Ako byť sama sebou?

12. dec 2023

Každý mi hovori, že keď chcem aby ma ľudia mali radi mám byt samasebou. Mám 15 ochvilu 16 a vôbec neviem kto som. Neviem ako to mám spoznať. Mám byt s kamošmi tak jak s rodinou alebo nechápem tomu.

madeincssr
12. dec 2023

Ešte sa s takými vecami netráp. Užívaj si mladosť, kamarátky, záujmy, spoznávaj, využívaj príležitosti na výlety, kultúrne akcie, nasávaj všetko zaujímavé, pekné z tohto sveta, uč sa cudzie jazyky, vyblázni sa pri športe, tanci, zumbe, hip hope...

reanda
12. dec 2023

sama sebou si, ked sa chovas prirodzene tak, ako to citis a nie tak, aby si sa niekomu zapacila a aby ta mal rad.. nie je pravda, ze ked budes sama sebou, budu ta mat vsetci ludia radi.. radi ta budu mat len ti, ktorym budes vyhovovat taka, aka si.. budu aj taki, ktori ta nebudu mat radi.. ale ked si sama sebou, tak aspon vies, ze ked ta ma niekto rad, tak ma rad naozaj teba a nie len niekoho, na koho sa hras, alebo kym sa snazis byt

autor
12. dec 2023

@reanda no ja mám taký problém že chcem aby ma mal každý rad tak sa im snažím zapáčiť vecami v ktorých som mimo

madeincssr
12. dec 2023

Nikdy nik sa nemôže zapáčiť všetkým. Ani to nie je potrebné. Rob len to, čo Ťa teší, čo máš rada, v čom si dobrá.

reanda
12. dec 2023

no tak to nerob 🙂 .. aj keby si sa niekomu takymto sposobom zapacila, tak ti to bude k nicomu, lebo tomu cloveku sa nezapacis skutocne ty.. a to ta vobec neuspokoji.. navyse ta snaha ta stoji kopu energie.. fakt je to zbytocne.. je ovela jednoduchsie sa o nic nesnazit a tomu, komu mas, sa zapacis presne tak.. bez ziadnej snahy, navyse to budu ti pravi kamarati pre teba.. ano, niekedy je to tazke, lebo clovek moze mat dojem, ze sa nepaci nikomu a on by uz chcel niekoho mat, ale oplati sa pockat.. naozaj

mirkava
12. dec 2023

Si si to pomenovala správne 😊. Nesnaž sa zapáčit, lebo budeš mimo 😊. Nechi aby ťa všetci mali radi, to sa ti nikdy nepodarí.