Tretí zub v poradí - dolný

eveenka
19. feb 2013

Ahojte maminy,

Dcerka ma vyrastene dva spodne zubky, teraz by mali nasledovat horne, ale sa mi zda ze jej sa tlaci spodny bocny. Mate niektora takuto skusenost?

cerez
19. feb 2013

Nám vyšli prvé dolné jednotky a ako si uviedla, mali nasledovať horné jednotky. No nám vyšla horná dvojka. Takže všetko je možné. Nemáme učebnicové deťúrence.
@eveenka

katy1979
19. feb 2013

Vsak nech sa tlaci. Nie vsetkym detom lezu zubky podla ucebnice. Hlavne aby vyrastli vsetky. To v akom poradi je uplne jedno.

gubcikova
19. feb 2013

he he a my prvé vyšli dve dolné jednotky,potom horné dvojky,potom horné jednotky,teraz horné štvorky moja dcérka mala napr.skôr očné ako stoličky

teniskapp
19. feb 2013

Nám vyšli presne tak. Dva spodné deň po dni a tretí spodný bočný asi o 4 dni po prvých dvoch 🙂

andrejka1974
19. feb 2013

Mojím predošlom deťom išli tak ako bežne idú,ale mojej poslednej dcérke vyrazili najprv dolné jednotky,potom horná dvojka vľavo,horná jednotka vľavo,jednotka hore,dvojka hore , prvé tri zubky išli v mesačných postupoch a ďalšie tri išli v priebehu dvoch dni po dvojke hore,takže za dva dni sa nám pritlačili tri zubky každé mu rastu rôznea je to jedno aj tak raz budú mať naši dorobci najskôr 20 zubkov a potom možno aj 32

ludmil33
20. feb 2013

mojej dcerke vysli najprv dole jednotky potom dvojky a az po nich jej vysli hore jednotky teraz ma 7 rokov je skolacka a dole ma uz trvale jednotky, dvojky a az teraz jej vypadli hore jednotky takze jej idu zubky von presne v takom poradi ako jej vysli prve mliecne...

zzzz128
20. feb 2013

@eveenka Môj mal dlho 3 dole,a potom mu šli hore,ale upíráky 😀 a už dorátli aj predné,neboj,nemusia ísť podľa tabuliek 🙂

jananinka
20. feb 2013

Aj moja starsia mala najskor styri dole a potom vysli styri hore, je jedno ako idu, hlavne nech uz su vonku 😀

kolinia
20. feb 2013

🙂))) no nam chybaju dolne dvojky a uz mame 3 a pol stolicky :D

gergeja
20. feb 2013

aj nasa dcerka mala najskor dole 3 zubiska a az potom jej vysli aj hore 😉

micha7
20. mar 2013

nooo...u nas to bude tiez takto,ze sa jej momentalne tlaci treti spodny zubok... dva dolne zubky uz ma... tiez som cakala ,ze pojdu horne,ale nic... a spodne dasienko ma uplne take opuchnute ,cervene a horuce.... 😒 no uvidime...