Ako sa rozísť s kamarátkou?

janka0215
9. mar 2022

Baby, poraďte mi. Ako sa "rozísť" s kamarátkou, keď to neklape? Dakedy to bolo fajn, ale teraz máme každá iné záujmy a názory na život. Ja sa jej snažím vždy pomôcť, byť jej oporou, ale ona mi ňou nikdy nie je. Mám pocit, že do kamarátstva vkladám 100% a ona 0%. Potrebuje podľa mňa len niekoho, komu sa vkuse môže ísť vysťažovať a tam snaha z jej strany končí. V poslednej dobe je ku mne aj strašne arogantná a už ma to nebaví a okrem toho nám aj rozbíja partiu. Ako to skončiť? Už som zúfalá. 😭😭

diamond007
9. mar 2022

@janka0215 povedať jej to prípadnee nedohadovat si stretla

janinah
9. mar 2022

Odmlcat sa a pôjde to do stratena.

matullienka
9. mar 2022

Úplne jednoducho povedať, že vidíš, že sa vaše názory vo veľa veciach rozchádzajú a nepáči sa ti ako sa k tebe správa a preto ju viac kontaktovať nebudeš a bola by si rada keby ani ona nekontaktovala teba

annelise17
9. mar 2022

@janka0215 no tak ak je k tebe arogantná a iba ťa využíva, tak ju proste len začni ignorovať. Taký človek ti nestojí za stratu času vysvetľovaním.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
9. mar 2022

Tiez uvazujem nad podobnym. Sice mi kamoska nijako neublizila,ale ja z kazdeho stretnutia som deprimovana. Ona sa len stazuje,vsetko je zle,vsetci su zli. Je strasne vztahovacna,ze niekedy neviem ci mozem nieco povedat lebo sa urazi a prekruca. No mam ju rada,mame v rovnakom veku deti a ona inu kamosku nema,tak mi je aj luto ju poslat do prdele. A rozpravanie nepomaha

liljana
9. mar 2022

Vacsinou sa zvykne povedat, ze si zasluzi niekoho lepsieho. .;)

h2
9. mar 2022

@janka0215 Normálne sa s ňou rozíď, ako keď sa rozchádzaš s chlapom. Vysvetli dôvody, zaželaj všetko dobré a čau!

moonlight1210
10. mar 2022

Ked sa zacne arogantne chovat, jasne povedz, ze taketo spravanie sa ti nepaci a nema ho na teba skusat. Ze nepochodi. Nech si ho laskavo necha pre seba na doma pred zrkadlo.
Urazi sa a prestane sa s tebou bavit i sama.

Druha varianta je taka, ze ju to po par dnoch prejde a zas sa bude s tebou bavit, ale kedze uz budes mat skusenost s tym, ze jej vies povedat bez obalu svoj nazor, nebudes mat problem ju uzemnit vzdy, ked uz ti zas pojde na nervy.
A ona sa s tebou bud casom prestane bavit uplne, alebo ta zacne respektovat.

Akcia-reakcia.

Teraz presne totiz toto robi ona. Je v poslednom case arogantna, lebo kusok po kusku bola horsia a horsia a videla, ze jej to tolerujes, ustupujes, trpis to.
Tak sa odvazila byt taka viac a viac.
Urob to iste. Odvaz sa a zacni ju zatlacat viac a viac spat za svoje hranice.

Nebud drza, ani vulgarna. Len jej vzdy povedz, ze takeho spravania nadnes uz stacilo a uz nemas dnes viac naladu to ani pocuvat, ani vidiet. Tak nech kroti svoje vasne a chova sa normalne.

tatianna56
10. mar 2022

tak pokial jej to chces povedat, tak je to na tebe, vacsinou ako tu uz bolo spomenute sa treba odmlcat a priatelstvo hlavne ked ona do toho dava 0% to pojde do stratena 🙂

evkamotka
10. mar 2022

Normalne, daj to do stratena. Neozyvaj sa sama od seba, nemaj cas, na jej problemy reaguj krátko

lulula12
10. mar 2022

Treba jej to povedat narovinu, ako cim viac budes nad tym spekulovat, tym viac to bude podla mna horsie. Povedz jej presne to, co si napisal sem