Problémi pri prerezávaní zúbkov

inge888
21. mar 2016

Ahojte mamičky, mám 15 mesačnú dcérku, ktorej sa režú stoličky. Vôbec nespíme, celé noci preplačeme. Cez deň zúrime, z ničoho nič dostáva záchvat plaču. Teplota okolo 37,2 a navyše som si všimla, že má úplne podliate ďasno ako keby krvou. Začína jej aj poriadne zapáchať z úst. A niektoré dni má aj poriadnu hnačku. Netuším ako jej už mám pomôcť. Vyskúšali sme už veľmi veľa rôznych hryzátok, gélov na zúbky aj camiliu. Kto vie poraďte prosím.

seahorse27
21. mar 2016

Podliate dasna krvou ma aj moj maly teraz, ked mu idu stolicky, ale ten zapach z ust by tam nemal byt. Porad sa s pediatrom aj telefonicky, moze tam byt nejaky zapal.

monikver
21. mar 2016

Ahoj. Skús jej dať nurofen pre deti. Ten pomáha aj pri bolesti zúbkov. Trošku jej uľaví a bude lepšie spinkať. A Ty sa potrebuješ tiež vyspať podľa toho čo píšeš. 😉

natalym
21. mar 2016

No to je zápal a sakra. Preto je taká.

misel0806
21. mar 2016

Moze sa jednat o zapal.. Necakaj chod k doktorovi ved ju to musi strasne boliet preto je placliva😁

maykaaa1122
26. mar 2016

Ahojte, mojej malej sa robia biele miesta v dasnach,,su to necistoty, zubky to nie su?..cim to zvyknete natierat?.. 😖

kawa636
3. apr 2016

Ahojte, moze mi prosim Vas niekto poradit ako dlho sa moze pouzivat gel Kamistad? Na letaku je 3 x za 24h. ale nieje tam ci dva alebo tri dni alebo viac. 😒

karkana
3. apr 2016

my sme boli stoličky narezať na krčnom, bola to rýchlovka,,,a pomohlo za chvíľu boli von a horúčky vôbec ,,,museli sme lebo ju bolievali ušká

maykaaa1122
3. apr 2016

ďakujem za radu..skúsim aj ten gélik.

23092015
13. apr 2016

Dobry den mamicky ..idem si k vam po radu o tyzden dcerka bude mat 7meesiacov ....poslednu dobu mi zacala casto hnackovat niekedy aj 7krat na den kazdy mi hovori ze to su zubky ...tuto noc to bolo strasne ...vkuse plac sople hnacky a dokonca sa uz aj objavili teploty 39,5zrazala som celu noc obkladami dala som jej nurofen ale stale nic potila sa nenormallne ...potom sa mi kus podarilo zrazit teplotu ale celu cas kuse do vankusa je nervozna trha si vlasky za usko sa skrabe nechtami po dasne ..ale ked som jej konntrolovala tak nema ani opuchnute dasienko ani cervene nic ..doktorka mi povedala ze to je obdobie zubkov ale ja tomu neverim sak ziaden naznak nic...co si myslite ? Prosim poradte mi dakujem

andreablabla
13. apr 2016

@23092015 nemoze ju usko boliet? Ked si chyta vlasky za uskom.....urcite by som minimalne volala doktorke

23092015
13. apr 2016

Usko to neni dnes sme boli u lekarky a povedala ze usko nie a ze je zdrava ze to proste musime zvladnut (zubky)

andreablabla
13. apr 2016

@23092015. Tak drzim palce. My mame 8 mes.,zatial zub ziaden,ale ja uz bobkujem preventivne. No som zvedava,ako to u nas bude prebiehat :(

gveronika
26. apr 2016

Ahojte mám 7 mesačnú dcéru a este nemáme ani jeden zub chcem sa opýtať natierali ste bábätkam ďasná niečím?

