Ako prebieha nácvik na tanečný venček?

14. sep 2021

Ako prebieha nácvik na tanecny venček na strednej škole? Aké oblečenie si ma obliecť na nácvik dievča a obuv a čo na samotný venček? Čo keď sú dievčatá vo veľkej prevahe ako potom prebieha nácvik a nakoniec samotný venček?

snehulak77
14. sep 2021

My sme mali v tanečnej škole normálne kurz. Tam ti na začiatku povedia ako chodiť obuty, oblečenie je jedno. No a na venček ti tiež povedia. Ale ako na každý iný ples. Šaty dievčatá a oblek chlapci. Príjemnú zábavu 😉

jaja20
14. sep 2021

Na nácvik som chodila v sukni a blúzke,obuté balerínky a na samotný venček samozrejme krásne plesové šaty. Nás bolo približne rovnako dievčat aj chlapcov,veď ak by boli vo veľkej prevahe dievčatá,to by sa nedalo dobre realizovať...niektoré dievčatá chodili so svojimi frajermi,tak sa to vyrovnalo.

autor
14. sep 2021

@snehulak77 No v ponelok má mať dcéra nácvik a na zápise bol len predseda ktorý im ževraj nič nepovedal o oblečení, len ze ro má byť slušne, tak neviem či môžu byť normálne tenisky alebo nejaké baleríny

jaja20
14. sep 2021

Mysli na to,že v reále budú tancovať v lodičkách ( aspoň by mali,keď budú mať oblečené spoločenské šaty ),takže tenisky by som určite nevolila.

autor
14. sep 2021

@jaja20 myslíš že niečo takéto je vhodné https://www.shelovet.sk/product-slo-73285-LODIC... + to potom aj použiť na venček

jaja20
14. sep 2021

Tieto sa mi zdajú skôr pre staršie ženy,ale ak sa vám hodia k šatám,tak prečo nie...?

elizabet173
14. sep 2021

nás bolo rovnako dievčat aj chlapcov, na nácvik kľudne akúkoľvek pohodlnú sukňu, teda nie príliš dlhú, úzku, rifľovú a pod. k tomu najlepšie body a na venček spoločenské šaty. My sme mali tanečné topánky, aj na nácvik, nejaké inštrukcie nedostali?

autor
14. sep 2021

@jaja20 no práve šaty ešte nemá vybraté, ale chcela čierne lodičky ze to je univerzálne...

autor
14. sep 2021

@elizabet173 Fuu tak to by sme asi mali ísť na nákup nakoľko loja dcéra vlastni len riflové sukne 😂😂😂

elizabet173
14. sep 2021

lodičky tam dobre nedržia nohu, neviem, z čoho bude pozostávať venček, my sme tam mali aj súťaž, tancovať jive v lodičkách si neviem veľmi predstaviť. Inak úpletovú sukňu do A, ktorú obliekam raz do roka ku gynekológovi 😀, som kúpila zlacnenú za 8 eur. Pôvodne som tam išla kúpiť inú sukňu, ale zlacnená na polovicu, no nechaj to tam 😎

ninusa221
14. sep 2021

My sme museli mať na nácviku opätky a bolo jedno aké. A museli sme byt pekne oblečene takže vačsinou sme mali všetky šaty..

autor
14. sep 2021

@elizabet173 A aka obuv by bola vhodná podľa Teba, lebo v štvrtok chceme ísť na nákupy a nechcem kúpiť niečo čo nevyuzije?

snehulak77
14. sep 2021

Skus obuv, Ktora ma cez priehlavok ramienka. Niečo podobné ako tanečné topánky, v tom sa tancuje fajn, vyzerá to tiež pekne. Tanečná škola zohnala chlapcov z iných kurzov a profi tanečníkov, keďže sme mali nepomer dievčat a chlapcov.

lalenka33
14. sep 2021

My sme mali venček na základnej škole, nie strednej v 9-tom ročníku, na nácviku sme museli mať sukne, nie úzke, obtiahnuté a topánky na opätku, žiadne balerínky. Mali by to byť sandále, aby mali pracku okolo nohy a nepadali počas tanca z nohy. Keď bolo menej chlapcov alebo dievčat doplnali ich z inych škol,ktoré sa tiež pripravovali na venček alebo ich požičali z tanečnej školy.

elizabet173
15. sep 2021

ja som za tie tanečné topánky, alebo teda sandále na opätku ale s prackou okolo nohy, ako písal niekto vyššie, lodičky určite nie.

autor
15. sep 2021

@elizabet173 A kde sa kupujú prosím vas tanečné topánky za nejakú lepšiu cenu 😅

autor
15. sep 2021

A ako vyzerajú

elizabet173
15. sep 2021

https://suprisimo.sk/p/damske-tanecne-topanky-8... , pozri aj v iných obchodoch, ale kvalita to asi nebude za túto cenu, ťažko povedať, dôležité je, že nesmú tlačiť, omínať

jaja20
15. sep 2021

Tanečné topánky sú drahé a po skončení kurzu ich ťažko využije... Pravdupovediac, nepoznám nikoho, kto by kôli venčeku kupoval tento typ topánok. Sú vhodné skôr pre profesionálov.

autor
15. sep 2021

@jaja20
@elizabet13
jasné len sme chceli vedieť ze ako vyzerajú a kúpiť niečo podobné, každopádne dcér sa páči neučí takéto len v inej farbe, myslite ze to je vhodné https://deezee.eu/sk/sandale-na-stlpiku/deezee-...
Ja som si myslela že otvorená špička byť nemôže

elizabet173
15. sep 2021

kľudne môže, ak to je len nácvik na venček, mali by topánky vydržať, sú pekné

jaja20
15. sep 2021

Opätok vyzerá byť pevný,topánky sú pekné a dali by sa využiť aj potom,tak ak sa jej hodia k šatám,kúpte. Aj keď ja si stále stojím za svojím,že ja,keď som bola mladá,a aj moja dcéra, sme pri nácvikoch používali balerínky,lebo by ma zbytočne mrzelo,keby sme topánky pri tom zničili. Ani nespočítam,koľkokrát mi chalani postúpali po nohách...