5-ročné bilingválne Gymnázium Federica G. LORCU - prijímacie pohovory

hoohoo
22. sep 2022

Ahojte, okrem dvoch gymnázií ešte uvažujeme o gymnáziu FGL, zevraj je to dobrá škola, nechcem ale porovnávať s inou skolou, každý má iný názor, iné priority, len skúsenosti prosim 🙏🏽s prijímačkami🙏🏽 a celkovo so školou, kto už tam je😊ďakujem veľmi pekne

lucik194
22. sep 2022

@hoohoo ratas ale s tym ze prvy jaxyk hlavny budes mat spanielcinu?

hoohoo
autor
22. sep 2022

@lucik194 však to, preto asi nie🥴🤷🏽‍♂️

luccija
22. sep 2022

@hoohoo poznam 2 chvalia si...jedna ide na VS farmaciu, tak asi fajn skola.Aj tak Ti kazda skola da len to, co ty chces...ako sa mu budes venovat...ake su tie druhe gymnazia?

lenka.25
22. sep 2022

Moja dcéra tam chodí ale na osemročné , španielčina ju veľmi baví , aj preto si tú školu vybrala . Má aj AJ a nemčinu . Takže pohoda . Jasné , že špenielčina je tam na prvom mieste , čo je ale podľa mňa fajn, lebo po anglicky už v dnešnej dobe vie skoro každý a ďalší jazyk na lepšej úrovni je len plus k tomu .

hoohoo
autor
22. sep 2022

@luccija bilikova a vazka

lucinka5051
22. sep 2022

@hoohoo ja som vystudovala bilingvu a spanielcina super, mas k tomu aj anglictinu na dobrej urovni...lahko som sa potom dostala na vysku a aj sa zamestnala 🙂 zavisi ci ta spanielcina aspon trosku laka 🙂 mna to tam tahalo 🙂 primacky boli vcelku jednoduche 🙂

hoohoo
autor
22. sep 2022

@lucinka5051 ďakujem veľmi pekne 🙏🏽🌼

belusa
2. jún 2023

@lenka.25 ahoj otváram opať túto tému, prosím Ťa a ste celkovo spokojní? Je to ťažké gymnázium? Malého mi páve prijali na osem ročné a teda mám trochu stres. Profesori sú akí?

lenka.25
4. jún 2023

@belusa keď sa dieťa uci , tak nič nie je ťažké . Ale nemám pocit , že by ich tam nejako preťažovali . Majú menej nezmyselných úloh a projektov ako na ZŠ . Učitelia celkom fajn až na par kúskov , ale to je asi všade . Moja dcéra tak je spokojná . Po španielsky už vie parádne , to sa naučí aj dieťa , ktoré nie je extra jazykovo nadané .

belusa
10. jún 2023

@lenka.25 ďakujem, tak hádam to bude v pohode a ostane nám kúsok času aj na šport..

dejna20
15. okt 2023

@lenka.25 chodila dcera na nejake doucovanie pred skuskami alebo ste sa ucili z nejakej knihy?

lenka.25
15. okt 2023

@dejna20 nechodila , sťahovali sme si testy z rôznych gymlov čo boli minule roky , na nete je toho dosť .