Vysunutý drôtik zo strojčeka

zvedavec666
14. apr 2022

ahojte sestra sa vysunul na poslednej hornej stolicke drotik vonku asi dva centimetre, mozem jej ho odcvaknut kliestami? lebo nemoze ani jest lebo jej zavadzia a picha ju do lica, ci musi cakat do stredy kym zacne robit zubarka?

kacena4
14. apr 2022

@zvedavec666 ak ho odcvaknete bude na druhej strane asi chybat ak nema moznost ist dnes k dr. tak odstrihnut a ratat s tym, ze sa bude musiet asi vymienat cely, popr. len zahnut

nerya
14. apr 2022

Dva centimetre?. preboha šak to už kde musí mať zapichnuté. Hneď k doktorovi, mne sa toto stávalo, brával má urgentne hneď.

minik
14. apr 2022

ešte existuje taka hmota ako žuvačka, ktorá ten koniec môže obaliť, len či ho má doma. Doktorka to zvykne poskytnut po nasedení strojčeka.

zuzana2299
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika8855
14. apr 2022

Ja som to vedela zasunut nazad ...ale taka hmota sa da asi aj v lekarni kupit ...pripadne zubna pohotovst to zasunut nazad?

mmirka02
14. apr 2022

Mne ho zubár vždy zasunul naspäť ,alebo keď sa zuby podali a drôtik bol dlhý tak odstrihli .Doma by som to neriskovala ,lebo by som sa bála aby sa nejaký zámok neodlepil,neulomil ..Nemáš doma náhodou ten vosk ? V núdzi dosť pomohol a kúpiš ho aj v lekárni

nelca0510
14. apr 2022

@zvedavec666 mne ho odstrihla. Že je to spôsobené posunom zubov (keďže ide o strojček tak je to jasné).