Zubné ambulancie - My Smile, Dental Care Rosa, Stomamed, Smile Clinic

3kvetka3
18. jan 2017

Ahojte, moj 7r.syn nespolupracuje pri vysetreni, nasli sme si milu p.zubarku, tak sme ju pravidelne navstevovali, aby si zvykol, ale je to stale velky boj a uz potrebujeme opravit kazy. Odporucila nam vyhladat nejaku kliniku, kde podavaju pre deti "oblbovaky, prip.narkozu". Na nete som nasla tieto: my smile (ale nasla som zle referencie, tak zamietam); dental care rosa; stomamed; smile clinic - na tieto ambulancie som nenasla ziadne referencie. Prosim Vas, kto ma dobre skusenosti z niektorej z nich, nech sa rychlejsie a spravne rozhodnem, nielen podla reklamy. Dakujem pekne. m

amadea3
18. jan 2017

mame skusenost s My Smile a Stomamed. Za mna odporucam Stomamed, mojej 3,5r vrtali hlboky kaz, pouzili na utlmenie midazolam a rajsky plyn. Profesionalny tim, rychla praca, krik a plac bol, ale mala sa rychlo spamatala. Pytajte si dr Zoricu Nemcovu.

bosorkabb
18. jan 2017

Mojmu synovi v pondelok robili zuby v celkovej anestezii na Hajduchovej v BA. Je to štátne zariadenie a môžem len pochváliť. Ošetrujú detských pacientov ktorý sa nenechajú ošetriť u bežných zubarov. Za 7 opravenych zubov a jedno trhanie sme platili 88 eur. Takže na chvíľu máme pokoj zo zubami.

3kvetka3
autor
23. jan 2017

Ahojte, tak sme sa objednali k dr. Nemcovej, termin az o mesiac. Tak dufam, ze dovtedy vydrzime. Dakujem za odporucanie. Potom napisem feedback. 🙂

beba99
10. jan 2019

@bosorkabb ahoj prosím ťa akurát riešime s malým aj my problém zo zubami...kde presne je to na hajdukovej?alebo kontakt by si mi mohla dať?

bosorkabb
10. jan 2019

@beba99 tu sme boli

beba99
11. jan 2019

@bosorkabb ďakujem pekne

judita73
11. jún 2020

@bosorkabb Ahoj, celu noc sme nespali poslali nás na Heydukovu, prosím ťa na akom poschodí to je? Ako sa volá zubárka? Treba okrem výmenného lístka ešte niečo? Ďakujem

bosorkabb
11. jún 2020

@judita73 teraz neviem ako, ale predtým si si musela počkať v rade.

judita73
12. jún 2020

@bosorkabb Ahoj, nevieš kde presnejšie to je (poschodie, poprípade meno doktorky)? V pondelok ideme. Ďakujem veľmi pekne

beba99
21. júl 2020

@judita73 ahoj prosím ťa boli sme na tej Heydukovej?lebo musíme ísť aj my tak chcem nejaké info vedieť ako to funguje a tak. ...

judita73
30. júl 2020

@beba99 ahoj, boli sme, vytrhli nám trvalú 6,dali mu premedikaciu, ktora neucinkovala, a injekciu, moje dieťa revalo vkuse, otec ho držal, bolo to všetko nasilu, mam z toho traumu, viac sme tam nešli, môj syn si všetko pamätá a povedal ze viac tam nikdy nejde, ale v podstate to urobili veľmi rýchlo a šikovne, moje dieťa má strach zo zubára, myslím, že teraz ešte väčší,kedy sa chystáte k zubárke, napíš mi prosím potom ako ste dopadli, držím palce