Ročný syn po bolestiach zúbkov veľa spí. Je to normálne?

iwka123456
26. feb 2012

mojmu drobcekovy sa 4 dni tlacili zubky, mal aj teplotu...v noci nevedel spinkavat poriadne, kazdu chvilku sa budil, ale po chvilke zaspal, za noc bol aj 10-15 krat hore, cez den toho tiez vela nenaspal, nanajvys dokopy hodinku po 10-15 minutach,....v piatok sa zobudil uz bez teplotky cely den bol spokojny ale nespal vobec az vecer zalomil o 8 a v sobotu sa zobudil az o pol 1 na obed...vecer spinkal este hodinku s tym ze vecer zaspal az o desiatej, dnes vstal o 10 doobeda a spinkal 3 hodiny vkuse a zas spinka uz 2 hodiny,bojim sa myslim si ze to je viac ako je normalne,alebo dospava tie prenervacene zubkove dni? pri predchadzajucich zubkoch to tak nebolo...ako to bolo pri vasich detickach? nemam ist radsej k dr. kvoli tej prehnanej spavosti?

viki2912
26. feb 2012

ano,presne takto je to aj u mojej sofii.ked jej idu zubky,je to hrozne v noci,aj cez den.inak davaj malemu ked idu zubky,nurofen na noc.bude spat lepsie.nasa sofi ked ma po prerezavani,tiez je pokojna a spi aj 3 hodky za den co pre nu nie je typicke.

annaopialova
27. feb 2012

ahoj on dospava to co nespal po nociach vies chyba mu ten zameskany spanok