zuzulikmichalik
4. máj 2016

ahojte, mam 9mesačnú dcérku, teraz od pondelka má teploty stale okolo 38,5 je nervozna, placlva, strassne vsetko obhrýza, prsty strká do úst. Podľa mňa sú to zúbky, lebo za tieto 3 dni nepozorujem, ze by sa nieco ine pridružilo. Nekašle, nesoplí, ale stale tie teploty. Vecer a niekedy aj cez stale jej to zrážam paralenom čípkom, ked ma nad 38,5. Strasne je nervozna, v noci nespinká, len plače. Ako dlho mozu taketo teploty trvat? dakujeem

jurinecka125
4. máj 2016

Moja dcérka 15 mesiacov dnes mala ráno prvýkrát od narodenia teplotu 38 išla som k lekárke povedala že sa jej prerezava stolička dala som paralen cipok teplota klesla po šiestich hodinách znovu stúpla teraz má 38.5 spí ale stále sa mrvi neviem dala som paralen cipok. Tebe trvajú teploty tri dni no ďakujem pekne. Ja som myslela že zajtra bude z bude ok a pôjdeme aj von. Lekárka povedala ak bude mať v piatok ráno teploty mám prísť.

anjika42
24. máj 2016

Chcem sa opýtať, či aj u vašich detí sa prerezávanie zúbkov prejavovalo kašľom - ako keby im niečo v hrdle/v ústach zavadzalo a chceli to vykašľať? Môj tak mal pri prvých dvoch zubákoch a teraz zase, bez teploty, bez hnačiek, bez zápchy a večer nechce piť z fľaše, iba jesť z lyžičky.

zuzla20
20. jún 2016

nam velmi pomaha tento prirodny gelik, moze sa akokolvek casto a nevadi ked malinka aj popapa z neho ...ziadnu chemiu by som malej nedala https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...

zuzla20
20. jún 2016

@inge888 nam velmi pomaha tento prirodny gelik, moze sa akokolvek casto a nevadi ked malinka aj popapa z neho ...ziadnu chemiu by som malej nedala https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...

zuzla20
20. jún 2016

@kawa636 nam velmi pomaha tento prirodny gelik, moze sa akokolvek casto a nevadi ked malinka aj popapa z neho ...ziadnu chemiu by som malej nedala https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...

maykaaa1122
30. jún 2016

aj nam velmi pomaha tento prirodny gelik 🙂

livinocka31
13. júl 2016

@maykaaa1122 koľko to prosím stojí? Ani nám nič nepomáha všetko som už aj pokupila A nič A mala ma 4 mesiace A už druhý týždeň má so zubkami problém. :-/

katulka12300
13. júl 2016

Prosim Vas ide to zubok alebo to je Afta ? Dakujem

andreablabla
13. júl 2016

@katulka12300 aj moja mala to mala. Len som to nechtom odkskrabla,alebo vytlacila. Vyslo to von. Myslim,ze je to tym,ze sa uz zubky tlacia pomalicky von. Nie je to afta,chvalabohu..... 🙂

katulka12300
13. júl 2016

@andreablabla ďakujem velmi som sa zľakla co to je

maykaaa1122
22. júl 2016

fuu, vyzeralo to strasidelne..az som sa zlakla.. 😝

katulka12300
26. júl 2016

@maykaaa1122 zasa niekto najmúdrejší na svete

maykaaa1122
3. aug 2016

gélik stojí okolo 6 Eur, záleží od druhu.. 🙂

katulka12300
3. aug 2016

Woooow kupit gelik ,no to by ma fakt nenapadlo 🙂))))))

maykaaa1122
13. aug 2016

potom daj vediet, ci pomohol.. 🙂

anjika42
14. aug 2016

Môjmu synovi idú naraz tri horné zuby, jeho to nebolí (alebo aspon kvôli tomu neplače), ale občas použije moje prsty ako hryzátko, hryz má poriadny ☹