17-ročnej dcére som v skrini našla erotické prádlo

2. apr 2023

Ukladali som oprate prádlo do skrine, sebe ,mužovi a našej 17 ročnej, v skrini som jej našla eroticke prádlo, to nebolo že dovre no kúpila si tanga okey...to boli že čipkované košieľky a šnúrky do zadku! Dosť ma to zaskočilo, netuším kde to nosí, ani žeby mala chlapca. A A aj keby na takéto oblečenie ma dosť času,ako reagovať tváriť sa že nič alebo sa jej na to opýtať?

zelenakobyla123
2. apr 2023

Za rok bude dospelá, od 15 môže mať legálne sex, čo ťa na tom tak šokuje? Je to jej vec, aké prádlo nosí, nie?

lindous
2. apr 2023

Možno to ani nenosí, ale dostala to ako vtipný darček od kamošiek napr. 😅 či sa jej spýtať alebo nie, to záleží od toho aký máte vzťah... ale keď už, tak určite z toho nerobiť drámu a vážny rozhovor

zobaka
2. apr 2023

tak 17 ročná už nie je dieťa, má právo mať také veci v skrini

dzulli1980
2. apr 2023

Zrejme nemáte až taký blízky vzťah, či? ... ja si od malička budujem s dcérou vzťah mama/kamarátka - dcéra/kamarátka ... takže ja by som sa tej svojej normálne opýtala ... má 17.

katka700
2. apr 2023

Možno to sexi prádlo nosí aby si zvýšila sebavedomie alebo jej ho kúpili kamošky zo srandy. Veď sa jej opýtaj ale nesud a nerob unáhlené závery 😊

katarinka89
2. apr 2023

🤣 si ma rozosmiala teraz.... ku sexu patrí aj prádlo, k sexu nemusí mať priateľa, ktorého ti príde predstaviť....

apolka77
2. apr 2023

Mohli jej to kľudne kúpiť kamošky ako srandu na narodky (mam v Tom veku dcéru a viem že také srandy si robia) a keby aj nie, nič na tom nevidím...však je takmer dospelá...doteraz tangace nenosila? Moja iné nohavičky ani nemá...

syslik81
2. apr 2023

no ak to dokazes zavesit sema nie sa s nou porozpravat asi mala dovod aby to pre dtebou schovala.. uz je takmer dospela .. ci mala sex alebo nie - to vie len ona . typujem ze ano .. a sexi pradlo-mohla dostat,moze mat chutky pubertiacky alebo si robit selficka ked niesi doma... hodit rec o antikoncepcii a pohlavnych chorobach uz je asi neskoro -ale skusit mozes ... a mozno ti sadne aj jej velkost -tak co tak prekvapit manzela?

leniel
2. apr 2023

tak toto by som absolutne neriesila...

bessie12
2. apr 2023

v jej veku som si tiez take kosielky kupovala. Neries to. V podstate je uz ( takmer ) dospela a nie male dieta. Neostava ti nic ine, len si na to zvyknut.

januska12323
2. apr 2023

Pekne jej zavri skriňu a odteraz si upratuje prádlo sama. Aj keď neverím, že toto je real.

osky
2. apr 2023

No...nemam uz 17,ale aj v mojom veku je to tak:

Ja som nechavala pri alebo na posteli niekedy cipkove pradelko a tak...
A Este skor sa stavalo,ze ked Mama sa ocitla u nas a nahodou sla zbierat pradlo zo susiaka/bolo i v nasej spalni/, "upratala" aj to moje pradelko.../poskladala pod podusku/

Poviem ti,aj ked je jasne,co manzelia spolu robia,nebolo mi to prijemne.
A razne som jej to povedala.
Aj som Sa jej spytala,ci jej to same neprislo trapne...
A odvtedy si to tak uz nenechavam😅
Aj ked uz Mama takto nechodi....

Ci 17 ci 30,ci viac....vzdy je to trapne a chulostive.
Aj keby ste mali neviem aky vztah...
Nechaj to tak.
V 17tich uz ma svoje predstavy...nemusi mat ani Sex...
Casom Sa to aj tak dostane navrch.

solange7
2. apr 2023

Tak jej ho skonfiskuj a strc jej namiesto toho do suplika rozpravku o troch prasiatkach. Co ma co nosit sedemnastka sexy pradlo. 🤡

zobaka
2. apr 2023

@solange7 už skôr asi knihu o snehulienke a 7 "trpaslikoch" 😅

bessie12
2. apr 2023

@zobaka v tej druhej verzii, ze ? 😂

leskovael
2. apr 2023

Ja nechápem že matku ktorá má 17 ročnú dcéru duplom v dnešnej dobe, zaskočí také spodné prádlo a už vôbec nechápem že rodičia nevedia komunikovať s deťmi o všetkom. Áno, aj o chúlostivejších témach..

V 17tich nejaké sexi spodne prádlo nieje nič, čo by ma šokovalo.. Mala to v tom veku snáď každá tretia, lebo sme si to kamošky kupovali zo srandy, neskôr aj "vážne" keď sme mali frajerov. Čo viem, vo veľa prípadoch v takom veku prádlo nebolo ani nosené, len proste bolo v skrini, aby sme mali 🤷🏽‍♀️😁

hama_ba
2. apr 2023

Možno ma only fans a zarába si 😁😁

deti95060810
2. apr 2023

ja by som sa mojej opýtala...nič zlé na tom nie je.
máme super vzťah ...

viestta
2. apr 2023

Takej veľkej slečne ukladás prádlo do skrine? To fakt?

lugie
2. apr 2023

Ja som si ako 17 ročná kupovala podväzky, nemala som ani priateľa a ani žiadne nekalé úmysly. Buď som si to kúpila za vlastné, keďže som už brigádovala alebo som dostala od kamošiek napr. na narodeniny… proste sa mi to páčilo…

lugie
2. apr 2023

A inak, keď som ja mala 17r tak mi mama určite neukladala veci do skrine.. 😒😃

doriiis
2. apr 2023

Mňa skor šokuje,že niekto ukladá prádlo 17 ročnému dieťaťu

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benit
3. apr 2023

Na case prestat chodit skoro dospelej do skrine a kutrat sa tam.
Ja polozimm poskladane veci na postel a do skrine si to supne sama.

valeria_h
3. apr 2023

Nechaj ju. Moja matka ma tak strašne kontrolovala, že s ňou dnes mám úplne chladný vzťah. Kontrolovala a hrabala v skrini, v bude, v kabelke.. A ona sa ešte čuduje..

nique
3. apr 2023

V 17r som ja už mala 32r frajera. A bola som fakt dobrá a slušná dcéra. Výborná v škole, chodila som pravidelne do kostola. Ťahala som to s ním intenzívne 5r, kým si nenašiel inú,‘opäť mladšiu. Našim som to celý čas tajila, lebo by mi ho nedovolili a keď tak spätne na to pozerám, uchránila som ich od trápenia. Ja som na vlastnej koži spoznala, kto je to narcis a vedela som, akého muža nikdy nechcem. Prešla som si s ním peklom. Naši si celý čas mysleli, ze chodím s partiou von, na dovolenky atd. Keby o tom vedeli, zakázali by mi ho, ja by som sa na nich hnevala a možno by som si neskôr vzala narcisa, lebo ma takí chlapi priťahovali.
Aj ja mám dcéru. A moc neuznávam vzťah matka kamarátka. Na priateľstva sú jej rovesníčky, ja som jej matka. Vždy stojím pri nej, keď ma potrebuje. Keď ma z niečoho v budúcnosti vynechá, je to jej rozhodnutie a budem ju v tom chápať. Ale spýtala by som sa určite. Tváriť sa, ze nič nevidím, nie je podľa mňa dobre.

milanemila
3. apr 2023

Co su prosim ta snurky do zadku? 😂🤷🏼‍♀️ to ze ma ako pises “eroticke” pradlo neznamena, ze musi mat aj sex a naopak keby take pradlo nemala, tak to nemusi znamenat, ze ten sex nema.
Ak mate dobry vztah, tak sa s nou normalne otvorene porozpravaj bez nejakeho puritansleho kaznia, je to skoro dospela zena.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika23t
3. apr 2023

Tiež som mala také kusky v 17tke,nenosila som to, dostala som to od kamošiek ako darček. Ideálne na zhoršenie vzťahov s dcérou, keď jej "náhodne" nájdeš v skrini čokoľvek.

danica2711
3. apr 2023

a čo si má 17-ročná kočka kupovať, prababkovské bombarďáky?! Keď mala moja dcéra 17, chodili sme si sexy prádielko už kupovať spolu. A prestaň sa jej hrabať v skrini