
6. feb 2021

Tak ako píšu ja sa riadim týmto - kto chce ostať v našom živote, vždy si nájde cestu 🙂 ak nemá záujem alebo sa mu nedá, ktovie ale ak máš naňho iný kontakt, skús, možno je len zaneprázdnený a určite by si ho potešila keby si sa ozvala a po pýtala sa ako sa má 🙂

jaskolka
6. feb 2021

Asi nemá záujem komunikovať. Lebo ak vie, že si ho kontaktovala (co asi vie, keď ti povedal, že neodpísal, lebo tam nechodí) a mal by záujem, tak určite by ho to tešilo a našiel by spôsob, ako ti odpovedať. Keď to má na háku, tak to je tiez jasná odpoveď...

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz