15 ročný syn si holí nohy

linut20
6. sep 2017

Ahojte. Na synovi (15r) som si teraz cez leto vsimla, ze ma uplne hladke nohy, bez jedineho chlpka. Prislo mi to zvlastne v takom veku, ale nechala som to bez slova tak. Lenze potom za par tyzdnov som ho necakane zastihla doma pri tom ako si holi nohy a uz mi to cele do seba zapadalo. Pride mi to zvlastne, aby si chlapec holil nohy. Pytala som sa ho na to, no on o tom nechcel hovorit. Kedze nezije s otcom, tak som na to jedina, ktora by mu mohla z pozicie rodica nieco povedat. Lenze sama neviem. Je to v dnesnej dobe uz normalne, alebo mam byt znepokojena?

monciky
6. sep 2017

moj muz ma kolegu, on ma dvoch synov dvojicky, chalani hrali futbal a obaja si holili nohy, lebo mali aj tetovanie na lytkach, obaja su hetero, ked si chce holit nohy, tak nech si holi

katrin21
6. sep 2017

vela chalanov - aj mladych v jeho veku - si holi nohy.. a aj ine miesta.. 🙂

babatkoo
6. sep 2017

Kamarat policajt 35 rocny (doma zena a 2 deti) si holi nohy aj hrud. Dalsi kamarat tiez 35 rocny hetero si holi nohy lebo ako cyklostovi mu to prekaza. Myslim ze nic hrozne by som ma to nevidela.

daninka2
6. sep 2017

Aj moj muz si holi nohy, podla mna je to estetickejsie, ale ja som okrem vlasov uplne proti chlpkom.. totalna averzia tak mozno mam skresleny nazor 😂

evelin89
6. sep 2017

V tejto dobe to je asi moderne. Synovec a jeho kamarati futbalisti maju tiez oholene nohy🙂

warholette
6. sep 2017

Tak tak, ja ako tinedzerka som radsej z lenivosti nosila v lete rifle alebo leginy lebo sa mi nechcelo stale holit a chalani sportovci holili a voskovali jedna radost. Pomaha to vraj pri plavani, futbale, cyklistike, basketbale... nielen na lepsiu aerodynamiku, ale aj ked sa clovek zrani, je lepsie osetrit nahu kozu ako chlpatu.

lintu
6. sep 2017

netreba sa znepokojovať, nestáva sa ti z neho osoba s "čudnými záľubami" 🙂 aj pánska časť si už zopár rôčkov neholí len bradu... a keď sa na také niečo dal nahovoriť aj chalan, ktorý inak tvrdošijne odmietal akýkoľvek iný neprirodzený zásah na svojom tele, tak je to absolútne v poriadku 😀

linut20
autor
7. sep 2017

Dakujem za reakcie. Syn navyse v poslednej dobe nosi len velmi uzke nohavice "super skinny" ktore su nohach fakt ako leginy, co mi tiez pride zzenstile. Do toho to holenie noh, tak som sa trochu bala, ci ja som pri vychove nieco nezanedbala, alebo to je normalna vec 🙂

Ale upokojili ste ma. Skoda ze sa syn o tomto vsetkom nechce rozpravat. Je pravda, ze aj on kedysi hraval futbal, ale skoncil pred tromi rokmi, tak asi odtial to ma. Mam teda to nechat tak, ci dokonca ho v tomto podporovat, porozpravat sa s tym a pomoct mu? Napriklad kupit mu depilacny krem aby sa zbytocne netrapil ziletkou?

queenofdisaster
7. sep 2017

@linut20 Ja sa vyjafrim tiež vekovo som ku k nemu asi najbližšie. Neznepokojujte sa vôbec to je v dnešnej dobe moderne že chlaci si davaju na seba "leginy" holia nohy a nosia ofinky je to sice prišerne podla môjho nazoru ale nemusite si robiť starosti ak vas to znepokojilo kôli tomu že by mohol byť inak orientovany dnes je to už normalne proste trend aj môj brat 28r si cez leto holi nohy a je to normalny heterosexual a ma priatelku a kopa inych chlapov/chlapcov v mojom okoli

queenofdisaster
7. sep 2017

Hej a ano poznam vela futbalostov a všetci si holia nohy takže dnes už normalka

sense
7. sep 2017

Moj muz si holy ruky....je kuchar....vadi mu to pri praci...

