Slintanie a žužlanie rúčok u 2-mesačnej - sú to zúbky?

katarina9593
5. apr 2020

Čaute baby možno blbá otázka ale moja mala ma 2mesiace a obávam sa že jej pôjdu čoskoro zúbky... Strašne slinta ručičky si pcha do pusinky žužle... Mali aj vaše detičky take???

adika21693
5. apr 2020

Moja ma tiez dva mesiace a slinta ako bernardin posledny tyzden. Ale myslim ze na zubky to nebude, mozno je to z refluxu alebo tak...

katarina9593
autor
5. apr 2020

@adika21693 tak reflux mame ale čo mi písala aj kamoška tak jej mala to tiež robí a nemá reflux...

albertka1980
5. apr 2020

Moja mala tiez slintala od 2 mesiacov a prve zubky vykukli az ked mala 7,5 mesiaca. A reflux nema a ani nemala.

brezza
5. apr 2020

@katarina9593 nie nemyslim si, ze jej idu zubky. Okolo dvoch mesiacov sa detom aktivuju slinne zlazy preto tak slintaju. Potrva to nejaku dobu. Moj syn mal podbradnik ako povinnu vybavu pomaly do roka.

katarina9593
autor
5. apr 2020

@brezza tiež si nemyslím ze to budu zúbky ale treba sa spýtať no.. 🙂Diky... Vyzerá to tak ze ja u nás to bude povinná výbava 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

nika_m
5. apr 2020

Aj nas syn tak zacal v 2-3m slintat a zuby mu vysli az v 9m 🙂 netreba sa na to spoliehat, ze slinta a dava rucky do pusy tak su to zubky 🙂

katarina9593
autor
5. apr 2020

@nika_m nie však to nie 🙂 ale tak prve co človeka napadne je že možno zubky🙂...

nika_m
5. apr 2020

@katarina9593 ano ano ja som tiez tak myslela :D potom aj ked bol par x nervoznejsi tak som hned hovorila, ze asi zuby 😂 ale ma to preslo lebo za vsetkym som len zuby videla :D prestala som to riesit a potom zrazu vykukli 🙂

katarina9593
autor
5. apr 2020

@nika_m no tak ta naša ta je nervózna staalee 😂🤦‍♀️🤦‍♀️aj dosť dáva o sebe. Vedieť takže na krik sme zvyknutý 😂a nemyslím si ze to bude iné aj pri zubkoch... A an ito neriešim len ma to napadlo tak reku dám to sem a spýtam sa 🙂🙂

bobula46
5. apr 2020

@katarina9593 môj syn mal reflux, slintal, bol nervózny. Tak teda, budú to zuby. Vieš kedy mu vyšiel prvý zub? V 13 mesiacoch 😂 proste bol len urevaný, uslintaný. Ale držala ma nad vodou veta "to sú len zuby" 😁

katarina9593
autor
6. apr 2020

@bobula46 noo teda pekne 😂😂 tak to my sme urevany a nervózny a plače mi stále snáď od pôrodu 😂takže na to som si akosi už zvykla 😊😊🙂🙂👌👌