Recenzie na neviditeľný strojček

2. aug 2024

Ahojte hľadám recenzie na neviditeľný strojček (potrebuje syn) rady, skúsenosti a zubnú ambulanciu kde ste si strojček dávali robiť. Pozerala som zubnú ambulanciu Dr. Martin ale z recenzií na túto ambulanciu a konkrétne liečbu strojčekom som zostala zaskočená, zaujímajú ma teda vaše skúsenosti nakoľko známa taký strojček má a je veľmi spokojná má ho však z US center v TN kde deti neberú . Ďakujem vopred

veklipo
2. aug 2024

Mala som v minulosti obyčajný drôtikovy, teraz po 15r mam invisalign. Toto je úplný luxus. Najlepšia vec.

2. aug 2024

@veklipo to je uplne super presne toto som potrebovala niekoho kto vie porovnat obe varianty 🙏
Kde ti ho prosim robili?

2. aug 2024

@sandramato dcéra nosí neviditeľný strojček, kľudne sa pýtaj, aké sme zo Žiliny

*ale sme

ivusik8888
2. aug 2024

@veronicka1901 Zdravím, ku komu chodíte na strojček? Tiež to budeme musieť riešiť. Vďaka.

@ivusik8888 chodíme do Petramedu do Čadce

surama
2. aug 2024

@sandramato Akurat som v liecbe. V KE je ambulancia Demident, vyrabaju si vlastne strojceky, takze aj cena bola ovela nizsia ako Invisalign. Zatial som uplne spokojna. Niektore dlahy tlacia viac, niektore menej, ale celkovo som spokojna zatial.

ivusik8888
2. aug 2024

@veronicka1901 vďaka za info, pokúsim sa im ozvať.

@ivusik8888 za málo 😉

veklipo
basulaak
2. aug 2024

Ja som bola u dr martina, tiez ma tie recenzie odradili. Idem v pondelok do biodentu na konzultaciu. Ci beru aj deti neviem. Tiez stale prezistujem podla recenzii. Dr. Paulisova ma napr poradovnik na rok 2025. Tam je problem sa dostat. Este OrtosmartSabo som pozerala. Na september ma az objednali.

ivanaks
3. aug 2024

@ivusik8888 Ahoj, ak ide o dieťa, tam má Petramed minimálne 2-ročnú čakačku (poradovník) - osobná skúsenosť. Dospelých vraj vezmú skôr. V Žiline som obvolala viacerých, tiež 2 roky čakania, najskorší termín (o rok) syn dostal u Dr. Dírera. Ak Vám vyslovene ide o "neviditeľný strojček" (iné robí len svojim pacientom, nie pacientom od iných zubárov), zavolajte Dr. Čaneckej do Krásna nad Kysucou (cena cca 3000€ - info spred 3 mesiacov).

3. aug 2024

@ivanaks Dakujem nasla som aj v TN kde robia detom skusim tam v pondelok zavolat.

krtko1313
3. aug 2024

@ivanaks to je super že 3000, syn ba 5500. Išli sme inde, tam nám povedali, že ešte 7-čky sa musia vytlačiť. A cena 4000.

3. aug 2024

@ivanaks v Blanc dental vychádza neviditeľný strojček veľmi veľa (najnovšiu info mám z apríla a to bolo 5500 eur pre dieťa). Viem, že aj do Schillu ľudia chodia, ale cenu neviem.
V Petramede sa aktuálne čaká 3 roky.

ivanaks
4. aug 2024

@krtko1313
@veronicka1901 Ja nepolemizujem, či je to veľa alebo málo, len zdieľam informáciu. Tá suma ani nemusí byť konečná, rozprávala som so sestričkou, takže v konečnom dôsledku to môže (nemusí) byť viac. So synom som sa objednala do Třinca, keďže 1-3 roky čakania pri jeho probléme neprichádzajú do úvahy. Zatiaľ absolvoval len vstupné vyšetrenie, uvidím, aký typ strojčeka mu napokon nasadia a čo to bude stáť...

elaela23
15. aug 2024

Toto aj my riešime.zvazovala som aj neviditeľný,no mam obavy,ako si to bude v škole čistiť.On to odflakne a baktérie sa mu budú v tom uzatvorenom priestore množiť.Pred každým jedlom vybrať, riadne vyčistiť zuby a nazad. Tak tiež neviem.Rada si prečítam ako to majú iné ženy s deťmi.a aj mne snáď pomôže v rozhodovaní.