Vela muzov sa holi na roznych miestach, niekt kvoli sportu ,kvoli praci al aj kvoli estetike....

sense
7. sep 2017

A tie uzke superskinny rifle su teraz moderne aj ked som citala nazory lekarov ze ked chlapi nosia uzke spodne pradlo a nohavice maju problem s potenciou....

linut20
autor
7. sep 2017

Dakujem za nazory. Skusim sa so synom porozpravat o tom vsetkom. Urcite ho nebudem presviedcat, nech si prestane holit nohy ci nosit "super skinny" rifle predsalen je to jeho slobodna volba.

V kazdom pripade ma hlavne zaujimalo ci je to v dnesnej dobe celkom normalne, moderne ci ako to povedat. Mozno casom tomu aj ja pridem nachut 🙂

bona_dea
7. sep 2017

sranda, ako prišla do módy "bezchlposť" aj u mužov. Ja si to neviem na tom mojom predstaviť 😀 chlpatý je až až a pre mňa je to dosť atraktívne 🙂
ale dnešná doba je iná. Poznala som aj za svojej pubertálnej éry chalanov čo to robili, ale vtedy sme sa im fakt skoro všetci smiali. Dnes je to asi v pohode. Superskinny nohavice u chalanov sú dnes v móde, chalan asi len chce kráčať z dobou. Je vo veku kedy sa hľadá, asi by som to nejak neriešila. Koniec koncov, aj keby za tým bola iná sexuálna orientácia, nič s tým nikto nespraví :-P
hlavne, že je zdravý a nech je aj spokojný - či už s oholenými alebo neoholenými nohami 😀

xili99
7. sep 2017

Tak je to možno teraz taká móda. Ak by bol orientovaný inak, tak čo s tým spravíš? Čím viac by si do neho hustila, tým by to bolo horšie. Nechala by som ho tak, a čas ukáže, čo za tým ozaj bolo😉

libka1
7. sep 2017

Asi to je v dnesnej dobe normalne. Pre mna teda chlap ktoru toto robi a nema na to nejake pracovne alebo ine dovody (sport napr.) je dost cudny. V kazdom pripade mi nie je jasne, co by si mu k tomu ako rodic povedat chcela. Toto je jedna z oblasti, do ktorych by rodic asi zasahovat vobec nemal. Nie je to nic zivotu ohrozujuce, mohol by robit aj horsie veci 😉

0silvia0
7. sep 2017

@linut20 môj syn si tiež kadečo holí 😝 ale nohy nie, minule som videla tridsiatnika s oholenými nohami, tak som sa na to syna pýtala, či sa to teraz nosí. Povedal, že niektorí chlapi si nohy holia, ale jemu sa to nepáči, vraj mu to pripadá zženštilé. Ale ten chlap, ktorého som videla s oholenými nohami vôbec zženštile nevyzeral. Dnes chalani dbajú na svoj vzhľad viac ako dievčatá, ak sa im to páči, vôbec by som to neriešila a dúfala, že snáď v tých skinny rifliach nebudú chodiť do päťdesiatky. Môj syn takéto rifle nemôže nosiť, on má strašne pevné stehniská, ale na štíhlych chalanoch to ujde... no čo, puberta je puberta...

sophinka17
7. sep 2017

@linut20 ano dnes uz to je uplne normalne 🙂 ja poznam viacerych 30tnikov ktori si tiez holia nohy, lebo sportuju a vraj im tak je lepsie 🙂

libawet
7. sep 2017

@linut20 ak je športovec a vadí mu to pri športe, je to normálne, ak to robí len tak, lebo sa mu to nepáči, asi by som zisťovala prečo...

ostorha
7. sep 2017

@0silvia0 Inac tie skinny rifle nie su az taka novinka to chlapci rockeri,pankaci a metalisti nosili uz v 80 -tych rokoch.To asi budes aj ty ako rockerka pamatat,Ja som take nosila som si kupila aj modre aj cierne elasticke od cinana vtedy bol u nas Blsak a tam to bolo dostat a este som si to rucne z vnutra zuzovala to muselo byt velmi napasovane aj na leginy biele s ciernymi pruzkami este pamatam mala som take .Ta moda sa len vratila az ju nosia vsetci uz nie je vysadou len rockerov..

0silvia0
7. sep 2017

@ostorha jasné že sa pamätám 🙂 Veď punkové a metalové koncerty som hojne navštevovala. Mne sa tie prúžkové obtiahnuté gate hrozne páčili, ale nikdy som také nemala. A teraz som už na také gate stará 😢

ostorha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre
7. sep 2017

sportovci si holia nohy bezne, poznam niekolko teraz uz muzov co si v puberte nohy holili..teraz neviem, ci v tom pokracuju, nesledujem nohy.. aj priatela som mala jedneho, co sa holil... cely, no... :D :D a bol normalny mlady muz..

juliet86
7. sep 2017

@linut20 podla mna ho podpor. Ukaz mu ze ho mas rada. Ak mu vyhovuju skinny jeans a oholene nohy tak co....
Keby si oholil obocie hlavu a riasy a nechal si spravit tetovanie na hlavu modru mandalu a piercing co mu prisije pery k sebe to by bolo horsie ;)

0silvia0
7. sep 2017

@ostorha no nechcem aby sa za mňa deti hanbili😔... dcéra ma už párkrát sprdla, že vyzerám ako stará čo sa hrá na mladú 🤐

kkl82
7. sep 2017

osobne by som si z toho nic nerobila, momentalne su hladke nohy (a nielen to) modne aj u chlapov. a to dokonca aj u tych bradatych, co si pestuju dlhe brady a fuzy, casto vidis vyholene hrude aj nohy 😉 a co sa oblecenia tyka, neboj sa "zzenstilosti" v mode, jeho sexualnu orientaciu to nezmeni. a aj keby mal nabeh na to, ze ho pritahuje rovnake pohlavie, nic sa nedeje. je vo veku, kedy clovek hlada sam seba a nejakym zakazovanim, ci prikazovanim, by si narobila viac skody ako uzitku. urcite si aj ty spomenies na casy, kedy si v tomto veku rebelovala proti tomu, co ti nakazali rodicia. teraz je doba rychlejsia, trendy, najma tie modne sa striedaju rychlejsie a deti k nim maju jednoduchsi pristup ako kedysi my, najma vdaka socialnym mediam. mozes sa s nim narovinu skusit porozpravat, dat mu najavo, ze sa ti to nezda. s kludom a s respektom k jeho nazorom a pocitom.

ostorha
7. sep 2017

@0silvia0 No deti vedia obcas nalozit mne minule dcera povedala ked som si obliekla kockovanu suknu ze mami ty mas na sebe akokeby utierku daj si to dole ,lebo to tak vyzera...No co uz s nimi...

mandala77
7. sep 2017

@linut20 asi je to bežné už. Jednak trendy a chýbajú muži vo výchove. Takí poriadni chlapi. Mne osobne prídu v teraz muži veľmi zženštilí a príliš zameraní na zovňajšok. Chýba autorita muža a som presvedčená, že im chýba vojna. Takí cukríkoví, vyvoňaní, všade vyholení a to je len zovňajšok. Stačí sa pozrieť na tie fotky tu na koníku, ako ich ženy obliekajú a aké sú tým oblečením tu posadnuté, takže niet sa čomu ani čo čudovať.

linut20
autor
7. sep 2017

@mandala77 Hoci mi pridu superskinny rifle trochu zzenstile, nesuhlasim s tymto nazorom. Povinna vojna je uz len prezitok a nemyslim si, zeby chybajuca autorita muza nejako sposobila, ze si syn holi nohy. Problem je skor v komunikacii, kde so mnou asi moc tieto temy preberat nechce

Ale spat k teme. Dnes som sa s nim rozpravala a hovoril mi, ze holenie noh si chcel raz vyskusat.Vvraj sa mu to paci a hladke nohy vraj maju celkom pozitivny ohlas v jeho okoli. Tak ked je stastny on, tak je to asi to najpodstatnejsie🙂

adrianka22
7. sep 2017

Moja mamka je kozmetička a v dnešnej dobe sa kopu chalanov dáva depilovat nohy,ruky, hruď, brucho, chrbát