Žeby zúbky?

mukesina
2. dec 2012

Ahojte kocky, nasa mala uz asi 4 dni je nervozna, pcha si pasticky do pusy a trie si ich, aj cumlik si tak trie. vyberie si ho a hned si da do pusy rukcu, mame zvysenu teplotu .Uz tri noce nespime, stale sa budi s placom. zaspava strasne zle ☹ ,codoteraz nebol vobec problem. Na dasnach zatial nic nevidim, tak neviem ci su to zubky alebo nieco ine.dakujem za akukolvek odpoved

bubinkaaa
2. dec 2012

ahoj,ano mozu to byt uz zubky 🙂 ..mojmu vysiel prvy zubok ,ked mal 5mes........mne sa zda,ze vsetko co si popisala v Tv.otazke nasvedcuje tym zubkom 😉 a aj ked nevidis eeste nic na dasienkach,o par dní uz iste budes vidiet bud opuch alebo rovno prerezany zubok 🙂

zuzi0911
2. dec 2012

Mozu to byt aj zubky.ale pre istotu by som zajtra isla kk dr ked ma aj teplotku.moje byvali nervoznejsie a uslintanejsie ale bez tej teploty.

katieg85
2. dec 2012

vidim ze byvas nedaleko a tu sa teraz koluje vyrus ktory trva jeden den ,a je ti iba zle a mas horucku.my sme uz mali vsetci.vsetci mali jeden den no mne bolo zle 3 dni. a nato liek netreba iba liek na horucku

surviver
2. dec 2012

Skor to bude nejaka infekcia,so zubkov teplota nie je..zasla by som pre istotu k lekarke

matozazzo
2. dec 2012

Mozu to byt zubky aj nemusia... A surviver, starsej, ked sa prerezavali 4 zuby naraz (horne aj dolne jednotky), mali sme skoro 40 dva dni, bola som aj u lekara, dasienka napuchnute, aj doktorka skonstatovala, zubky... Po 2 dnoch sa prvy ukazal a teplota sla dole... A to sa opakovalo pri vacsine zubkov, teplota zvysena, okolo 38´. :( Druha je na tom rovnako, ked jej sli prve dva dolne, nespali sme skoro dva tyzdne, tak zvysena teplota, sopliky asi 3 dni a sup, prerezany zubok... A nervozna, hlavne v noci pomrncovala, poplakavala...