13-ročná má vzťah so 17-ročným

18. aug 2023

Ahojte prosim vás kamaratkina dcéra (13) ma 2 ročný vzťah s frajerom (17) akoze podľa vás to je normálne dcéra sa s nou kamarati a vraví mi že spolu majú aj sexuálny život a všelijaké iné veci jej mama jej to najprv nedovolila ale že asi mesiac plakala za nim a potom sa dali niak zasa dokopy a teraz už spolu sú..zaujíma ma váš názor predsa to je ta práva laska? Inak chlapca poznam osobne slušný chlapec žiadny pedofil alebo tak.

katarinka89
18. aug 2023

Riešiš to, čo nemáš. Výchova si svoju dcéru tak, aby si sa vopred nemusela strachovať a vtahovat do toho cudzích ludi.....( môj názor nepíšem, pretože....riešiš cudzie sracky)

nikool701
18. aug 2023

@katarinka89 pyta si nazor, tak hej, je to normalne, ze maju sex😀skratka je ina doba. Netreba to riesit protivnou vychovou, ze maju sex, treba riesit, ako mat sex bezpecne, nic viac😀 myslim, ze som z casti povedala aj tvoj nazor😀

veronikaszabova
18. aug 2023

@katarinka89
@nikool701
Kocky, nejake decko sa nudi. Zaklada diskusie rad radom 🙂

nikool701
18. aug 2023

@veronikaszabova poznam aj dospele zeny, co maju deti a pytaju sa take kadejake veci🤣

ivanakaka
18. aug 2023

neni

horalka3
18. aug 2023

Niak??? 🤔

spadnutaslivka
19. aug 2023

@nikool701 iná doba? netreba to preháňať... 13 na sex je proste málo.

olimuc
19. aug 2023

sexualny pud je prirodzeny vsetkym zvieratam, nepotrebujes pri tom rozmyslat. V tomto pripade fyzicky vyvoj prednehol psychicky a rozum ho tazko uz dobehne. (Aj G. Bush Jr ma IQ na hranici lahsej debility a stal sa Presidentom .. aj motyka vystreli) Kazda generacia ma svoje percento jednoduchsich a niekde sa narodit musia - vacsinou sa to Taha. Cez generacie. V 13 frajer, v 17 decko, parkrat ju nafacka, obehne vsetky krcmy, splodi par dalsich jednoduchsich a tak dokola. V 13 je obdivovana a neskor niekde za pasom vo fabrike obdivuje IG nejakej svk celebritky alebo caka kym cinkne MD/RD. Vychovavaj svoju dceru a nestaraj sa o inych.

patus_2
19. aug 2023

Neverím, že nejaký 15 ročný by chcel 11 ročnú (pokiaľ majú 2 ročný vzťah). A ak je to pravda, tak plače, neplače v 13 mať sex je skoro, chlapec z toho môže mať riadne problémy. Ale keď to matka dovolí, tak prípadne tehotenstvo alebo pohlavné choroby už niesu tvoj problém...

lienka9
19. aug 2023

Vztaah nieje az taky problem,drzanie za ruky,bozkavacky,kino..preco nie..ale sex je problem.a problem moze mat hlavne on,kedze dievca je este pod zakonom.ale to jej musi mama vysvetlit,a mne pride ze ty si skor ta dcera,podla stylu pisania..

nataly420
19. aug 2023

Starať sa treba o seba 🙂 dobre ?

gabika0825
19. aug 2023

Veď to nie je tvoja starosť. Je to kamoskina dcéra, nie tvoja. Ak ti vadi že sa tvoja dcéra kamaráti s dievčaťom čo má frajera, tak jej zatrhni stretávanie s ňou a problém vyriešený. Aj keď neviem aký je problém, keď teraz bežne 13 ročne už majú prvé lásky, ja som mala tiež v 13 frajera ale to bolo take detské vodenie za ručičku 😀 a tá jej kamoska jej tiež môže natarat všeličo len aby sa pred ňou pochválila a môže to byt lož. Keď je chalan slusny a má rozum tak určite vie že nejaké sexuálne veci by sa mu s 13 ročnou moc neoplatili. Ak ju má ozaj rad tak si na to počká. Ak je s tým jej mama v poriadku a frajera jej dovolí tak ty to nemáš prečo riešiť.

alickapusinka
19. aug 2023

už nech skončia prázdniny takú blbosť snád nikto nenapíše.13 chce 17 ročnú. Milý 17 ročný môže skončiť v base za pedofiliu.

darinaslay
19. aug 2023

mam taky pocit ze ty si to dievca :D

vykrik1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz